Show Jana Krause

• Slovensko Talk show Jana Krausa
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkují:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (více)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

Borrtex

Jednu hvězdičku jsem musel bohužel ubrat, a to z toho důvodu, že se Jan Kraus přesunul na Primu, což samozdřejmě znamená nával nespočtu reklam, které každodenně obtěžují naši večerní podívanou. Ale Samozdřejmě pořad jako takový je jednoznačně na 5*, Jan Kraus je opravdu osobnost, která dokáže zpříjemnit páteční večer, a to tak, že se pobavíme, a částečně i nahlédneme do osobností, které si tam pan Kraus pozve. Bezpochybně 100% ()

Tommassi3

Kulinářská show Johnyho Krause aneb pojďte se mnou sledovat, jak mi kyne moje nabubřelé ego.. Pěkně mi ho na TV Prima (do)uhnětli.. ()

6thSun

Prvotřídní talk-show se pozná podle toho, že je úplně jedno, jakej host přijde, a stejně je to zaručená prdel. ()

Marek1991

Tu platí v podstate všetko, čo som napísal k programu Uvolnite sa, prosím. Ako neskoršej verzii humor veľmi neubudol, skôr sa zovšednel a zvykli sme si naň. Keď sa chcete večer zabaviť pri televízii, kľudne si tento program zapnite, je to fajn. ()

Suzie05

Konečně pořad, kde celebrity nechválí do nebe, ale právě naopak potápí, jak to jen jde. Krause je tady třeba, na české poměry je to luxusní hláškař. ()

Ajinka126

Víte, já mám Krause ráda. Líbí se mi jeho pohotovost a to, jak rychle se dokáže přizpůsobit hostu a zrovna probíhající konverzaci. To chce vážně excelentní komunikační schopnosti. Ale jedno mě taky dost trápí (a z a to je hvězda dole). A sice.. jak jednou Kraus řekl, že by si přál, aby jeho show byla populární jako u Davida Lettermana, jenže u tohoto pána si pozvánku musí lidé zasloužit a něco dokázat. Ale pan Kraus asi sám nechápe, co tím myslí, anebo v ČR a SR nemáme tolik lidí, kteří by si to zasloužili. Ne jednou jsem právě viděla díl s nějakou nickou, která ukázala prsa, neumí ani artikulovat, mele nesmysly a Kraus z toho těží. Jestli to tak bude pokračovat, nevím nevím, zda udržím své 4 hvězdy. ()

PauloZ

Ať už Uvolňete se, prosím, tak Show Jana Krause je pořád velice kvalitní a vlastně nejkvalitnější zábava na českých obrazovkách. Osobně nevidím téměř žádný úpadek, pouze změnu televize a jména pořadu. Kraus to má v hlavě srovnané, má přehled o svých hostech a jeho politická satira se mi opravdu líbí. Umí zahrát natvrdo, nebojí se hostů a jde mu to na výbornou. Kraus je špička v Talk-Show. Kvalita dílů se taky odvíjí od hostů, ale bavím se vždycky. ()

Tryskomyš

Procenta tomuto pořadu dodávají hlavně Hosté. I když v neposlední řadě také záleží na tom, jak Honza rozhovory vede. ()

kleopetra

Na televizi opravdu nekoukám, takže TV pořady jsou trochu mimo mě, ale když jsem u rodičů a běží to, tak proč ne... ()

Una111

Po dnešním "výkonu" - hostem byl Jiří Brady a Daniel Hofman - u mne celá tato show klesla až někam do sklepa. Laciná, ubohá komedie. Hodnotím slovy anglického politika: "Vzpoura méněcenných"! ()

NinonL

Krause jsem sledovala zpočátku, kdy mě dokázal svou arogancí a uřvaností šokovat. To netrvalo dlouho a léta už dávám přednost jeho kolegovi Karlu Šípovi. V talk show mě zajímají především hosté, nikoli moderátorovo ego (zvláště, pokud nic jiného nemá). Klidně bych dala i "odpad", ale nedám, z úcty k hostům show, kteří nejsou politiky. ()

Adasin

Jan Kraus mě v tomhle pořadu již několik let zvládá bavit, i když dorazí méně zajímaví, nebo mně rovnou nesympatičtí hosté. Přestože třeba zde často připomínaný pořad Všechnopárty je taky hodně fajn, Kraus to u mě i s reklamními pauzami vyhrál. Fakt, že bych se někdy chtěla zúčastnit natáčení. P.S.: Na "hotelová mýdla" nikdy nezapomenu, pokaždé, když si to pustím, tak se u toho válím smíchy. 8/10 ()

Paxxx.cz

Je mi docela jedno, na které stanici svou talk-show Jan Kraus má. Pořad je v tomto odvětví nejlepší a těžko to něco změní... ()

SaNcHeZ_cz

Nakouskování českému portu příliš neprospělo. Pokud ale skousnete množství reklam stále nabízí stejnou porci zábavy jako předtím. -- Po nějakém čase musím jen své čtyři hvězdy doplnit. Kraus se změnou stanice uvedl pořad ještě do větší pohody a ještě více tak etabloval tuto variaci na late night show do českého prostředí. Rozhodně špička v českých talkshow ()

vhojta

V poslední době zapínám ve velmi výjimečných případech, prakticky podle toho, kdo je hostem. Mnohem radši dám přednost panu Ebenovi, nebo Šípovi. ()

ivishka

Za určitých předpokladů se dá říct, že Jan Kraus neztrácí svou humornou jiskru.Prima převzala perfektního moderátora(snad díky jakémusi čs má talent či co).Přesně musím říct to, co v mém předchozím komentáři s jednou malou vyjímkou. Late night show jak má být a opět oceňuji, že necenzurovaná a když ji člověk nestihne, může se dle libosti pokochat na youtube určitými částmi show(klipy se jmény osobností, které člověka zaujmou a není tak nucen se dívat na xichty, které mu iritují).Nikdy mě nepřestane udivovat, jak skvěle dostupné v dnešní době filmy a seriály jsou(zatím). ()

UncleG

Přestože Krausovu show nesleduju, přichomejt jsem se k dílu s Lukášem Pavláskem a stala se věc nevídaná: Pavlásek svým osobitým humorem Krause rozložil na prvočísla... a následovala úžasná podívaná, v níž se někdejší mistr břitkosti zoufale pokoušel "o humor". Zatímco Pavlásek byl vtipný tak nějak samovolně, z Krause padala jedna trapná křeč za druhou. Jinak jsem z onoho dílu získal pocit, že pan "velechytrej" už dávno vyčerpal své zásoby originality a jede jenom na půl plynu, občas s vyhozeným kvaltem. ()

MikO_NR_1909

Tu je to ako na hojdačke. Jedenkrát výborný hosť+zaujímavá debata+dobré otázky+vtipný Kraus... všetko v poriadku. Inokedy si pozve morálnu spodinu a potom to vyzerá všelijako.... Á tak kvôli dobrým hosťom a neokukaným tváram to rád pozerám, čiže pridám na hodnoteniu. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj