Reklama

Reklama

Zámecký hotel Orth

(seriál)
  • Rakousko Schloßhotel Orth (více)
Rodinný / Drama
Rakousko / Německo, 1996, 144x45 min

Hudba:

Gerd Schuller

Hrají:

René Hofschneider, Rupert Apfl-Nussbaumer, Klaus Wildbolz, Jenny Jürgens, Barbara Wussow, Lotte Ledl, Mischa Fernbach, Hans Kraemmer, Nicole Beutler (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Pan Wenzel Hofer, hlavní hrdina seriálu, řeší otázku financování svého projektu adaptace zámeckého hotelu na kongresové centrum. Před časem si vzal od banky úvěr, dokončení projektu je ale ohroženo nedostatkem peněz, kvůli němuž dělníci odmítají v práci pokračovat. V tom vidí svou příležitost právník Strobl, který Hoferovi nabídne finanční pomoc, za ni však žádá podíl na nemovitosti. Hofer jeho pomoc odmítá a snaží se opatřit si chybějící částku jednáním s bankou. Strobl má však dostatečně dlouhé ruce, aby mu to znesnadnil... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (15)

darwin 

všechny recenze uživatele

Světlý bod rakousko-německé produkce. Je to sice strašně naivní, někdy mi to připadá jako Goebbelsův propagandistický seriál, jako že všichni v naší krásné alpské vesničce se mají rádi, všichni jsou šťastní a usměvaví a všechno tady perfektně funguje, ale přes prázdniny jsem se na to někdy hodně rád díval a tuším, že v důchodovém věku by to asi byl jeden z mých top seriálů. ()

Tosim odpad!

všechny recenze uživatele

Na vlastní uši jsem byl svědkem, jak v jedné emocionálně vyhrocené scéně hrála hudba z filmu Mlčení jehňátek. Málem jsem se poblil. ()

Jiří K. odpad!

všechny recenze uživatele

Když na ČT1 dávaj Kostičky, na ČT2 AZ kvíz pro děti a na Nově nějakou ubulenou mexickou teleblbinu, nedivte se, že vám "Zámecký hotel Orth" na Primě přijde vhod. Mezi slepými, jednooký králem, řekl bych... Pokud na něj někdy narazíte, všimněte si ultraškaredých hereček, jež v tomto rakouském seriálu učinkují. Né nadarmo se říká, že švýcarské ženy jsou nejošklivější na světě...Rakousko je hned vedle ;-) ()

Galerie (345)

Reklama

Reklama