Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Série(5) / Epizody(110)

Kakashi_kage

Všichni jsme to viděli na vlastní oči. Reno přijel do nějaké vesničky, vyřešil tam za všechny potíže, zamiloval se do nejhezčí svobodné matky a na konci odjel do zapadajícího slunce.Všichni jsme to viděli minimálně stokrát ,ale dříve mě to i tak dokázalo každý den zabavit a taky proč sakra ne ?! Sympatický hrdina s dlouhými vlasy a ještě k tomu jezdí na Harleyi , jaký malý kluk by se netěšil na každé jeho dobrodružství , ať bylo stále se opakujíci..... Když jsem na to nedávno narazil v televizi, nechápal jsem co mě na tom mohlo tak bavit,ale tehdy když nebylo nic lepšího... I dnes bych tomu dal krásnou trojku. ()

pold

Tři hvězdy z nostalgie. Když mi bylo 15-16, tak mě z ne úplně jasného důvodu bavilo sjíždět ten stále stejný příběh (všechny díly jsou na jedno brdo) týden co týden. Ale samozřejmě jenom doma a natajňačku, ve škole bylo nutno být alternativní a komercí tohoto typu okázale pohrdat. Nicméně v tomto žánru, pracovně nazvaném "nejvostřejší vostřák všechny zkope, i toho borce s M16kou", je prostě jeden jediný vítěz, na kterého nikdo nemá, to všichni ví. ()

buchannon

Ano, i má maličkost tento seriál sledovala kdysi v TV a tenkrát se mi i líbil, koneckonců moc toho ke koukání na výběr nebylo (a to se nezměnilo ani teď:). Toto je naprosto typický béčkový seriálový počin devadesátých let, u kterého stačilo vidět dva díly: první a poslední. Nyní po dvaceti letech jsem zkouknul právě ten poslední a konečně vím, jak to dopadlo. Původně jsem odnotil za tehdejší dojem ze sledování, kdy jsem byl ještě uhrovatý pubescent a kdy mi teklo ono mlíko po bradě. Ale nyní, když se mi to rozleželo v palici, musím 1* ubrat. ()

badajajuak

"Psanec, který loví psance. Lovec lidí. Odpadlík... " Reno Raines alias Vincent Black a Bobby Sixkiller jdou po stopách zločinců. ()

Majeros

V době kdy jsme se na tento seriál poprvé dívali jsme ještě asi trpěli nedostatkem podobných seriálů. Byla to pro nás akční a dobrodružné. Teď jsme již takových tuctovek přecpáni, takže už to nikdo neocení. Jo, na odpadlíkovi jsem vždycky obdivoval tu motorku. I té už jsem si užil dost, takže hurá směr filmové smetiště. Dávám tři hvězdy na cestu :-) ()

Agent008

Některé díly opravdu pěkné ale takových moc nebylo, spíše to byl přehnaně spravedlivý a až komunistickými dialogy plný seriál. ()

circa5

Nikdy nezapomenu na jeho chopper,řítící se krajinou za západu slunce. Bohužel to byla jedna ze seriálových tuctovek,která mě bavila v době puberty. Některé díly byly ale v poho. ()

torSion

Proč 4 hvězdy? .. Protože na Odpadlíkovi jsem jako malý vyrůstal a musel jsem vidět každý jeho díl.. v jednu dobu jsem si i říkal,že chci být jako Lorenzo Lamas . Nemůžu dát ani méňe hvězdiček nyní,když jsem v pubertě a vůbec mne tenhle seriál netáhne :-) .. zkrátka je to moje dětství a na dětství se přece nezapomíná !! ()