Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Série(5) / Epizody(110)

Oxymoron5

Nechápu to hodnocení. Každej jste se na to díval a nechcete přiznat, že se vám to líbilo? Ale je asi "kůl" hodnotit jako ovce po ostatních. Seriál nebyl nejlepší, ale na tu doby byl dobrej. ()

walkingdead

Devadesátková klasika. Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdami, protože mě to tehdy docela bavilo, dám teda vyšší hodnocení kvůli tomu, jak je tady celkově nízké :) Příběh není nijak originální, čestný a férový polda Reno Raines je zkorumpovanými kolegy neprávem obviněný z vraždy a pak cestuje po Americe, loví zločince a pomáhá těm, kteří to potřebují. Naštěstí pro něj jeho pronásledovatel Dutch Dixon (skvěle ztvárněný autorem nejen tohoto seriálu Stephenem Cannellem) není moc chytrý, takže může Reno v klidu i veřejně vystupovat pod stále stejným pseudonymem Vincent Black a v 1 epizodě se dokonce stát šerifem, aniž by se mu Dixon a jeho ohaři dostali na stopu. Většina epizod je podle stejné šablony - Reno je na stopě uprchlíka, za kterého chce jeho přítel a zaměstnavatel Bobby Šestinásobnývrah vyinkasovat odměnu, přijíždí do nějakého zapadákova a tam jen tak mimochodem pomůže vyřešit místní problém, občas k tomu má jako bonus i nějakou kočku (vlastně mohli klidně ještě udělat 6. sérii, v které Rena místo Dixona pronásledují desítky žen, kterým slíbil, že se k nim po očištění svého jména vrátí). A pak jako každý psanec odjíždí vstříc zapadajícímu slunci, jen místo koně má svůj Harley. ()

weasel.p

Z pohledu tý doby, kdy to frčelo to přece jen oproti Matlockům A McGyverům byla drsná jízda s kriminálníkama, motorkama, rvačkama a bouchačkama ve stylu road movie a to se mi líbilo :) ()

Johannka

...Vy mi čtete myšlenky? :D Taky už nechápu co jsem na tom měla...ty jejich stupidní dialogy, ten divný vlasatý drsňák...:D:D:D Kulišácké klišé :D ()

TomasB

Kdyby Opadlik prisel v dobe SG, Prisonu apod, tak by po nem nestekl asi ani ten pes, ale to on neprisel. Pamatuji si, jak jsem nemohl vynechat ani jeden dil a nejvice se tesil na dily s Dutchem Dixonem. Go Reno, Go!!:o) ()

sa_kra

Jednu * za Lorenza Lamase. Už někdy na základce jsem odtušila, že zlej kluk s motorkou a hnědými vlasy vlajícími ve větru odplaty jsou něco pro mě. Ale pak jsem objevila Walker Texas Ranger. ()

Apoxyomenos

povodne som chcel dat jednu hviezdu ale kvoli mladosti kedy som to pozeraval denodenne musim pridat jednu naviac, ach jo za se ta nostalgia :)))))) ()

Mustaffa

Jednu hvězdičku dávám za Bobbyho Sixkillera, protože jako on, vypadá úplně stejně nevlastní fotr jednoho mého kámoše. Říkáme mu Zdeňa Sixkiller :-)... ()

Danulinda

Vzhledem k dnešním brakům, co běží v televizi, je tento seriál nepoměrně lepší; celkově solidní průměr, tedy tři a půl bodu. ()

Domas88

1* za to, že jsem se na to (jako malý) ale díval :) tak musím si to nějak ohodnotit ne? :D jinak jasný odpad :) ()

cguio

Bobby Sixkiller byl nehoráznej maník a neznam nikoho, komu by se nelíbil jeho hummer (či humwee, nevim přesně) ()

Reiner

Ve své době velmi populární seriál, na který se díval skoro každý. Včetně mě. A aby ne, když to akcí jen sviští a nouze není ani o vtipné chvilky. Prostě seriál na pohodu. Takové mám moc rád!! DOPORUČUJI i přes zdejší nízké hodnocení. ()