90210: Nová generace (TV seriál)

90210

90210: Nová generácia

USA, 2008–2013, 78 h 24 min (Minutáž: 39–42 min)

Shenae Grimes, Tristan Mack Wilds, AnnaLynne McCord, Jessica Stroup, Michael Steger, Jessica Lowndes, Rob Estes, Jennie Garth, Shannen Doherty, Lori Loughlin, Joe E. Tata, Hallee Hirsh, Grant Gustin, Josh Zuckerman, Maeve Quinlan, Gillian Zinser, Dustin Milligan, Ryan Eggold, Christina Moore, Adam Gregory, Jessica Walter, Kellan Lutz, Linda Gray, Chandra West, Tanc Sade, Jessica Lucas, Jana Kramer, Brooklyn Sudano, Charles Parnell, Noureen DeWulf, Matt Lanter, Missy Crider, Rumer Willis, Lily Collins, Paige Howard, Jessica Origliasso, Lisa Origliasso, Meghan Markle, Holly Gagnier, Ryan Doom, Margo Harshman, Caroline D'Amore, Sara Foster, Marco Dapper, Gunner Wright, Sarah Danielle Goldberg, Robert Gant, Fabiana Udenio, Lauren London, Michael Trevino, Aimee Teegarden, Nikki Limo, Ann Gillespie, JD Pardo, Chris Zylka, Claire Byrne, Riley Thomas Stewart, Kathleen M. Darcy, Jonathon Trent, Diablo Cody, Diego Boneta, Anthony Azizi, Melissa Christine, Kelly Blatz, Justin Deeley, Mary Jo Gruber, Mekia Cox, Trevor Donovan, Sonia Rockwell, Blair Redford, Phillip DeVona, Alan Ritchson, Elise Robertson, Nelly, Melissa Paulo, Ronald Lee Clark, Jon Briddell, Cassandra Church, Chandler Maness, Grey Damon, Rebecca Wisocky, John Billingsley, Jessica Manuel, Autumn Springfield, Hal Ozsan, David Starzyk, Melinda Sward, Marcus Choi, Matthew Ashford, Zuleyka Silver, Sarah Baldwin, Wes Brown, Giovanni V. Giusti, Michael Graziadei, Candice Coke, Preston Davis, Chad Michael Collins, Rita Ora, Nick Carter, David Chisum, Candace Moon, Lacey Beeman, Kamala Jones, Curtis Dean Harrier, Brandi Glanville, Frank Pacheco, Sean Wing, Arielle Kebbel, Aaron Lustig, Greg Vaughan, Christine Joaquin, Matka Tereza, Amber Stevens West, Robin Thomas, Danielle Bisutti, Austin Stowell, Nathan Sutton, Jessica Lu, Ayelet Ben-Shahar, Nikki Boyer, Gideon Emery, Amanda Leighton, Daniel Fathers, Jason Lockhart, Charles Hittinger, Katrina Norman, Danny O'Donoghue, Jady Bodenhamer, Hayley McCune, Christie Lynn Smith, Jessica Lundy, Melissa Carnell, Conor Leslie, Bre Blair, Justin James Hughes, Taylor Tunes, Josh Abraham Webber, Anna Ross, Peyton List, Abbie Cobb, Reggie Gaskins, Sameera Eligeti, Lauren Lee Denham, Lyndon Smith, Charlet Chung, Meagan Holder, Trent Garrett, Karissa Lee Staples, Debby Gerber, Marie Avgeropoulos, Bernard White, Ryan Rottman, Christopher Larkin, Ayesha Fraser, Renee Dorian, Blake Hood, Jacob McCafferty, Alexia Pearl, Adrian Gonzalez, Paul Ganus, Christopher Jenkins Holmes, Tina Huang, Chandler Kinney, Abigail Klein, Scheana Marie, Alison Woods, Brianne Howey, Chloe Bridges, Steven Krueger, Nicole Hayden, Jessica Parker Kennedy, Summer Bishil, Mandy Musgrave, Meagan Tandy, Derek Theler, Ashley Jones, Tiffany Hines, Jelly Howie, Laura Ashley Samuels, Janelle Velasquez, Elisabeth Harnois, Lindsey McKeon, Raquel Gardner, Kristin Burke, Markéta Jánská, Stephanie Lemelin, Natalia Cigliuti, Angela Gots, Nicole Paggi, Cameron Meyer, Kristen Miller, Myndy Crist, Denise Richards, Caitlin Thompson, Sarah Aldrich, Sydney Sweeney, William Abadie, Gina Comparetto, Tania Raymonde, Katharine Brandt, Maggie Gwin, Aline Elasmar, Olly Murs, Brian Groh, Eric Tiede, Tiffany Dupont, Freddie Smith, Osa Wallander, Christiann Castellanos, Michael Adam Hamilton, Natalie Wachen, Carmen Electra, Joy Regullano, Terrell Owens, La Toya Jackson, Megan Littler, Jayme Lynn Evans, Amelia Rose Blaire, Niall Matter, Pete Wentz, Christian Gehring, Yani Gellman, Steven Scott, Emily Chang, Zack Bennett, Jeffery Self, Torin White, Wesley Jonathan, Perez Hilton, Marcos De Silvas, Patrick Stump, Rick Zieff, Tom Virtue, David Grant Wright, Jason Kennedy, Gianna Gomez, Brennan Mejia, D.C. Cody, Kandis Mak, Khloé Kardashian, Joey McIntyre, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Joe Damian Daly, Rich Morris, Link Baker, Nathan Peterson, Toni Wynne, Lise Colleen Simms, Ben Begley, Trai Byers, Nick Nordella, Annie Monroe, Karina Logue, Debra Wilson, Sara Quin, Ashley Roberts, Emilio Doorgasingh, Alex Arleo, B.J. Clinkscales, Catherine Carlen, Ben Lemon, Brianne Moncrief, Kevin Frazier, Kimberly Dilts, Charlene Amoia, Brian Palermo, Alexander DiPersia, Brandon W. Jones, Lisa Waltz, Coby Ryan McLaughlin, Shane Lynch, Kate Orsini, Diahnna Nicole Baxter, Billy Snow, Ayumi Iizuka, Chad McCord, Jennifer Ilene Perry, Sam Daly, Carson Aune, Andrew Hurley, Robert Frank Telfer, Mark Kubr, Blake Cooper Griffin, Annie Little, Orestes Arcuni, Hayley Holmes, David Tom, Ben Sharples, Erik Valdez, Bailey Noble, Karissa Vacker, Brian Ibsen, Jaclyn Betham, Omar Leyva, Sarah Buehler, Sarah Skeeters, Linc Hand, Rebekah Graf, Anthony Clementi, Kyla-Drew, Federico Dordei, Ariela Barer, Dan Wells, Michael Wayne Foster, Diane Marshall-Green, Rodrigo Rojas, René Ashton, Kyle Riabko, David Lim, Taio Cruz, Amelia Alvarez-Champion, George Finn, Brad Benedict, Danièle Watts, Casey Deidrick, Bunnie Rivera, Christine Barger, Alvaro Orlando, Keke Palmer, Michael Piccirilli, Brandon P Bell, Dominic Burgess, Nayip Ramos, Timi Prulhiere, Paul Tigue, April Parker-Jones, Kevin Makely, Chris Kerner, Shaun Duke, Julie Berlin, Kristine Angela, Nicole J. Butler, Whitney Hoy, Ilyse Mimoun, Cat Limket, Samantha Ronson, Amaris Davidson, Kellie Pickler, Kristina Ress, Rachel Sterling, Timor Steffens, Lance Paul, Alexander Bedria, Tyler Lepley, Rowly Dennis, Kathryn Winslow, Judith Moreland, Alicia Sixtos, Zachary Ray Sherman, Boo Arnold, Giovanni Adams, Stephanie Edmonds, Michael Patrick McGill, Michael FitzGibbon, Angela Hughes, Cantrell Harris, Sean Hankinson, Chris McKenna, Karah Donovan, Shane Brady, Rebecca Tilney, Sheldon A. Smith, David Lengel, Kurt Long, Nicola Lambo, Jennifer Kathreen Larson, Laura Niemi, Edward Finlay, Davida Williams, Zachary Abel, Michelle Hayden, Nadine Nicole, Liz Sczudlo, Patrick Sebes, Cory Kennedy, Lauren Ages, Chantelle Barry, Cherilyn Wilson
  • HiddenDragon

Kdyz ma neco tolik dilu, stopro nedokazu posoudit vsechny rady jako celek. Jenze me bohuzel nebavil ani jeden dil. Ani jsem ho nedokoukal. Strasne moc postav, a vlastne zadna mi nebyla sympaticka. Zase je to "Beverly Hills", takze luxusni domy, auta, drogy. Nevim proc, ale jediny serial z podobneho prostredi, ktery se mi fakt libi, bylo "O.C.". Doted jsem neprisel na to proc, asi mi tam ty postavy prisly primocarejsi a lip zahrane. "90210" je slozeno jen z libacek, hadek, plactivych nebo vycitavych scen, ale ty obliceje se mi uplne slevaly. Nikdo nevycnival, vlastne jsem nepochopil jestli to ma nejakou ustredni postavu nebo linku. Ma to slusnou kameru a barevne podani. To same plati o makeupu, satech. Ale budu se muset hodne premlouvat, abych si pustil dalsi dil a byl objektivnejsi.(7.5.2014)

Me hodnoceni po prvnim dilu, takze nevylucuji moznou zmenu. Zatim to vidim tak, ze podivani se na 2-3 dily mesicne nemusi byt zas tak velkou ztratou casu. Docela zmena oproti v dnesni dobe modernim, tematicky vaznym serialum typu Lost, Heroes, Prison Break i kdyz podotykam, ze i tyto mi nejsou nikterak cizi.(26.11.2008)

• Sabrewulf

"Tak pane producente, jak by jste si nové BH představoval?" ----"No, doba pokročila, tak tam dáme pár teploušů." ----"Ale pane producente, to není nic nového, myslím, že homosexualita se řešila i v původním seriálu." ----"No doba pokročila, tak tam dáme detailní záběry, jak se ti teplouši cucají." ---- "Ale pane producente, není už to trochu moc?" ----"Nikoliv! Doba pokročila, všichni lidi to budou milovat a stane se to jednoznačně hitem, i na CSFD!" ...... ///// "Pane producente, tak jsem si vypracoval statistiku úspěšnosti." ----"Sem s ní!" ----"Jistý uživatel přepnul TV na jeden z dílů zrovna ve chvíli, kdy se dva teplouši detailně žužlali, obrátil se mu žaludek a po slovech "WHAT THE FUCK" běžel na záchod vyzvracet se. Poté tomu vrazil hodnocení odpad!" ----"A sakra..."(15.7.2014)

• Armin82

Pokus oživit 20 let starou pubescentní legendu? Proč ne, ale je tu jeden menší problém. Herci v této generaci nemají v sobě ani smítko charismatu, kouzla či nějakého smyslu pro herectví, jako původní představitelé. Ale v jednom je tato generace lepší. Vzhledem k tomu, jak se lidstvo stále vyvíjí, tak i ženský jsou víc a víc krásnější. Zde tomu není jinak. Na některý je fakt radost pohledět, ale na Baywatch to stejně nemá :-) 30%(7.8.2014)

• Diego

The O.C. bylo dobré, vtipné, poutavé a hlavně dobře obsazené, ale jeho éra skončila a tak se uvolnilo místo pro další..přišlo Gossip girl..některý díly jsou nudný, vlečou se, ale díky menšímu počtu hlavních postav se na to časem da přivyknout = ), ale tohle je vysmech..20lety a mozna i vic hrajou role 16tylech, kde se resi, kdo koho pozve na party, jestli v americe vazne maj tak pekny, mlady kocky ucitelky ..hned menim studium =D, neskutecne nacincany, ujeceny az trapny. Takova High school musical serie, ktera si u 12+ najde sve divaky.(9.9.2008)

• - Piata séria bola poslednou, seriál bol zrušený 28. februára 2013. (katherine.)

• - Role Annie byla původně nabídnuta Hilary Duff. Ta ji však odmítla. (beyli)

• - Ve 14. epizodě 2. série "Dívčí duel", když se Naomi (AnnaLynne McCord) hádá s Ivy (Gillian Zinser), má Ivy v ruce prkno. Když spolu zápasí, upustí ho na zem, objeví se však i záběry, na kterých prkno není a pak zase je. (Reesam)