90210: Nová generace (TV seriál)

90210

90210: Nová generácia

USA, 2008, 114x40 min

Shenae Grimes, Rob Estes, Jennie Garth, Shannen Doherty, Lori Loughlin, AnnaLynne McCord, Tristan Wilds, Joe E. Tata, Jessica Stroup, Hallee Hirsh, Grant Gustin, Josh Zuckerman, Maeve Quinlan, Gillian Zinser, Dustin Milligan, Ryan Eggold, Michael Steger, Christina Moore, Adam Gregory, Jessica Walter, Jessica Lowndes, Kellan Lutz, Linda Gray, Chandra West, Tanc Sade, Jessica Lucas, Jana Kramer, Brooklyn Sudano, Charles Parnell, Noureen DeWulf, Matt Lanter, Melissa Lahlitah Crider, Rumer Willis, Lily Collins, Paige Howard, Jessica Origliasso, Lisa Origliasso, Meghan Markle, Holly Gagnier, Ryan Doom, Margo Harshman, Caroline D'Amore, Sara Foster, Marco Dapper, Gunner Wright, Sarah Danielle Goldberg, Robert Gant, Fabiana Udenio, Lauren London, Michael Trevino, Aimee Teegarden, Nikki Limo, Ann Gillespie, JD Pardo, Chris Zylka, Claire Byrne, Riley Thomas Stewart, Kathleen M. Darcy, Jonathon Trent, Diablo Cody, Diego Boneta, Anthony Azizi, Melissa Christine, Kelly Blatz, Justin Deeley, Mary Jo Gruber, Mekia Cox, Trevor Donovan, Sonia Rockwell, Blair Redford, Phillip DeVona, Alan Ritchson, Elise Robertson, Nelly, Melissa Paulo, Ronald Lee Clark, Jon Briddell, Cassandra Church, Chandler Maness, Grey Damon, Rebecca Wisocky, John Billingsley, Jessica Manuel, Autumn Springfield, Hal Ozsan, David Starzyk, Melinda Sward, Marcus Choi, Matthew Ashford, Zuleyka Silver, Sarah Baldwin, Wes Brown, Giovanni V. Giusti, Michael Graziadei, Candice Coke, Preston Davis, Chad Michael Collins, Rita Ora, Nick Carter, David Chisum, Candace Moon, Lacey Beeman, Kamala Jones, Curtis Dean Harrier, Brandi Glanville, Frank Pacheco, Sean Wing, Arielle Kebbel, Aaron Lustig, Greg Vaughan, Christine Joaquin, Matka Tereza, Amber Stevens West, Robin Thomas, Danielle Bisutti, Austin Stowell, Nathan Sutton, Jessica Lu, Ayelet Ben-Shahar, Nikki Boyer, Gideon Emery, Amanda Leighton, Daniel Fathers, Jason Lockhart, Charles Hittinger, Katrina Norman, Danny O'Donoghue, Jady Bodenhamer, Hayley McCune, Christie Lynn Smith, Jessica Lundy, Melissa Carnell, Conor Leslie, Bre Blair, Justin James Hughes, Taylor Tunes, Josh Abraham Webber, Anna Ross, Peyton List, Abbie Cobb, Reggie Gaskins, Sameera Eligeti, Lauren Lee Denham, Lyndon Smith, Charlet Chung, Meagan Holder, Trent Garrett, Karissa Lee Staples, Debby Gerber, Marie Avgeropoulos, Bernard White, Ryan Rottman, Christopher Larkin, Ayesha Fraser, Renee Dorian, Blake Hood, Jacob McCafferty, Alexia Pearl, Adrian Gonzalez, Paul Ganus, Christopher Jenkins Holmes, Tina Huang, Chandler Kinney, Abigail Klein, Scheana Marie, Alison Woods, Brianne Howey, Chloe Bridges, Steven Krueger, Nicole Hayden, Jessica Parker Kennedy, Summer Bishil, Mandy Musgrave, Meagan Tandy, Derek Theler, Ashley Jones, Tiffany Hines, Jelly Howie, Laura Ashley Samuels, Janelle Velasquez, Elisabeth Harnois, Lindsey McKeon, Raquel Gardner, Kristin Burke, Markéta Jánská, Stephanie Lemelin, Natalia Cigliuti, Angela Gots, Nicole Paggi, Cameron Meyer, Kristen Miller, Myndy Crist, Denise Richards, Caitlin Thompson, Sarah Aldrich, Sydney Sweeney, William Abadie, Gina Comparetto, Tania Raymonde, Katharine Brandt, Maggie Gwin, Aline Elasmar, Olly Murs, Brian Groh, Eric Tiede, Tiffany Dupont, Freddie Smith, Osa Wallander, Christiann Castellanos, Michael Adam Hamilton, Natalie Wachen, Carmen Electra, Joy Regullano, Terrell Owens, La Toya Jackson, Megan Littler, Jayme Lynn Evans, Amelia Rose Blaire, Niall Matter, Pete Wentz, Christian Gehring, Yani Gellman, Steven Scott, Emily Chang, Zack Bennett, Jeffery Self, Torin White, Wesley Jonathan, Perez Hilton, Marcos De Silvas, Patrick Stump, Rick Zieff, Tom Virtue, David Grant Wright, Jason Kennedy, Gianna Gomez, Brennan Mejia, D.C. Cody, Kandis Mak, Khloé Kardashian, Joey McIntyre, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Joe Damian Daly, Rich Morris, Link Baker, Nathan Peterson, Toni Wynne, Lise Colleen Simms, Ben Begley, Trai Byers, Nick Nordella, Annie Monroe, Karina Logue, Debra Wilson, Sara Quin, Ashley Roberts, Emilio Doorgasingh, Alex Arleo, B.J. Clinkscales, Catherine Carlen, Ben Lemon, Brianne Moncrief, Kevin Frazier, Kimberly Dilts, Charlene Amoia, Brian Palermo, Alexander DiPersia, Brandon W. Jones, Lisa Waltz, Coby Ryan McLaughlin, Shane Lynch, Kate Orsini, Diahnna Nicole Baxter, Billy Snow, Ayumi Iizuka, Chad McCord, Jennifer Ilene Perry, Sam Daly, Tristan Mack Wilds, Carson Aune, Andrew Hurley, Robert Frank Telfer, Mark Kubr, Blake Cooper Griffin, Annie Little, Orestes Arcuni, Hayley Holmes, David Tom, Ben Sharples, Erik Valdez, Bailey Noble, Karissa Vacker, Brian Ibsen, Jaclyn Betham, Omar Leyva, Sarah Buehler, Sarah Skeeters, Linc Hand, Rebekah Graf, Anthony Clementi, Kyla-Drew, Federico Dordei, Ariela Barer, Dan Wells, Michael Wayne Foster, Diane Marshall-Green, Rodrigo Rojas, René Ashton, Kyle Riabko, David Lim, Taio Cruz

Když mi bylo kolem dvanácti tak jsem děsně milovala BH 90210 a když jsem teď v létě neměla na co koukat, propadla jsem trochu nostalgii a řekla jsem si, že bych pro změnu mohla zkusit tohle nové 90210. Upřímně řečeno, čekala jsem to horší, protože znám o čem takovéhle seriály jsou, tak mě nešokovalo, že zápletky jsou většinou přehnané a že ty postavy během čtyř let projdou víceméně úplně vším. Jediné co mi tady vyloženě vadilo, bylo, kromě toho, že se tam nějáká zápletka táhne takovou dobu a pak se na ní zapomene jako by nic, že tady spí každý s každým, nepřekvapuje mě to, ale vadí mi to, marně pátrám po tom jaká 'dvojice' se v té partě ještě nevystřídala, kdyby teda aspoň chodili s někým mimo partu a nespali furt mezi sebou. Nevím jestli bych se na to ještě někdy podívala znova, ale jednou se na to dívat dalo, protože tady opravdu myslet nemusíte. 3*(23.7.2012)

Neřekl bych, že to je až tak nepovedené jak všude čtu. Každý zmiňujete, jak je původní BH skvělé a jak na to vzpomináte ale vše je pouze nostalgie. Přitom nová 90210 má lepší hodnocení než původní série. Až nová 90210 bude mít více sérii, tak za několik let zde bude ta samá nostalige a můžem si povědět. Mě se nová verze líbi! Postavy jsou daleko sympatičtější a co se týče vzhledu zde nejde nic vytknout. Celou sérii doprovází povedená hudba a skoro každá postava si prošla určitou proměnou. Navíc se zde objevují i staré postavy z původního seriálu (Brenda, Kelly, Donna, Nat) a občas nějaké narážky. Celkově si z určitých věci můžete vzít i nějaké "ponaučení" a vtip tomu nechybí. Suma sumarum mě první sezóna rozhodně zaujala a rád se podívám na další a ti co tohle hodnotí odpadem jsou už beztak značně vyššího věku a teen seriály je nezajímají....///edit: Vývoj seriálu mě nutí snížit hodnocení alespoň o jednu hvězdu. Zápletky se opakují, otřepaný děj a začínám ztrácet zájem.. Seriál ukončen poměrně slušně :) (hodnocení za 1. - 5. sérii - konec)(12.6.2009)

Me hodnoceni po prvnim dilu, takze nevylucuji moznou zmenu. Zatim to vidim tak, ze podivani se na 2-3 dily mesicne nemusi byt zas tak velkou ztratou casu. Docela zmena oproti v dnesni dobe modernim, tematicky vaznym serialum typu Lost, Heroes, Prison Break i kdyz podotykam, ze i tyto mi nejsou nikterak cizi.(26.11.2008)

Trochu mně zamrzelo, že se tam neobjevil i Dylan a Brandon, i když se tam o nich mluvilo. Jinak tento seriál si žije svým vlastním životem a moc nenavazuje na ten starý. I přes to, že už je mi dvakrát tolik, než když běžela první řada, přesto jsem hltala každý díl. Bravo. Ráda bych se podívala také na dokument 90210 4Ever - Retrospective.(26.10.2014)

Ach, já prostě miluju 90210. Toto je přesně můj šálek kávy a vůbec mě nezajímá, co to o mně vypovídá. Že je to Béčko? Jasně, je a já prostě Béčka žeru, naprosto se u toho uvolním a zapomenu na svoje starosti a řeším ty jejich, který jsou většinou "over the top". Zasazeno do prostředí, které je mi nad míru sympatické a osazenstvo vybráno tak, že je to pastva pro oči jak pro pánské, tak i dámské publikum. Guilty pleasure, na které nedám dopustit! Naomi, Silver, Adrianna - všechny obdivuju! Soundtrack naprosto skvělej a akce, drama, humor jsou perfektně vyváženy.(7.5.2011)

• - V první sérii se Annie (Shenae Grimes) stará v rámci školního projektu o umělé mimino a najde ho v koutě koupelny. Když to řekne matce, ta jí na to odpoví: "Nobody puts baby in a corner". Úplně stejně se jmenuje sedmá epizoda druhé série seriálu Veronica Mars (od r. 2004), který má s 90210 společného jednoho ze scénáristů, Roba Thomase. (Frki16)

• - O roli Annie se původně ucházela Jessica Stroup. (beyli)

• - Tristan Wilds (Dixon Wilson) bol z hlavných postáv obsadený ako posledný. V čase, keď sa ho rozhodli tvorcovia obsadiť, už boli ostatní herci zaneprázdnení natáčaním promo záberov. (katherine.)