Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Série(5) / Epizody(110)

sskrblik

Vážnost seriálu je spíš pro zasmání - Bobby Sixkiller (šestinásobný vrah), psanec který lový psance... kdo tohle pro boha vymejšlel? To nemůžou myslet vážně! ()

Nyck

Jako menší jsem celou tuhle "fantasmagorii" sledoval, než mi došlo, o čem to je. Ale něco v sobě to mělo, takže odpad dát nemohu... ()

J.Lajner

Býval vždy průměrným hercem, ale spáchal ten nejhorší hřích když si naivně myslel, že pozvedne svět televizní tvorby na novou úroveň. Sebeúcta ho měla včas varovat. Místo toho zarazil poslední hřebík do své skomírající kariéry. Obviněn z urážky kinematografie, nyní sedí na zadku ve svém čalouněném sofa zcela zapomenut. Lovec Zlatých malin a sběratel plastických operací - Lorenzo Lamas. Reno Raines je tak drsný, že i do té nejdivočejší akce nabíhá vždy s odhalenou hrudí a skrytým větrákem puštěným na plné kule, který bez přestání čechrá jeho divokou kštici. Je tak drsný, že má za parťáka Indianského elegána v sáčku s jágrovským mulletem na hlavě a tím nejdrsnějším příjmením na světě. Bobby Sixkiller - to má prostě grády! Je tak drsný, že odvahu reprízovat Odpadlíka dnes nemá ani Prima Love. Za doprovodu táhlé harmoniky a kvílivých tónů Stratocasteru, projíždí na své motorové hapině tamějším krajem a rozdává své smrtící otočky ve stylových zpomalovačkách. Svůj sexy úsměv si drží i při frajerské palbě od boku doběla rozpáleným kuláskem, který na jeho anticky tvarovaném břiše rozehrává nespoutané mexické vlny. Jeho dravý pohled dokáže přivést do varu i fyziologický roztok uvnitř silikonových výplní blonďaté žáby, co se kolem něj dychtivě natřásá celých pět seriálových sezón. Svorně přiznávám, že i já jsem byl v dětství infikován mužným šarmem Lorenza Lamase a s kbelíkem pod televizí se snažil zachytit odkapávající testosteron v naději, že ze mě po aplikaci bude stejný "badass". ()

ABCD Marta

Tento nekorunovaný král béčkových seriálů 90. let mě skutečně baví i v dnešní době a vůbec neřeším tu ohromnou naivitu, kterou leckdy u jiných seriálů či filmů tak nesnáším. ()

toyrider

Viděl jsem všechny díly, miluju úvodní song, kvality tu jmenovat nebudu, taky které že?Tohle je prostě moje prázdninová zábava. ()

Kosmik 1

Také jsem dříve býval pravidelným divákem. První série ještě nebyly tak hrozné...V Odpadlíkovi ale panuje velká nevyváženost jednotlivých dílů (co do kvality). 50% ()

Zagi20

Seriál mého mládí. Reno Raines s jeho typickým culíkem a pověstným kopem z otočky, který by mohl konkurovat samotnému Chucku Norrisovi. Auta, motorky, zbraně všechno co jsem jako malý potřeboval k televizní spokojenosti. A hlavně, seriál s pravděpodobně nejlepší úvodní znělkou, která se mi navždy zaryla do paměti. ()

rubik1 odpad!

Názov ODPADlík tomuto "seriálu" úplne sedí. Prepocený Lamas na motorke sa snaží dostať za mreže tých najväčších "padouchov" :D:D:D SRAČKA! ()

giovanni3

Jo Odpadlík... skvělá image, bitky, zábava...holt Lorenzo Lamas jednoduše umí. Ale scénář logicky žádný zázrak, ale na méně jak 3z5 to ani náhodou není. ()

venca163

Je to sranda, nesmíte to brát tak vážně =). Všichni to tady sepsouvaj s komenty typu "hrozná blbost, ale koukal jsem pravidelně", "milovala jsem to a sledovala a teď to nechápu", "dřív jsem fakt hodně sledoval a bavilo mě to a teď už ani nevím proč". No proč asi? Protože je to dělaný pro určitou diváckou skupinu v rámci ní je to prostě minimálně dobrý! Mělo by se aspoň částečně hodnotit podle žánru. Nejvíc mě vždycky pobaví kamarád, když vypráví historku, která pěkně ilustruje tenhle seriál. Na konci každýho dílu, kde si Vinc Black nabalí nějakou novou buchtu (což je asi tak každej druhý díl), sedí na motorce a s hlubokým pohledem do dívčiných očí jí povídá: "Nikdy na tebe nezapomenu, jsi pro mě ta jedinná." A pak bez dalšího otálení nastartuje svůj stroj a odjíží po hájvej za další takovou. (70%) ()

ondrech odpad!

Kamera: James R. Bagdonas, Ken gibb a Jeffrey C. Mygatt .....žádná vyloženě krásná baba, takže rovnou odpad ()

ranp

Až se skoro sám sobě divím, že jsem tomu dal 3 hvězdičky, možná jsem chtěl dát 2 a jenom jsem se překliknul :-) Kdybych na tomhle nevyrůstal, tak bych to viděl tak na 30%, takhle tomu z nostalgie přidám 20 procentních bodů a tříhvězdičkové hodnocení ponechám. ()

lskala

Když začla ta znělka .... no, pár dílů jsem dokoukal, ale byla bída, bída! ... "odpadlej Reno Rejns" ... 20% - 1* ()

herr_carter

Jako malý jsem byl pravidelným divákem - paradoxně ale hlavně díky Sixkillerovi, který mě bavil už tenkrát. Jinak se jedná asi o nejlepší hereckou příležitost pro Lamase, jinak ten chudák točil jen samý kraviny.................moje hodnocení = 5 z 10. ()

Raevan

Viděl jsem jen pár dílů první série a musím mluvit o nadprůměru v branži.. navíc člověk, když chce a má na to den, nachází v Odpadlíkovi romantické osudy, vtipné hlášky a kolikrát i náznaky charakterů.. ()