Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Série(5) / Epizody(110)

helloween93

Dávali to v 90. letech, pamatujeme to všichni. Kultovní znělka, jinak klišé nad klišé, ale když sem byl malej, tak jsem to žral. // Konečně jsem viděl první díl, kde Renovi zabili přítelkyni. 3* ()

Besyn

No,i když to k tomu svádí,tak na hodnocení odpad to možná tak úplně není.Ale nehorázná a nudná blbost to rozhodně je. ()

plagjoklas odpad!

Fakt kravina. Uplne gycove sceny, debilna strihova skladba, absolutne sa nehodiaca hudba... režisér tohto najdebilnejsieho serialu vsetkych cias by mal dostat dozivotie a mali by mu dat pit len ciernu kavu. ()

TylerGage

když sem byl malý tento seriál jsme miloval stejně jako pokémony.. vždycky sem se těšil na bitky mezi lidmi a naším hlavním hrdinou... ()

emdvojka

Trošku trápne..... Lorenzo Lamas alias "Odpadlík"zo svojou motorkou a trvalou na hlave je hotový karate KID, ktorému nechýba dobré srdiečko. Samozrejme, že chce len dobro a spravodlivosť...a vždý odchádza spokojný, pretože spravodlivosti bolo zadosťučinené! proste rozprávočka pre detičky... ()

Dimo

Občas jsem se díval a asi nejvíc žral Odpadlíkovu znělku. Určitě jsem netrpěl. Dnes by to však nebylo tak růžové. Dvě a půl s klidem v duši. ()

Deever

Klasika všech klišé ... Lorenzo Lamas uhání krajinou s dekou na řidítkách a brokovnicí v kožené brašně. A Bobby Sixkilla je taky parádní XD ()

-soch-

Sledoval som tento seriál pár krát na MARKÍZE s ekáckym dabingom a musím uznať, že zvučka tohto seriálu je podľa mňa naozaj vynikajúca úvodná zvučka s komentárom IVANA LACU. Lamasa daboval SKLÁR, Bobbyho MAJESKÝ a tú kočku si dabla PETRA VAJDOVÁ. ()

katmandzoo

Reno Raines alias Wins Black sa rozhodne po zavraždení jeho milovanej, vziať spravodlivosť do vlastných rúk a ako bývalý policajt, na ktorého je vydaný zatykač, s pomocou svojho partnera Bobbyho uteká na motorke pred slobodou a je vždy pripravený zasiahnuť tam, kde číha zlo a kde to ľudia potrebujú.. ()

bolf!k

"Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít, místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance, lovec lidí, odpadlík." Může tohle malý kluk nemilovat? 75% ()

AngelG

Když ho vidim, tak si pokaždé vzpomenu na jeden díl Simpsonů, kdy Bart měl hrát místo Lorenza Lamase Odpadlíka.. :D ()

rainman93

Jednu hvězdu za motorku. Ten seriál jsem měl rád jako malý kluk. S odstupem času však vidím všechny ty hlouposti, kterých se tvůrci dopustili. Chtělo to hnát víc do temna a syrovosti. ()

Martinka21

Souhlasím s "Golfistou" jen s tím rozdílem, že já dávám 3*. Lorenzo Lamas byl v dobách své největší slávy opravdu sexy! ;) ()

tranquill

"Myslím, že lidem by vraždy procházet neměly!" Silná slova, akce, bojové scény, romantika a především krásné dívky se táhnou každým dílem. Seriál je naprosto jednoduchý, postavy jsou jen černé a bílé, logika není důležitá. Já si chtěl seriál po 20 letech oživit a chvíli mi trvalo, než jsem to akceptoval. Ale nakonec to beru jako oddychovku a za tu spoustu hezkých holek hvězda navíc. No jo, Renno/Lorenzo byl "danger fucker" :-)) ()

helraiser

Nostalgie jak prase. Tohle jsem miloval jako malej a čučel na to v jednom kuse. Nyní koukatelná oddechovka, která potěší. Pro mě prostě 90. kult. ()

Sosak odpad!

To snad ani nemohli myslet vážně. Taková úplně primitivní podívaná o drsnym uprchlíkovi...huh, kterej...heh...loví zločince, pže...huh...mu zabili ženu a... No prostě to tu už bylo tisícpětkrát a kolikrát i líp. Nějakej dlouhovlasej frajírek s džínama na motorce mě nikdy netankoval. ()

Wencek odpad!

Odpadlý odpadlík lovící odpadlé odpadlíky si zašlouží pouze hodnocení odpad!. Trapný odpadlý policista, který byl odsouzen za zločin který nespáchal díky zkorumpovaným kolegům...atd...bla bla bla a k tomu ještě vypasenej zbohatlej indián a jeho modelkovitá sestra. Ach bože jak jsou někteří scénáristé geniální. Jako někteří zde přítomní komentátoři, neshledávám žádný důvod tomu dát alespoň jednu hvězdičku. ()

Zevon odpad!

Nesmysl od námětu po zpracování, kýč pro adolescentní publikum, typická americká pasta pro diváckou komunitu, co si vystačila se základní školní docházkou. ()