90210: Nová generace (TV seriál)

90210

90210: Nová generácia

USA, 2008 - 2013, 78 h 24 min (Minutáž: 114x39–42 min)

Shenae Grimes, Tristan Wilds, AnnaLynne McCord, Jessica Stroup, Michael Steger, Jessica Lowndes, Rob Estes, Jennie Garth, Shannen Doherty, Lori Loughlin, Joe E. Tata, Hallee Hirsh, Grant Gustin, Josh Zuckerman, Maeve Quinlan, Gillian Zinser, Dustin Milligan, Ryan Eggold, Christina Moore, Adam Gregory, Jessica Walter, Kellan Lutz, Linda Gray, Chandra West, Tanc Sade, Jessica Lucas, Jana Kramer, Brooklyn Sudano, Charles Parnell, Noureen DeWulf, Matt Lanter, Missy Crider, Rumer Willis, Lily Collins, Paige Howard, Jessica Origliasso, Lisa Origliasso, Meghan Markle, Holly Gagnier, Ryan Doom, Margo Harshman, Caroline D'Amore, Sara Foster, Marco Dapper, Gunner Wright, Sarah Danielle Goldberg, Robert Gant, Fabiana Udenio, Lauren London, Michael Trevino, Aimee Teegarden, Nikki Limo, Ann Gillespie, JD Pardo, Chris Zylka, Claire Byrne, Riley Thomas Stewart, Kathleen M. Darcy, Jonathon Trent, Diablo Cody, Diego Boneta, Anthony Azizi, Melissa Christine, Kelly Blatz, Justin Deeley, Mary Jo Gruber, Mekia Cox, Trevor Donovan, Sonia Rockwell, Blair Redford, Phillip DeVona, Alan Ritchson, Elise Robertson, Nelly, Melissa Paulo, Ronald Lee Clark, Jon Briddell, Cassandra Church, Chandler Maness, Grey Damon, Rebecca Wisocky, John Billingsley, Jessica Manuel, Autumn Springfield, Hal Ozsan, David Starzyk, Melinda Sward, Marcus Choi, Matthew Ashford, Zuleyka Silver, Sarah Baldwin, Wes Brown, Giovanni V. Giusti, Michael Graziadei, Candice Coke, Preston Davis, Chad Michael Collins, Rita Ora, Nick Carter, David Chisum, Candace Moon, Lacey Beeman, Kamala Jones, Curtis Dean Harrier, Brandi Glanville, Frank Pacheco, Sean Wing, Arielle Kebbel, Aaron Lustig, Greg Vaughan, Christine Joaquin, Matka Tereza, Amber Stevens West, Robin Thomas, Danielle Bisutti, Austin Stowell, Nathan Sutton, Jessica Lu, Ayelet Ben-Shahar, Nikki Boyer, Gideon Emery, Amanda Leighton, Daniel Fathers, Jason Lockhart, Charles Hittinger, Katrina Norman, Danny O'Donoghue, Jady Bodenhamer, Hayley McCune, Christie Lynn Smith, Jessica Lundy, Melissa Carnell, Conor Leslie, Bre Blair, Justin James Hughes, Taylor Tunes, Josh Abraham Webber, Anna Ross, Peyton List, Abbie Cobb, Reggie Gaskins, Sameera Eligeti, Lauren Lee Denham, Lyndon Smith, Charlet Chung, Meagan Holder, Trent Garrett, Karissa Lee Staples, Debby Gerber, Marie Avgeropoulos, Bernard White, Ryan Rottman, Christopher Larkin, Ayesha Fraser, Renee Dorian, Blake Hood, Jacob McCafferty, Alexia Pearl, Adrian Gonzalez, Paul Ganus, Christopher Jenkins Holmes, Tina Huang, Chandler Kinney, Abigail Klein, Scheana Marie, Alison Woods, Brianne Howey, Chloe Bridges, Steven Krueger, Nicole Hayden, Jessica Parker Kennedy, Summer Bishil, Mandy Musgrave, Meagan Tandy, Derek Theler, Ashley Jones, Tiffany Hines, Jelly Howie, Laura Ashley Samuels, Janelle Velasquez, Elisabeth Harnois, Lindsey McKeon, Raquel Gardner, Kristin Burke, Markéta Jánská, Stephanie Lemelin, Natalia Cigliuti, Angela Gots, Nicole Paggi, Cameron Meyer, Kristen Miller, Myndy Crist, Denise Richards, Caitlin Thompson, Sarah Aldrich, Sydney Sweeney, William Abadie, Gina Comparetto, Tania Raymonde, Katharine Brandt, Maggie Gwin, Aline Elasmar, Olly Murs, Brian Groh, Eric Tiede, Tiffany Dupont, Freddie Smith, Osa Wallander, Christiann Castellanos, Michael Adam Hamilton, Natalie Wachen, Carmen Electra, Joy Regullano, Terrell Owens, La Toya Jackson, Megan Littler, Jayme Lynn Evans, Amelia Rose Blaire, Niall Matter, Pete Wentz, Christian Gehring, Yani Gellman, Steven Scott, Emily Chang, Zack Bennett, Jeffery Self, Torin White, Wesley Jonathan, Perez Hilton, Marcos De Silvas, Patrick Stump, Rick Zieff, Tom Virtue, David Grant Wright, Jason Kennedy, Gianna Gomez, Brennan Mejia, D.C. Cody, Kandis Mak, Khloé Kardashian, Joey McIntyre, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Joe Damian Daly, Rich Morris, Link Baker, Nathan Peterson, Toni Wynne, Lise Colleen Simms, Ben Begley, Trai Byers, Nick Nordella, Annie Monroe, Karina Logue, Debra Wilson, Sara Quin, Ashley Roberts, Emilio Doorgasingh, Alex Arleo, B.J. Clinkscales, Catherine Carlen, Ben Lemon, Brianne Moncrief, Kevin Frazier, Kimberly Dilts, Charlene Amoia, Brian Palermo, Alexander DiPersia, Brandon W. Jones, Lisa Waltz, Coby Ryan McLaughlin, Shane Lynch, Kate Orsini, Diahnna Nicole Baxter, Billy Snow, Ayumi Iizuka, Chad McCord, Jennifer Ilene Perry, Sam Daly, Tristan Mack Wilds, Carson Aune, Andrew Hurley, Robert Frank Telfer, Mark Kubr, Blake Cooper Griffin, Annie Little, Orestes Arcuni, Hayley Holmes, David Tom, Ben Sharples, Erik Valdez, Bailey Noble, Karissa Vacker, Brian Ibsen, Jaclyn Betham, Omar Leyva, Sarah Buehler, Sarah Skeeters, Linc Hand, Rebekah Graf, Anthony Clementi, Kyla-Drew, Federico Dordei, Ariela Barer, Dan Wells, Michael Wayne Foster, Diane Marshall-Green, Rodrigo Rojas, René Ashton, Kyle Riabko, David Lim, Taio Cruz, Amelia Alvarez-Champion, George Finn, Brad Benedict, Danièle Watts, Casey Deidrick, Bunnie Rivera, Christine Barger, Alvaro Orlando, Keke Palmer, Michael Piccirilli, Brandon P Bell, Dominic Burgess, Nayip Ramos, Timi Prulhiere, Paul Tigue, April Parker-Jones, Kevin Makely, Chris Kerner, Shaun Duke, Julie Berlin, Kristine Angela, Nicole J. Butler, Whitney Hoy, Ilyse Mimoun, Cat Limket, Samantha Ronson, Amaris Davidson, Kellie Pickler, Kristina Ress, Rachel Sterling, Timor Steffens, Lance Paul, Alexander Bedria, Tyler Lepley, Rowly Dennis, Kathryn Winslow, Judith Moreland, Alicia Sixtos
  • HiddenDragon

Kdyz ma neco tolik dilu, stopro nedokazu posoudit vsechny rady jako celek. Jenze me bohuzel nebavil ani jeden dil. Ani jsem ho nedokoukal. Strasne moc postav, a vlastne zadna mi nebyla sympaticka. Zase je to "Beverly Hills", takze luxusni domy, auta, drogy. Nevim proc, ale jediny serial z podobneho prostredi, ktery se mi fakt libi, bylo "O.C.". Doted jsem neprisel na to proc, asi mi tam ty postavy prisly primocarejsi a lip zahrane. "90210" je slozeno jen z libacek, hadek, plactivych nebo vycitavych scen, ale ty obliceje se mi uplne slevaly. Nikdo nevycnival, vlastne jsem nepochopil jestli to ma nejakou ustredni postavu nebo linku. Ma to slusnou kameru a barevne podani. To same plati o makeupu, satech. Ale budu se muset hodne premlouvat, abych si pustil dalsi dil a byl objektivnejsi.(7.5.2014)

• Marek1991

Ozajstný trapas. Niekedy to vyzerá ako hraná komédia, potom sa to zvrtne do trápnych kecov a v okamihu tam je aj napätie ako z kriminálneho filmu. Je to úplne iné, ale hlavne sa to nedá pozerať, je to chaotické a nepútavé, použili v tom snáď všetky trápnosti zo súčasných a minulých filmov ohľadom vzťahov a udalostí na škole.(10.7.2012)

• oLí

4/10 Jak mu černoch natáh ! Dobře mu tak ! A ty náno nebreč, stejněs mu nedala ! A Dylan, kurňa, ten až se vrátí, ten to mezi holkama pěkně zamotal ! Chudák učitel ! ... a ten Ty, to je hroznej chlap ! Nebo jsem se v něm mejlil ? Vždyť on jí šel hledat ! Jo a rozvádět se nemuseli, vždyť mu dala facku a pak se spolu vyspali. A ten spadlej kondom, tims to podělala !(2.10.2008)

Světe div se,ano dodíval jsem všech pět sérií až do konce seriálu.Jako výplň o teenegerských problémech mezi hromádkou jiných seriálů co mám,to byl lehký vánek.Místama super,někdy zas tak debilní scenář,ale to by nebyl Beverly Hills,kdyby nechodil každý s každým pokud možno ještě dvakrát.Finální epizodka,k tomu aspoň směřovala,ale tak co čekat,zázrak to nebyl,chybět už mi to taky nebude,ale nemůžu říct,že bych se i u nějakých dílů nebavil to ne,na to mi přišla nová krev herců a hereček dobrá.Ikdyž to bylo spíše na oko,ono když herečka Jessica Lowndes vypadá jak Megan Fox a ještě dvakrát víc hot,tak je to těžký :)(24.5.2013)

• Saur.us

Přiznávám se. Viděl jsem pouze jeden díl ale díky přívalu blbosti z úst všech jednotlivých nejkrásnějších pětadvacátníků, co hrají šestnactileté, to bylo víc než dost abych si dovolil ohodnotit tento střevní produkt pro stejně naivní ale už ne tak krásné američany a ostatní náctileté neuvěřitelnou jednou hvědičkou.(27.5.2014)

• - Producenti uvedli, že ve chvíli, kdy poprvé viděli na konkurzu Sheane Grimes, hned věděli, že by se pro roli Annie hodila. (beyli)

• - Tristan Wilds (Dixon Wilson) bol z hlavných postáv obsadený ako posledný. V čase, keď sa ho rozhodli tvorcovia obsadiť, už boli ostatní herci zaneprázdnení natáčaním promo záberov. (katherine.)

• - V první sérii se Annie (Shenae Grimes) stará v rámci školního projektu o umělé mimino a najde ho v koutě koupelny. Když to řekne matce, ta jí na to odpoví: "Nobody puts baby in a corner". Úplně stejně se jmenuje sedmá epizoda druhé série seriálu Veronica Mars (od r. 2004), který má s 90210 společného jednoho ze scénáristů, Roba Thomase. (Frki16)