Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Série(5) / Epizody(110)

walkingdead

Devadesátková klasika. Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdami, protože mě to tehdy docela bavilo, dám teda vyšší hodnocení kvůli tomu, jak je tady celkově nízké :) Příběh není nijak originální, čestný a férový polda Reno Raines je zkorumpovanými kolegy neprávem obviněný z vraždy a pak cestuje po Americe, loví zločince a pomáhá těm, kteří to potřebují. Naštěstí pro něj jeho pronásledovatel Dutch Dixon (skvěle ztvárněný autorem nejen tohoto seriálu Stephenem Cannellem) není moc chytrý, takže může Reno v klidu i veřejně vystupovat pod stále stejným pseudonymem Vincent Black a v 1 epizodě se dokonce stát šerifem, aniž by se mu Dixon a jeho ohaři dostali na stopu. Většina epizod je podle stejné šablony - Reno je na stopě uprchlíka, za kterého chce jeho přítel a zaměstnavatel Bobby Šestinásobnývrah vyinkasovat odměnu, přijíždí do nějakého zapadákova a tam jen tak mimochodem pomůže vyřešit místní problém, občas k tomu má jako bonus i nějakou kočku (vlastně mohli klidně ještě udělat 6. sérii, v které Rena místo Dixona pronásledují desítky žen, kterým slíbil, že se k nim po očištění svého jména vrátí). A pak jako každý psanec odjíždí vstříc zapadajícímu slunci, jen místo koně má svůj Harley. ()

dinho_

Seriál mého dětství. Hodnocení by bylo, jak se tady dočítám, určitě horší, kdybych se na něj podíval teď, po těch letech. :) ()

VovtiK

Jména jako Reno Raines a Bobby Sixkiller si budu vždy pamatovat. Jako malý jsem to vše hltal a nebylo moc dílů, které bych neviděl. S odstupem času však kouzlo tohoto serialu vyprchalo.Bohůžel. ()

camka

Pro mě kultovka, jako malá jsem to milovala (hlavně indiána) a nehodlám se toho vzdát jen proto, že jsem už vyrostla. ()

tubera

Já měl Reno Raynse docela rád :D i když na obrazovce televize se žádné vizuální ani příběhové orgie nekonaly :) ()

Calwen77

Když zavřete obě oči a posloucháte pouze "libé" tóny harmoniky doprovázené vzdechy a nářky protivníků, jak je Lamas všecky hází na jednu hromadu...:-) Když mi bylo 13, bylo to koukatelné, místy jsem se snížila k tomu, že jsem Reno Ramesovi fandila. No řekněte - není to pohoda, prohánět motorku (a v každým díle jinou slečnu), když je na vás vypsaná odměna?:-) A za tuhle grácii já mu dávám bod. (Ne, vážně, je to otřesnej seriál). ()

kabka*

Vznik Facebooku a jeho tlačítka nám krásně vysvětlil podstatu seriálu: Odpad + like (ehm... tedy pokud by se 'like' četlo jako 'lík'). Je to tak blbé a klišoidní, až je to dobré a koukatelné. ()

TheMe

Tak jsem zapnul televizi a vidím Bobby Sixkillera jak ve svém Hummeru stíhá na luxusní mašině ujíždějícího Reno Rainese a společně jedou zachránit jejich drahou spolupracovnici.. Kvalita dá se říct žádná.. Ale ta auta a ty motorky.. ach jo, jako malý jsem to hltal a bylo by unfair shodit seriál jen proto, že dneska vím, že je to v podstatě naprostá pikachuovina.. ()

Etherium

Úvodná znelka, aj nápad, aj herci v poriadku, lenže monotónne, stále podobné diely, až sa mi jeden zlieval do druhého, aj keď som ich pozeral len pár, nikdy som seriálu neprišiel na chuť. ()

Desmi

Kolem mých 10 let jsem to docela žral. Reno Raines byl asi můj hrdina nebo co.. Za tu nostalgii dávám 3*, i když už bych zpětně asi nevydržel shlédnout jediný díl.. =) ()

Cisarpan

Vynikající akční seriál, který v dnešní doba nenajdete...Skvělé postavy Rena a Bobbyho, podpořené jednoduchými, přesto zýbavnými příběhy, Harley Davidson a kopa krásných děvčat...Luxusní podívaná! ()