Sabrina - mladá čarodějnice

• USA Sabrina, the Teenage Witch (více)
Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, (1996–2003), 59 h 27 min (Minutáž: 21–22 min)

Melissa Joan Hart, Nick Bakay, Caroline Rhea, Beth Broderick, Nate Richert, Jenna Leigh Green, Soleil Moon Frye, Elisa Donovan, Martin Mull, Lindsay Sloane (více)

Série(7) / Epizody(163)

Tajomstvo študentky Sabriny okrem jej strelených tiet a kocúra Salema nepozná temer nik... Sabrina Spellmanová (Melissa Joan Hart) je úplne normálne mladé dievča – vlastne bola... Presnejšie povedané bola do svojich šestnástich narodenín, pretože vtedy jej totiž jej trochu zvláštne tety Hilda (Caroline Rhea) a Zelda (Beth Broderick) oznámili, že ona a celá jej rodina z otcovej strany má čarodejníckych predkov! Sabrine sa toto nie bezvýznamné tajomstvo, o ktoré sa okrem tiet delí i so strašne ukecaným kocúrom Salemom (bývalým čarodejníkom, ktorý túžil ovládnuť svet), darí viac-menej úspešne tajiť nielen pred jej dlhoročným priateľom Harveym (Nate Richert), ale i pred sympatickým manažérom malej kaviarne Joshom (David Lascher), ktorý jej o čosi neskôr náhle vstúpil do jej života...

Nebolo to však vždy ľahké, pretože spočiatku sa ešte len musela naučiť, ako svoje novonadobudnuté schopnosti ovládať a udržať ich pod kontrolou – a aj keď už sa jej to celkom darilo, vždy sa vyskytli nejaké nečakané problémy, do ktorých bol, nevedno prečo, obvykle akýmsi záhadným spôsobom zapletený Salem... A Sabrine bolo samozrejme tiež jasné, že jedného dňa, nech už to bude kedykoľvek, sa im so svojím tajomstvom predsa len bude musieť zveriť – a potom už jej ostáva len dúfať, že ju nezatratia, nezačnú sa jej báť, neprestanú jej veriť a, a to je hlavné, neprestanú byť jej priateľmi!

Než sa tak ale stane a ona bude musieť prijať, čo jej osud nadelí, bude si na vlastnej koži musieť vyskúšať, aké ťažké je pokúsiť sa skĺbiť obyčajný život študentky so svojimi neobvyklými schopnosťami – a nezblázniť sa! :-) Ešte šťastie, že na začiatku ani len netušila, že bude napríklad musieť získať čarodejnícku licenciu, inak o svoje schopnosti príde! Alebo že bude musieť odhaliť akési rodinné tajomstvo a pritom spozná veľa svojich pomerne excentrických príbuzných z „Iného sveta“! Alebo že raz bude svoj život možno viesť niekde úplne inde, bez svojich tiet a načas i bez Harveyho, a že jej svetom poriadne otrasú nespoľahlivá kráľovná večierkov Morgan (Elisa Donovan), ufrflaná pesimistka Roxie (Soleil Moon Frye) a počítačový fanatik Miles (Trevor Lissauer), ktorý verí v nadprirodzeno... (TV Markíza)

hhannie

Tohle je prostě seriál mého dětství! Ale nebýt kocoura Salema a jeho hlášek, takže vážně nevím, zda by mě pořád stejně bavil.. :) ()

easaque

+3* docela povedený sitcom, který jsem si kdysi oblíbil pro sympatické postavy a jeho humor mi byl jaksi blízký. Seriál je určen pro teenagery, tak od něj nemůžete nic moc intelektuálního čekat. Ale pro chvíle odpočinku u TV je jak dělaný. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Hees

Milunký seriál,ktorý vám priblíži život čarodejnice menom Sabrina.Každý deň čarujúca Sabrina to nemá vôbec ľahké vo svojom živote či už osobnom alebo v tom čo sa týka mágie.To je tak asi všetko.Jeden diel s kvalitnejším nápadom a potom nuda a zas jeden a zas nuda zopár dielov a tak dokola. ()

rakovnik

Čím je Sabrina starší, tím je oplácanější a její postava hloupější, ale po tolika dílech se není čemu divit. Jinak průměrný odpočinkový odpolední seriál s hláškujícím kocourem, který ho táhne vzhůru. ()

Gee.Rocks

Seriál, který pobaví, když zrovna není nic jiného v televizi. Největší problém je, že hlavní hrdinka Sabrina je neskutečně otravná. Pekelně mi leze na nervy. Ona je jako zkouška sirén. Nejvtipnější jsou její dvě tety a kočičák Salem. ()

Marqta

Tak rozhodně to neni žádná perla, ale když člověk nic nečeká a chce jen nějakou oddychovou záležitost tak se to dá - a možná se i párkrát zasmějete- když budete mít štěstí :) ()

dubinak

Trochu mě ta hodnocení,která tady vidím zaskočila,takže tu jednu hvězdičku dávám spíš ze slušnosti :-) :D ()

bukowski83

Velká nuda, kterou nezachraňuje ani postupně vtipně tloustnoucí hlavní představitelka a to že je to komediální jsem poznal, až když jsem si to tady přečetl. ()

C0r0ner

Než se Sabrina vyučila správnou čarodějkou, tak to byl velmi pěkný seriál, protože ho vyplňoval smysluplný děj. Poté se ale scénáristům zachtělo prodloužit svoje utrpení a začali vršit jednu hrůzu za druhou, která už byla kolem stého dílu absolutně nekoukatelná. Mrzí mě, že to takhle dopadlo, protože prvních pár sérií bylo vážně dobrých. 60% ()

lakikaki

Komediálny seriál, ktorý je skôr trápny ako vtipný. Navyše sa tu pokusy o vtipy nasilu objavujú každých pár sekúnd. 1 hviezdička za Salema, ktorý ale časom omrzí tiež. ()

Sammya

Kalsika mého dětství, už jen z nostalgie musím dát 4*. Vždy jsem se u toho zasmála, v podstatě to bylo moje první setkání s kouzly v televizi a filmu, dávno před tím, než přišel Harry Potter. Sabrinu jsem vždy chtěla za kamarádku a Harvey byl asi můj první seriálový crush. Když jsem se začala koukat, tak mi bylo mnohem méně než Sabrině, a teď jsem skoro stejně stará jako je ona v poslední sérii po sedmi letech, a pořád mám ten seriál ráda. To už něco znamená. ()

Šimpy

Škoda nevyužitého potenciálu. Zpočátku docela zábava, pak upadnutí do šedi a navíc hodně sebestředné, už jen úvodní titulky, kde se promenuje 30iletá Melissa bez kapky vtipu. Jediný, kdo stojí stále za to je Salem::-) ()

WolfR

Ale vždyť to byl fajn seriál. Malá Sabrina, kocour Salem a tetičky, jo to byli vtipné postavičky. Sabrina nikdy nenudila, navzdory nekonečným reprízám na Primě, 3 hvězdy. ()

KajusaK

Celkem mě udivuje průměrné hodnocení,ale seriál si to zaslouží. Jeden z mála fantasy které pobaví. I když já měla radši první díly.Ty novější jsou už podprůměr. ()

Ze Sabriny - mladé čarodějnice bude horor

Ze Sabriny - mladé čarodějnice bude horor

26.12.2017

Pokud jste dospívali na konci 90. let, jen těžko vám unikl sitcom Sabrina - mladá čarodějnice. Šestnáctiletá čarodějka v něm žila se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, a možná ani nevíte,… (více)