90210: Nová generace (TV seriál)

90210

90210: Nová generácia

USA, 2008 - 2013, 78 h 24 min (Minutáž: 114x39–42 min)

Shenae Grimes, Tristan Wilds, AnnaLynne McCord, Jessica Stroup, Michael Steger, Jessica Lowndes, Rob Estes, Jennie Garth, Shannen Doherty, Lori Loughlin, Joe E. Tata, Hallee Hirsh, Grant Gustin, Josh Zuckerman, Maeve Quinlan, Gillian Zinser, Dustin Milligan, Ryan Eggold, Christina Moore, Adam Gregory, Jessica Walter, Kellan Lutz, Linda Gray, Chandra West, Tanc Sade, Jessica Lucas, Jana Kramer, Brooklyn Sudano, Charles Parnell, Noureen DeWulf, Matt Lanter, Missy Crider, Rumer Willis, Lily Collins, Paige Howard, Jessica Origliasso, Lisa Origliasso, Meghan Markle, Holly Gagnier, Ryan Doom, Margo Harshman, Caroline D'Amore, Sara Foster, Marco Dapper, Gunner Wright, Sarah Danielle Goldberg, Robert Gant, Fabiana Udenio, Lauren London, Michael Trevino, Aimee Teegarden, Nikki Limo, Ann Gillespie, JD Pardo, Chris Zylka, Claire Byrne, Riley Thomas Stewart, Kathleen M. Darcy, Jonathon Trent, Diablo Cody, Diego Boneta, Anthony Azizi, Melissa Christine, Kelly Blatz, Justin Deeley, Mary Jo Gruber, Mekia Cox, Trevor Donovan, Sonia Rockwell, Blair Redford, Phillip DeVona, Alan Ritchson, Elise Robertson, Nelly, Melissa Paulo, Ronald Lee Clark, Jon Briddell, Cassandra Church, Chandler Maness, Grey Damon, Rebecca Wisocky, John Billingsley, Jessica Manuel, Autumn Springfield, Hal Ozsan, David Starzyk, Melinda Sward, Marcus Choi, Matthew Ashford, Zuleyka Silver, Sarah Baldwin, Wes Brown, Giovanni V. Giusti, Michael Graziadei, Candice Coke, Preston Davis, Chad Michael Collins, Rita Ora, Nick Carter, David Chisum, Candace Moon, Lacey Beeman, Kamala Jones, Curtis Dean Harrier, Brandi Glanville, Frank Pacheco, Sean Wing, Arielle Kebbel, Aaron Lustig, Greg Vaughan, Christine Joaquin, Matka Tereza, Amber Stevens West, Robin Thomas, Danielle Bisutti, Austin Stowell, Nathan Sutton, Jessica Lu, Ayelet Ben-Shahar, Nikki Boyer, Gideon Emery, Amanda Leighton, Daniel Fathers, Jason Lockhart, Charles Hittinger, Katrina Norman, Danny O'Donoghue, Jady Bodenhamer, Hayley McCune, Christie Lynn Smith, Jessica Lundy, Melissa Carnell, Conor Leslie, Bre Blair, Justin James Hughes, Taylor Tunes, Josh Abraham Webber, Anna Ross, Peyton List, Abbie Cobb, Reggie Gaskins, Sameera Eligeti, Lauren Lee Denham, Lyndon Smith, Charlet Chung, Meagan Holder, Trent Garrett, Karissa Lee Staples, Debby Gerber, Marie Avgeropoulos, Bernard White, Ryan Rottman, Christopher Larkin, Ayesha Fraser, Renee Dorian, Blake Hood, Jacob McCafferty, Alexia Pearl, Adrian Gonzalez, Paul Ganus, Christopher Jenkins Holmes, Tina Huang, Chandler Kinney, Abigail Klein, Scheana Marie, Alison Woods, Brianne Howey, Chloe Bridges, Steven Krueger, Nicole Hayden, Jessica Parker Kennedy, Summer Bishil, Mandy Musgrave, Meagan Tandy, Derek Theler, Ashley Jones, Tiffany Hines, Jelly Howie, Laura Ashley Samuels, Janelle Velasquez, Elisabeth Harnois, Lindsey McKeon, Raquel Gardner, Kristin Burke, Markéta Jánská, Stephanie Lemelin, Natalia Cigliuti, Angela Gots, Nicole Paggi, Cameron Meyer, Kristen Miller, Myndy Crist, Denise Richards, Caitlin Thompson, Sarah Aldrich, Sydney Sweeney, William Abadie, Gina Comparetto, Tania Raymonde, Katharine Brandt, Maggie Gwin, Aline Elasmar, Olly Murs, Brian Groh, Eric Tiede, Tiffany Dupont, Freddie Smith, Osa Wallander, Christiann Castellanos, Michael Adam Hamilton, Natalie Wachen, Carmen Electra, Joy Regullano, Terrell Owens, La Toya Jackson, Megan Littler, Jayme Lynn Evans, Amelia Rose Blaire, Niall Matter, Pete Wentz, Christian Gehring, Yani Gellman, Steven Scott, Emily Chang, Zack Bennett, Jeffery Self, Torin White, Wesley Jonathan, Perez Hilton, Marcos De Silvas, Patrick Stump, Rick Zieff, Tom Virtue, David Grant Wright, Jason Kennedy, Gianna Gomez, Brennan Mejia, D.C. Cody, Kandis Mak, Khloé Kardashian, Joey McIntyre, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Joe Damian Daly, Rich Morris, Link Baker, Nathan Peterson, Toni Wynne, Lise Colleen Simms, Ben Begley, Trai Byers, Nick Nordella, Annie Monroe, Karina Logue, Debra Wilson, Sara Quin, Ashley Roberts, Emilio Doorgasingh, Alex Arleo, B.J. Clinkscales, Catherine Carlen, Ben Lemon, Brianne Moncrief, Kevin Frazier, Kimberly Dilts, Charlene Amoia, Brian Palermo, Alexander DiPersia, Brandon W. Jones, Lisa Waltz, Coby Ryan McLaughlin, Shane Lynch, Kate Orsini, Diahnna Nicole Baxter, Billy Snow, Ayumi Iizuka, Chad McCord, Jennifer Ilene Perry, Sam Daly, Tristan Mack Wilds, Carson Aune, Andrew Hurley, Robert Frank Telfer, Mark Kubr, Blake Cooper Griffin, Annie Little, Orestes Arcuni, Hayley Holmes, David Tom, Ben Sharples, Erik Valdez, Bailey Noble, Karissa Vacker, Brian Ibsen, Jaclyn Betham, Omar Leyva, Sarah Buehler, Sarah Skeeters, Linc Hand, Rebekah Graf, Anthony Clementi, Kyla-Drew, Federico Dordei, Ariela Barer, Dan Wells, Michael Wayne Foster, Diane Marshall-Green, Rodrigo Rojas, René Ashton, Kyle Riabko, David Lim, Taio Cruz, Amelia Alvarez-Champion, George Finn, Brad Benedict, Danièle Watts, Casey Deidrick, Bunnie Rivera, Christine Barger, Alvaro Orlando, Keke Palmer, Michael Piccirilli, Brandon P Bell, Dominic Burgess, Nayip Ramos, Timi Prulhiere, Paul Tigue, April Parker-Jones, Kevin Makely

Vyrovnat se původní sestavě na adrese 90210 byl nadlidský úkol, jenže nová parta je svými excesy a pokřivenými charaktery místy skutečně dorovnává. Holky jsou boží úplně všechny a jedna hezčí než druhá, můj žebříček: Naomi, Adi, Annie, dlouho nikdo, Ivy, hodně dlouho nikdo, princezna Silver. Linky holek jsou přeci jen zábavnější, ale i takový dobrák Navid nebo rebel Liam pobaví. Ze starých známých se pořádně ukáže jen Kelly, ale už od začátku je jasné, že nová parta berličky potřebovat nebude a i ona rychle zmizí ze scény. První tří série na střední jsou jízda plná intrik, jak ji máme všichni rádi. Nástupem na vysokou se parta hodně rozsype a je vidět, že se hledají motivy dalších zápletek. Někdo si zkouší najít práci, někdo se zkouší udržet na škole, někdo hledá sám sebe a drive je najednou fuč. Ke konci série navíc přichází epizoda, která se k bezstarostnému seriálu plnému malicherností vlastně vůbec nehodí, ale o to více šokuje. Všichni jsou na dně, nemocní a dokonce blízko smrti. Finální série se i díky uměle vyhroceným vztahům slušně rozjede, i když to bohužel odnese postava Silver, z které se stane nejotravnější osoba seriálu. Ten už dávno táhne Naomi, která je v podání McCord jako uragán v každé scéně. 90210 předčasně vrcholí epizodou ve stylu Pařby ve Vegas, které znovu kralují holky. Tak si budu BH vždycky pamatovat. Emotivní, ale hlavně zábavné. 1. - 3. série: 90%, 4. série: 80%, 5. série: 85%.(7.9.2016)

Tak jako po shlédnutí prvního dílu - ne nepříjde mi to zas tak špatné. Úsměvné jsou tam určitě postavy Kelly a Brandy, ale pro mladé bych to určitě neházela někam na hnůj. Určitě to má potenciál najít si své fanoušky, jen nesmíme zapomínat, že hold to co se nelíbí dospělým se může a většinou líbí puberťáčkům - a nechte na hlavě a vzpomeňte každý jim byl.(8.9.2009)

• hellstruck

No, zatím nesleduji pravidelně, spíš jen tak namátkou a z toho co jsem viděla musím říct, že se opravdu nejedná o nic originálního, prostě parta lidí, která mezi sebou spí, intrikuje a tak podobně. Upřímně se v těch Barbínách a Kenech vůbec nevyznám, prostě mi připadají všichni stejní a nijak zvlášť mě to nebaví. Ale při čekání na Zoufalky nebo při vaření to jako kulisa funguje dobře. Mimochodem přirovnání ke Gossip Girl? GG je mnohem lepší a to to taky není žádná sláva.(3.2.2012)

Když mi bylo kolem dvanácti tak jsem děsně milovala BH 90210 a když jsem teď v létě neměla na co koukat, propadla jsem trochu nostalgii a řekla jsem si, že bych pro změnu mohla zkusit tohle nové 90210. Upřímně řečeno, čekala jsem to horší, protože znám o čem takovéhle seriály jsou, tak mě nešokovalo, že zápletky jsou většinou přehnané a že ty postavy během čtyř let projdou víceméně úplně vším. Jediné co mi tady vyloženě vadilo, bylo, kromě toho, že se tam nějáká zápletka táhne takovou dobu a pak se na ní zapomene jako by nic, že tady spí každý s každým, nepřekvapuje mě to, ale vadí mi to, marně pátrám po tom jaká 'dvojice' se v té partě ještě nevystřídala, kdyby teda aspoň chodili s někým mimo partu a nespali furt mezi sebou. Nevím jestli bych se na to ještě někdy podívala znova, ale jednou se na to dívat dalo, protože tady opravdu myslet nemusíte. 3*(23.7.2012)

• Diego

The O.C. bylo dobré, vtipné, poutavé a hlavně dobře obsazené, ale jeho éra skončila a tak se uvolnilo místo pro další..přišlo Gossip girl..některý díly jsou nudný, vlečou se, ale díky menšímu počtu hlavních postav se na to časem da přivyknout = ), ale tohle je vysmech..20lety a mozna i vic hrajou role 16tylech, kde se resi, kdo koho pozve na party, jestli v americe vazne maj tak pekny, mlady kocky ucitelky ..hned menim studium =D, neskutecne nacincany, ujeceny az trapny. Takova High school musical serie, ktera si u 12+ najde sve divaky.(9.9.2008)

• - Dustin Milligan byl první obsazený herec v tomto seriálu. (Pumiiix)

• - V první sérii se Annie (Shenae Grimes) stará v rámci školního projektu o umělé mimino a najde ho v koutě koupelny. Když to řekne matce, ta jí na to odpoví: "Nobody puts baby in a corner". Úplně stejně se jmenuje sedmá epizoda druhé série seriálu Veronica Mars (od r. 2004), který má s 90210 společného jednoho ze scénáristů, Roba Thomase. (Frki16)

• - Ve 14. epizodě 2. série "Dívčí duel", když se Naomi (AnnaLynne McCord) hádá s Ivy (Gillian Zinser), má Ivy v ruce prkno. Když spolu zápasí, upustí ho na zem, objeví se však i záběry, na kterých prkno není a pak zase je. (Reesam)