Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Série(5) / Epizody(110)

Martell47

Nostalgia.....nikdy nezabudnem na to ako som si so sestrou brával na obed jedlo z kuchyne do obývačky pred telku a spolu sme pozerali Odpadlíka, toľko sme sa na tom nasmiali aj keď to určite nebol úmysel tvorcov seriálu. Keby som nemal na tento seriál pekné spomienky asi by som sa rozhodoval medzi 1 až 2 *.....toto mi prosím vás odpustite:) ()

st3f0o odpad!

Najlepším a zároveň jediným pozitívnym prvkom tohto seriálu je, že už samotný názov diváka dopredu varuje: Odpadlík ;-) ()

Jaxx84

Nerad opakuji, proto se výjimečně plně odvolám na komentář Gemini, se kterým 100% souhlasím. Na zřetel se musí brát doba, ve které byl seriál vysílán a v té době byl Renegade špička. Charismatičtí herci a hlavní dějová linie je super, seriál sráží jen kvantum dílů, které zákonitě musely ubrat na kvalitě, ale to je u každého úspěšného seriálu způsobeno tlakem na scénáristy. ()

Zet odpad!

Kamarád ze školy říkával: "Lorenzo Lamas, to je prostě tlamas" :-D A já jsem s ním souhlasil :-) Takže sorry, ale tenhle seriál jsem neměl nikdy rád. ()

Armin82

V ČR asi nebude nikdo,kdo by neznal neprávem obviněného Odpadlíka Reno Rainese...Loverboy Lorenzo Mamlas ač v seriálové,ale rozhodně životní roli. Každej z nás u toho pravidelně visel,někteří kvůli parádní motorce,někteří kvůli Cheynee,někteří kvůli vtipnému Bobbymu a někteří jentak z nudy,ale tohle je rozhodně to lepší, co nám USA v devadesátých letech v seriálové podobě nabídlo--->70% ()

Nix

No jo, tohle bývalo skvělý. Ale ten minulý čas je tu trefný. Pokud si to pustíte dneska, je to něco jako ulice, je na tom všechno špatně až na Bobbyho, na něj člověk nezapomene. ()

Galliano

Reno Reins aka Lorenzo Lamas si uháňa na svojom harley po amerike ako hladaný uprchlík a po pri tom ešte pomáha Bobbymu Sixkillerovi v pátraní po zločincoch. Tú jednu * len preto, že som na ňom vyrastal. P.S.: Aj tak ma najviac bral Dutch Dixon, škoda, že nedostal viacej priestoru. ()

filip289

Tak toto fakt nie.. videl som zopár častí a úplne mi to stačilo.. teraz ked nato natrafím len prepínam na iný kanál. ()

Indyi

"Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, když svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Chtěli ho zabít, místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou, psanec, který loví psance. Lovec lidí, odpadlík." Nemůžu si pomoct, ale z neznámého důvodu jsem u tohohle seriálu kdysi v dětství rád vysedával, takže alespoň 2* z nostalgie:-) ()

RedRose

Opet..... Tohle by se dalo psat dokola u vetsiny "akcnich" serialu ktere nam NOVA servirovala ve sve prvni desetiletce... Hold 90. leta byla takova... A Renegade byl uprimne receno tim lepsim, ne-li nejlepsim z toho co tehdejsi televize mohla v ramci tohoto zanru nabidnout... Taktez jsem videl snad vsechny dily a dobre se u nich bavil... Ano... Doba je nekde jinde, serialova tvorba taky a z dnesniho pohledu jsou hanlive komentare vice-mene pochopitelne... Skoda ze neexistoval CSFD v roce 1994... Bylo by zajimave cist aktualni komentare k novemu serialu Renegade... Asi bychom se dneska divili... ;-) A s nostalgickou vzpominkou tomu nemuzu dat mene nez 55%... ()

milwaukee

Tenkrát jsem Odpadlíka docela žral, dnes už bych byl opatrnější. Nejvíc mi ale seděl Bobby Sixkiller, tenkrat ještě Fourkiller, perfektně dabovaný Lexou Pyškem. A pochopitelně padouch Dutch Dixon, který Renovi nedá ani na chvíli pokoj. I já jsem chtěl být dobrým policistou, ale ... ()