Dva a půl chlapa (TV seriál)

Two and a Half Men

Dva a pol chlapa

Komedie / Romantický

USA, 2003 - 2015, 91 h 42 min (Minutáž: 250x21 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch, April Bowlby, Emmanuelle Vaugier, Kelly Stables, Graham Patrick Martin, Jenny McCarthy, Robert Wagner, Ming-Na Wen, Megan Fox, Blythe Danner, Lucy Lawless, Krista Allen, Suzanne Whang, Valerie Azlynn, Kay Panabaker, Josie Davis, Brian Patrick Wade, Alicia Coppola, Kristin Bauer van Straten, Melanie Lynskey, George Katt, Denise Richards, Jodi Lyn O'Keefe, Jenna Elfman, Gail O'Grady, Tricia O'Kelley, Ren Trella, Eric Allan Kramer, Kate Luyben, Enrique Iglesias, Susse Budde, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Kimberly Oja, Justine Eyre, Teri Hatcher, Jennifer O'Dell, Diane Sellers, Mikki Padilla, Martin Sheen, Janeane Garofalo, Camryn Manheim, Susan Blakely, Allison Janney, Sandra Purpuro, George Eads, Jeri Ryan, Dale Waddington, Laura McLauchlin, Michael Clarke Duncan, Deena Dill, Ana Alexander, Orson Bean, Ted Garcia, Christopher T. Wood, Sandra McCoy, Cazzy Golomb, Kevin Sorbo, Nectar Rose, Nikita Ager, Ken Jeong, Juliette Goglia, Chris O'Donnell, Sean Penn, Harry Dean Stanton, Liz Vassey, Missi Pyle, Judy Greer, Richard Lewis, Susan Sullivan, Heather Locklear, Jake T. Austin, Byrne Offutt, Lee Garlington, Brittney Powell, Ion Overman, Mike Connors, Katherine LaNasa, Irena A. Hoffman, Emilio Estevez, Maria Tornberg, Carrie Reichenbach, Virginia Williams, Aja Evans, Lori Lively, Amanda Gallo, Noel Fisher, Cristine Rose, Arturo Gil, Annie Potts, Sara Rue, Stacey Travis, Carol Kane, Lisa Jay, Joe Dietl, Diane Delano, Natalie Zea, Annie Mumolo, Thomas Gibson, Lilli Birdsell, Courtney Thorne-Smith, Darryl Stephens, Alana De La Garza, Kelly King, Sophie Winkleman, Diora Baird, Sonia Rockwell, Jud Tylor, Bob Levitan, Elise Robertson, Helena Mattsson, Patton Oswalt, John Amos, Stacy Keach, Joel Murray, Will Sasso, Mark Deklin, Joe Manganiello, David Starzyk, Marisa Tayui, Jack Plotnick, Kathy Bates, Christopher Neiman, Iqbal Theba, Jessica Hall, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Brooke Shields, Michael Lowry, Miley Cyrus, Stephanie Jacobsen, Jaime Pressly, Rib Hillis, Chloe Webb, Nicole Forester, Amanda Swisten, Andrea Savage, Emily Osment, Hilary Duff, Natalie Denise Sperl, Brooke D'Orsay, Amanda Musso, Skyler Caleb, April Betts, Amber Tamblyn, Candace Kita, Georgia Engel, Johanna Black, Danielle Bisutti, Lynda Carter, June Squibb, Aly Michalka, Sab Shimono, Angelique Cabral, Tiffany Panhilason, Dylan Minnette, Jessica Lundy, Jamie Rose, Elle Evans, Ken Lerner, Mila Kunis, Brian George, Steven Tyler, Bre Blair, Stephanie Brown, Sofia Mattsson, Abbie Cobb, Jeff Probst, Odette Annable, Clark Duke, Elizabeth Ho, Kimberly Hebert Gregory, Brian Smith, Jackie Debatin, Nicole Travolta, Jon Lovitz, Valery M. Ortiz, Clint Culp, Jen Lilley, Brad Paisley, Brooke Mackenzie, Ashley Edner, Steven Krueger, Jennifer Ann Massey, Billy Gibbons, Amelia Brantley, Tara Perry, Carrie Stevens, Jelly Howie, Larry Cedar, Shiloh Nelson, Amanda Detmer, Elizabeth Bogush, Jamie Luner, Erinn Hayes, Kimberly Quinn, Cloris Leachman, Paget Brewster, Elvis Costello, Bobby Cooper, Lindsay Price, Kristen Miller, Myndy Crist, Jennifer Aspen, Kristin Richardson, Kimberly Williams-Paisley, Aisha Tyler, Kristin Dattilo, Alex Kapp Horner, Christina Chambers, Tammy Lauren, Tinashe, Bruno Amato, Michele Boyd, Spencer Locke, Ping Wu, Tina Morasco, Raymond Ma, Morgan Fairchild, Tricia Helfer, Rachele Brooke Smith, Tonita Castro, D.B. Sweeney, Gigi Rice, Maggie Lawson, Dusty Hill, Julia Campbell, Paula Marshall, Sam Lerner, Caitlin Elizabeth Baunoch, Amy Pietz, Lilah Richcreek, Arnold Schwarzenegger, Christian Slater, Lillian Adams, Jeff Clarke, Tammy Tavares, Hope Allen, Anastasia Roark, Charles Malik Whitfield, John Stamos, Tom Virtue, Steffani Brass, David Grant Wright, Henry Dittman, Kate Miner, Michael Bolton, Lamont Thompson, Richard Riehle, Christina Scherer, Ludi Delfino, Andy Mackenzie, Rebecca McFarland, Bradley Snedeker, Dan Gordon, Judith Drake, Kelly Rohrbach, Tabitha Morella, Richard Whiten, Shane Woodson, Laura M. Beamer, Jane Carr, Stephanie Erb, Brandon Killham, Sara Erikson, Jim Piddock, Caroline Bielskis, Nayo Wallace, Abigail Mavity, Madison Mason, Bellamy Young, Meagen Fay, Barry Livingston, Mikaela Hoover, Coby Ryan McLaughlin, Edie McClurg, Sarayu Blue, Steve Hytner, Molly Morgan, Robert Clotworthy, Wayne Wilderson, Julie Berman, Rodney J. Hobbs, Vernée Watson-Johnson, Deanna Russo, Brenda Koo, Frank Beard, Macey Cruthird, Sergio Kato, Charlie Dell, Matt McKenzie, Patricia Bethune, John O'Brien, Rachel Cannon, Isabella Kai Rice, Malea Rose, John Pirruccello, Grady Lee Richmond, Thomas F. Wilson, Eugene Byrd, J.D. Walsh, Mark Roberts, Marco Sanchez, Grant Geissman, Izabel Goulart, Alicia Hannah, Jon Polito, Gary Busey, Sophie Guest, John Vance, Loren Lester, Nadine Ellis, Jim Meskimen, Jamison Haase, Kathryn Gordon, Hayley Erin, Melanie Abramoff, Stefan Umstead, Shon Little, Daniel Benson, Steven Shaw, Kris Iyer, Julie Berlin, Nicole J. Butler, Phil Abrams, Nancy Linari, Monica Young, Brian Turk, Bridget Flanery, Andrew Pifko

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1 140)

Je to sranda. Charlie byl super, hlášky lítají jako by je někdo vystřeloval z kulometu a Berta má někdy pořádně ostrý náboje. ALe k sedmé, možná už i šesté sérii to ztrácí šťávu. Začíná to být stereotipní. Ovšem do chvíle kdy nastoupí Ashton Kutcher. Já ho jinak vůbec nemusím, ale tady je fantastickej.(2.9.2013)

Seriál, který svou vytrvalostí v křečovitém držení se jednoho a téhož tématu předčí i bandu sparťanských hooligans u výčepu. Charlie Sheen je už hafo sezón stále stejný prudce úspěšný muž, známý svůdce žen a velký vtipálek, ačkoliv jeho oblečení by si na sebe normální člověk nevzal ani na maškarní bál a jeho páčo pomalu, ale jistě šedne a bicáky atrofují. Naproti tomu John Cryer je stále tentýž ubožák, jehož je škoda popisovat více slovy. Jo a pak je tu ještě ta jejich nesnesitelná matka, "jejich" "malý" Jake, jejich hospodyně dicke Berta a pak už jen davy bezejmenných roštěnek. Taktikou zákopové války vedené stále týmiž prostředky bez jakékoliv znatelné známky postupu na tu či onu stranu si tahle partička získala početný zástup fanoušků, a vzhledem k průměrné metráži osolárkované ženské kůže na jeden díl seriálu je asi jasné, z jakého tábora se tento zástup rekrutuje;) Jednou za čas se na jeden díl mrknu, ale je to prostě jen solidní průměr. 60%(18.8.2008)

Musím konstatovat, že naprostá většina úžasných, superpeckových, populárních seriálů za posledních 10 let mě nenadchla. Dva a půl chlapa k nim patří taky - i tohle je seriál, který rozhodně nemusím vidět celý, stačí mi sem tam kousek (myšleno jeden díl), abych viděl, že se nic zásadního nemění, humor je stále podobný, herci vesměs také... Čisté tři.(18.3.2015)

Řek bych, že to vůbec není špatné, na to, že jsem o tom nikdy neslyšel, na Nově to na mě vybaflo z nenadání a ani tady na ČSFD jsem to zprvu nemohl najít, tak mě to překvapilo opravdu dost. Charlie Sheen jenom dokazuje, že na komedie byl on vždycky vysazenej. Vždycky byl a vždycky bude. Každopádně na ty nejlepší komediální seriály to určitě nemá (na který kouknu třeba třikrát za sebou), ale rozhodně to zabaví i tak. (7/10)(11.6.2008)

V Americe velmi populární seriál, za který Charlie Sheen inkasuje nemalé peníze v česku příliš neletí. Není to tím, že by nebyl kvalitní a na každých 25 minutách nepředkládal divákovi dostatek humorných scének a pohledů především Charliho Sheena, ale už samotné zařazení do podivných odpoledních hodin je od televize trochu nůž do zad. Přes kvality si osobně neumím představit, sledovat seriál o dvou bratrech a synovi jednoho z nich déle častěji než jednou za týden:). O více sezónách ani nemluvím.(20.5.2009)

__Two and a Half Men: kompletná 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,993,989 //počet predaných kusov 148,852║ __Two and a Half Men: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,831,413 //počet predaných kusov 60,363 ║ __Two and a Half Men: kompletná 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,446,777 //počet predaných kusov 101,555 ║ __Two and a Half Men: kompletná 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,979,930 //počet predaných kusov 68,297 ║ __Two and a Half Men: kompletná 5.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,786,374 //počet predaných kusov 96,115 ║ __Two and a Half Men: kompletná 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,822,475 //počet predaných kusov 144,591 ║ __Two and a Half Men: kompletná 7.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,317,866 //počet predaných kusov 74,794║ Charlie Sheen je tu na mieru ušitý, pre zmenu Jon Cryer čoraz viac otravný ako vred na riti, niekedy až na hranici únosnosti. Po siedmu sériu si to drží zábavnú úroveň, potom to začne upadať. Zmena v 9.série moc neprospela tam to už doslova bolo moc silené. /70%/(18.1.2011)

(3,5* noo, Čárlí to se ženskýma prostě umí)(29.5.2011)

// Production Companies: Chuck Lorre Productions, Tannenbaum Company, The, Warner Bros. Television // Kvalitný sitcom, ktorý vždy pobaví.(31.12.2010)

„Jake, máš tu babičku.“ – „Ó bože.“ – „Stojí za tebou.“ – „Ó bože babička, super!“ Nikdy to pre mňa nebola žiadna srdcovka, ale je pravda, že vždy, keď to dávali, som sa relatívne bavil. Určite nie nadpriemerne, na to mi väčšina fórov pripadala neoriginálna a nudná a len som krútil hlavou nad umelým burácajúcim smiechom publika. Na strane druhej to bolo fajn farebné, správne sitkomové, Charlie Sheen tomu veľa dal, hlavne tie jeho ponožky. Rovnako skvelé boli podporné postavy, ako bola mama alebo upratovačka. Solídne fungovala i chémia s jeho mladším bratom, ktorého vydarene stelesnil Jon Cryer alias Pfaffenbach z Horúcich striel. Od veci nebol ani jeho obézny, dospievajúci syn (Angus T. Jones) a zaujímavé je, že postava fungovala aj keď vyrástla. To je značne prekvapivé, lebo väčšine seriálov, v ktorých figurujú detskí herci, zlomí vez ich puberta. Ku koncu došlo k absurdnému javu, kedy bola hlavná hviezda (= Charlie Sheen) kvôli jej ustavičným problémom odídená a nahradená Ashtonom Kutcherom (!) a syn sa postupne z deja tiež vyparil (!!), ale stále to vcelku fungovalo.(31.12.2004)

Stále je to len o tom istom. Charlie je super a Alan je debil. Postavy - Alan a susedka Rose sú naviac pre mňa niekedy neznesiteľné a otravné. Zasmiať sa však na tom dá a občas aj veľmi dobre.(12.3.2011)

Vynikající seriál od tvůrců přátel. A i když se jim kvalitou přesto nevyrovnává jde o výborný seriál na odreagování. 90%(7.12.2008)

Hodně nenápadnej, ale fakt zábavnej seriál, kterej sem zprvu sledoval vždycky jen tak letmo a moc sem to nebral v potaz, když to náhodou jelo v tv, teď se sice stále koukám nepravidelně, ale o to víc se pobavim u každýho dílu co vidim. Je to fakt prdel se spoustou hlášek(9.5.2008)

"Kdybys pracoval na lidským vztahu, kterej by byl založenej na něčem jiným, než na výměně tělesnejch tekutin, někdo by se o tebe postaral." To už tak někdy dopadne, když někdo jen spí, pije a pomáhá šířit přenosné pohlavní choroby. Mě tedy Charlie bavil, bavil mě i jeho střídač Walden, ale s tím jeden a půl zbytkem to nebylo nijak zvlášť zábavné. Přesto bez výčitek svědomí zaokrohluju hodnocení nahoru ke čtyřem hvězdám, protože camea některých hvězd jsou vynikající. Kecám - dávám to za to, že si tam zaskočila Prudence umýt okna a já jsem si při tomto dvanáctém dílu první série nejednou s chutí zaslintal.(4.7.2016)

• Pethushka

Charlie Sheen je hodně nesympatický a naprosto asexuální. Proto, když se pokouší (velice trapně pokouší) být vtipný, dopadá to tak katastrofálně. Paradoxem je, že tento seriál miluje tolik lidí. Já naštěstí nejsem davová a a přikláním se k menšině, která tenhle seriál nesnáší. Moje hodnocení visí nad odpadem!(23.5.2011)

Stejně pohodový jako Přátele a na to jaká je to ve skutečnosti, slále dokola se opakující ptákovina má Two and a Half Men neskutečně dobré hlášky a scény u kterejch člověk padá ze židle a dobře napsané charaktery hlavních postav, díky tomu si dokáže udržet sledovanost i u 7 série. Lepší díl střídá horší, slabě nadprůměrný sitcom s vynikajícím Charlie Sheenem a spoustou pěkných slečen, občasná vulgarita a 100% sarkazmus. Výborná záležitost na odreagování, která ovšem nemusí padnout do oka každému. 70 %(4.9.2009)

Proti jiným sitcomům, zvláště Přátelům, příjemně nekorektní a maskulinní.(1.2.2009)

Dlouho jsme se snažil najít v tom onu kultovnost. Nakonec jsem při tom kvantu dílů objevil jen jistou kolísavost humoru, čili úplně nejlepší gagy střídané lacině trapným humorem, dále jistý stereotyp a nakonec nelogičnost jednání všech postav, ale to samozřejmě není gró celého problému, protože sitcom přece není o nějakém logickém vývoji postav nebo děje. Zkrátka mě to zas tolik neoslovilo. Jako příležitostnou oddechovku rozhodně doporučuju.(4.9.2011)

• Morien

Smát se tomuto sitkomu dle mého znamená být najatým divákem ve studiu. No, nevim jak vám, ale mně nikdo nezaplatil, takže na to kašlu.(7.4.2010)

• xxmartinxx

Nuda, nuda, nuda. Ne dost špatné, abych to vyloženě nenáviděl, ale ne dost dobré, abych na to koukal třeba i jen jako na výplň času.(15.12.2009)

Dvojník Matthewa Brodericka, jeho protivný obtloustlý syn měnící se v protivného čahouna, drzá hospodyně, co je jako jediná v obraze, Charlie Sheen as himself a později jeho neplnohodnotná náhrada z reklamy na Lenovo. Věčný souboj hédonismu s loserovstvím, to je ta nesnesitelná lehkost krize středního věku..(31.3.2015)

jsou dvě buchty na pekáči v troubě a ta jedna povídá tý druhý "tady je ale vedro, co?" a ta druhá na to "pomooooc, mluvící buchta"...:-))) nebo tak nějak podobně to bylo... těmhle chlapům já prostě nikdy neodolám..:-)(19.5.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 43 57