Lovci pokladů

• Francie Relic Hunter (více)
Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Sci-Fi
Francie / Německo / Kanada / USA, (1999–2002), 48 h 38 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Gil Grant

Hudba:

Donald Quan

Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Tanja Reichert, Juan Carlos Velis, Tony Rosato, Louis Mandylor, Thomas Kretschmann, Simon MacCorkindale (více)

Série(3) / Epizody(66)

Do dobrodružných výprav za poklady se žene americká archeoložka Sydney Fox (Tia Carrere) se svým poněkud zbrklým a nešikovným asistentem Nigelem Bailey (Christien Anholt). V každém díle se vydávají po stopách nějakého vzácného artefaktu, pokladu. V cestě jim však vždy stojí zloději pokladů, kteří chtějí poklad prodat. Nesmí chybět ani jejich sekretářka Claudia (Lindy Booth) - mladá rozmazlená dcera boháče. Ve třetí řadě jí nahradila Karen Petrushky (Tanja Reichert), která se více podobá stereotypnímu standardu "sexy sekretářky". Seriál má tři řady, každou po 22 dílech. Na vzniku se podílela americká, kanadská a francouzská televize. (Košoun)

Fiftis

Super dobrodružný seriál. Všetkých 65 dielov plných zábavy. Videl som určite všetky časti a už po prvom dieli som si ho zamiloval. Samozrejme to bolo niekedy okolo roku 2002 a neviem ako by zaujal publikum dnes. Svojho druhu úplne jedinečný seriál so super výpravou, exteriérmi, veľkou dávkou akcie, srandy a napätia. Niektoré príbehy boli naozaj premakané a veľmi tajomné. Seriál, ako má byť, plus navyše so sexy hlavnou hrdinkou Tiou Carrere. Seriál som mal rád aj z dôvodu, že v tej dobe som mal veľmi rád Indiana Jonesa a podobné dobrodružné filmy, ako Lara Croft a preto sa mi seriál tak páčil. ()

DaliX

Taký priemer. Len ma prekvapila skutočnosť, že Cidney Fox dokázala tak špičkovo ovládať bojové umenia ale to ostatné bola celkom slušná zábava. ()

JohnnyD

Celkom zábavná céčková televíznia variácia na Laru Croft a Indianu Jonesa, no ten schématizmus je úplne ubíjajúci. Navyše efekty sú strašné. A orientálna Tia Carrere ma nikdy nebrala. ()

kingik

Mně se z toho seriálu vybavuje exotická Tia Carrere hrající profesorku historie a taky někdy i hysterie, blondýnka Katheryn Winnick a také snaha rozproudit to novým směrem. Jenže co bylo zpočátku svěží, začalo po čase upadat do sterilní nudy. Dobrodružný seriál, který přesto řadím k tomu lepšímu, co v seriálové produkci vzniklo. 60% ()

Carol Pifková

Ono mi to tak strašne pripomína moju milovanú Laru, že musím dať 3* ja som to veľmi rada pozerávala i keď dnes by som už na to mala asi iný pohľad. ()

Hedka

Videla som niekoľko častí tohoto nereálneho príbehu, ale neboli najhoršie. Točia sa aj väčšie blbosti. ()

Kothy

Starý známý seriál s dobrodružnou tématikou. Tia Carrere byla ale asi jediný důvod proč se na to dívat. "Co se ti stalo s tím deníkem, spadl ti do záchodu?" :D ()

klerik

Tia bola vždy moja favoritka na Laru Croft :). Naivné, ale dobrodružné a zábavné. Historické úvody ma väčšinou rozladili, ale nadhľad a občasné narážky na Indyho ("už ti chýba iba bič") to väčšinou napravili... ()

Crocuta

CheGuevarův komentář to vystihl přesně, ale narozdíl od něj mne vizáž hlavní hrdinky při hodnocení většinou ovlivňuje. Jinak je to slátanina jako stehno. ()

Yardak

Průměrný dobrodružný seriál "ala" Indiana Jones. V jednom díle dokonce navštívili starý hrad kousek od Prahy, samozřejmě v Československu...blbci Amíci. ()

heyda

Docela zdařilý seriál. Sympaťák Christien Anholt a nádherná bojovnice Tia Carrere tvoří ideální dvojici pro hledání pokladů pro státní muzeum. Kromě seriálu vydařená i hudba :-) Právě díky hudbě jsem se rozhodl pro 4 hvězdičky. ()

Ilicka

Bavila jsem se u toho? Bavila, tak proč nedat tři? Lovci pokladů byly po Indym mé první lekce z dějepisu, a kvůli tomu jsem se toužila stát archeologem... Navíc to mělo super hudbu a občas i dobré příběhy. ()

ARI50

Super prostředí snaha o velkolepé dobrodružství sem tam poklad ano působivé a v celku se povedlo ale hodně nedostatku no ještě že toho je trocha a ne moc. Aspoň se objeví sranda místy tedy. ()