Útěk z vězení

• USA Prison Break (více)
USA, (2005–2017), 63 h 43 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Série(5) / Epizody(90)

Slovicko

Nejnapínavější seriál, u kterého se mi při každém díle doslova tajil dech. Ano, šlo to s každou sérií o stupeň dolů, ale to mě zatím nepřimělo ke snižení hodnocení, protože tak je tomu u každého serálu. A tenhle si mou sledovanost rozhodně udržel až do konce. I když seriál v průběhu času velmi měnil svou hlavní myšlenku, po čem, že teda všichni jdou, o co jim jde? Nejoblíbenější postavou byl určitě Mahone. :-) ()

.kollo.

Na tento seriál ma nahovoril kamarát. Po vzhliadnutí prvej časti som si hovoril že ide zas o jeden z mnoho seriálov. Ale po ďalšej časti si ma získal ba až úplne ma dostal. Keď som začal pozerať tak tak som nemohol prestať až kým som nepozrel všetky do posial natočené časti. S ďalšími sériami prišiel trochu útlm a trochu to už naťahovali (kto by nechcel z úspechu vyťažiť čo najviac) ale rozhodne je to pecka. ()

t00x

První série - 5*. Druhou řadu radši nehodnotit - z ní jsou dobré akorát výkony Paula Adelsteina a Williama Fichtnera. Po třetí a čtvrtý sérii bohužel jasný 3*. ()

Insomniac

Štvrtú sériu asi vynechám, pretože ak to bude pokračovať ako v jej úvodnej epizóde, tak by som musel dať minimálne jednu hviezdu dole - ak nie hneď dve... Scenáristi aj všetci ostatní sa mali na to už dávno vykašlať a nezhadzovať ináč podľa mňa skvelý seriál - hlavne geniálnu prvú sériu. ()

LucLuc

První série 5*, druhá slabší 4*, třetí 3* a už hodně slabé tři, dost to zdementnělo a když tak nad tím přemýšlím tak je ta třetí spíš na 2*. Celkově velmi velmi slabé 4* ()

Cannabis

Asi jsem čekal více od tohoto seriálu, ale postupem času se mé hodnocení stála víc a víc snižuje... původně jem dával 5 hvězdiček (ze začátku jsem byl úplně našen!!!), ale po dokoukání první série jsem hodnocení snížil na 4... no a co teprve 2. série? kvalita klesá... takže mé hodnocení - celkově 3 hvězdičky... *** ()

AdrianMonk

Po 14 dílech :Seriál se mi ze začátku moc nezdál, ale pak mě parta kolem Scofielda pohltila. Sice mě trochu štve někdy natahovaný děj, ale jinak je to zatím velmi kvalitní práce. Velké plus za T-Baga v podání Roberta Kneppera. ()

Plague.

Tak tenhle seriál je hodně rozporuplný, hlavně jej potopila sama televizní společnost, protože chtěla jen rýžovat prachy. Původní námět (který měl být něco jako film na více dílů) stačil jen na první sérii a dál se toho chytili scénáristi, kteří znají jen hollywoodská klišé. První sezóna: 1/2 *****, 2/2 ****, druhá sezóna: ***, třetí sezóna: **, čtvrtá sezóna: 1/2 ***, 2/2 **. ()

michal2287

Velice povedený seriál. První dvě série jsou dobré a napínavé. Divák se každým koncem dílu může těšit na další napínavý díl a jen těžko se dá odtrhnout od sledování. I třetí série se celkem povedla, avšak musím podotknout, že by to podle mého názoru mělo končit třetí sérií, jelikož se mi to začíná zdát už moc přehnané a ubírá to na kvalitě seriálu. ()

Bilky

Asi fakt nemám trpezlivosť na seriály...tento ma ale naozaj xytil a až po nejakom 10.diely som si hovoril že tvorcovia už zbytočne naťahujú čas (ale to je vlastne ix primárne určenie :) Bohužial posledné diely 1.série ma dosť unudili a odradili,takže prvé štyri diely druhej sezóny mi len potvrdili že seriál ma zostupnú krivku a prestal som ho sledovať,takže hodnotím len 1.sériu: 75% (tej druhej by som musel stiahnuť minimálne 20) ()

sendisis

Prison Break - Michael Scofield, Linc Burrows, Sára, Sucre, Mahone, T-Bag. Geniální seriál se skvělým Wentem Millerem v titulní roli. Strašně napínavý seriál, po skončení dílu se vždycky těším na další díl :-)... konečný Final Break se mi líbil, všichni na něj čekali, někdo doufal, že Mike přižeje, jiný zas ne, já myslím, že to skončilo tak jak to skončit mělo, pro Michaela bylo charakteristické sebeobětování a to scénaristi bezesporu využili v konečných dílech. Jeho rozloučení bylo krásné, vždycky budu na PB vzpomínat jako na seriál, který byl neobyčejně dobrodružný, napínavý a chytrý. Můj oblíbenec Alex Mahone v posledních dílech prokázal, že je ten "good guy". :-)) ()

Goodmen

1. série: Mezi seriály snad nemá ani konkurenci. Skličující napětí, nervy napokraji zhroucení. Masakr - 100%. T-Bag a John Abruzzi jsou bohové. 2. série: 80%, 3. série: 65%, 4. série: 40%. ()

Bratr

Dokonalý příklad toho, jak americká produkce neváhá vysát zajímavý a úspěšný projekt až do poslední kapky krve. Postupem času se z napínavého thrilleru stane překombinovaná střihová kanonáda. Škoda. Tři hvězdičky jsou průměrem toho, co jsem viděl. ()

worm14

První řada - geniální, na druhý řadě se mi zas líbilo to cestování po USA. 3. řada už zas o něčem jinym ale pořád koukatelny. ()

Radimko

Je smutné, jak se kvůli ždímání dobrého tématu může celkový dojem ze seriálu posunout z pěti hvězd na sotva dvě. První série 5*, druhá 4*, třetí 2*, čtvrtá taktéž. Navíc, pokud nechce člověk ztratit všechen obdiv k vynalézavosti Michaela Scofielda, rozhodně by neměl před shlédnutím první série vidět na Vykoupení z věznice Shawshank... ()

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye