Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Série(5) / Epizody(110)

lekr

Když jsem neměl co dělat, tak jsem se na to koukal. Je to sice jen průměrný akční seriál, ale apoň se snaží odlišit od tuctových detektivek celkem originální, i když v některých epizodách kolísající záplětkou. Lorenzu lamasovi, i když není žádnej borec, role sedla a ostatním hercům taky. Jen škoda toho velkého množství dílů. Ty poslední byly už hodně zbytečné.... ()

peto12

Bobby a Reno v jednom seriáli. Nápad celkom dobrý. Rena odsúdili, pretože si mysleli, že zabil svoju milovanú ženu. Čo sa týka seriálu, tiež niektoré hlášky sú skvelé. ()

Martin741

Ako decko som to strasne zral, hoci iba na prve pozrenie, Co cert nechcel, rozhodol som sa si to pozriet este raz. A to som nemal Robit . Dejova Linia tu sice je, Lamas tresta nespravodlivost a psancov, ale reziseri odviedli katastrofalnu a retardovanu pracu. No nic : 25 % ()

Figu

Pamatujete? „Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít. Místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí. Odpadlík.“ Nejlepší akční seriál mýho každýho dne školáka, kdy měl přednost před úkolama z "matiky a čejáku"... Nostalgie za 95% ()

Attta

Zajimavé, ale nudně přehnané. Důvod proč jsem se na to díval byla ta parádní jízda na chopperu v podaní Lorenzo Lamase a taky jeho indiánský parták. Bohužel odstup času ukázal, jak moc se můj filmový vkus změnil od doby co jsem tohle sledoval jako kluk. ()

Rodriguez

Seriál mého raného dětství na kterém jsem šíleně ujížděl! Dnes je to sice klišé, ale nemohu jinak. Tahle trojka co hledá zločince v čele s Renem má něco do sebe i po letech. Rád se na něj dívám znovu a znovu. 75% ()

C0r0ner

Lorenzo Lama na motorce a Bobby Sixkiller v Hummeru je dost komediální dvojice sama o sobě. Když se k tomu přidá vyloženě klasický parodický nádech zpracování devadesátých let, kterým trpělo mnoho seriálů, vyleze z toho nakonec celkem slušná sranda, která tak ale nebyla myšlená. 25% ()

PROCESOR

Na svoji dobu celkem slušnej seriál. Svou úlohu splnil. Dnes se tomu můžeme smát, třeba jako Sandokanovi, ale proč?...... ()

Blackros

Když jsem poprvé viděl vlasatého Rena, jak se prohání na svém Davidsonu, musel sem přiznat že jsem pocítil jistý nával emocí. Leč herecké výkony, dialogy a režie nebyli nejlepší, musím přiznat velkou dávku zábavnosti, a z nostalgických důvodů dávám 65%. ()

SHI-SHA

"Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít. Místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí. Odpadlík." Stojím si za tím, že tenhle průměrný až podprůměrný seriál měl snad tu nejlepší znělku a úvodní titulky. Dál už žádný klad nevidím, maximálně Renův chopper a Bobbyho Hummer. ()

WolfR

U odpadlíka na mě nikdy nepřišla nuda, bylo to ale asi tím, že jsme to sledoval naposled asi jako dvanáctiletý. Děj byl sice tupý, hlášky příliš “Lamasovské“ ale tehdy to prostě bavilo. A to Lorenzovi, spolu s roličkou v Pomádě, už nikdo nevezme, silné 2 hvězdy. ()

Šimpy

"Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích...", kdo by neznal tuhle kultovní českou verzi znělky? A něco vám povím....já znal Bobbyho Sixkillera ještě, když byl Fivekiller....;-) A nejlepší byl závěrečný díl, který jsem nikdy neviděl a poprvé ho zkoukl asi před rokem...konečně byl Reno zproštěn viny a ten, co po něm celou dobu šel, se sám stává psancem :-D ()

daEmoNickY

"Zabili mu zenu kterou miloval". Jako malymu se mi to libilo. Davat tomu odpad, kterej si zaslouzi, je stejne jako se smat nocniku. Pekny komentar: Gemini Ty vole, odkdy tady propagujes cizi nazory? Ty nevis co te ucili ve skole o kvazisolipcoidni fluaktaci interpunku? Nojo. Jedina vec, ktere se mi kdysi na odpadlikovi libila byla ta nekonecnost. Pokazde jinak. Pokazde s o spetku jinym scenarem. Nastesti si je promichali, takze jsem mel radost ze jsem to odhalil sam. Pest na oko neni zrovna nejlepsi zpusob filmareni No a to je prave ta druha stranka. Jako ze to je hodne spatne? Ano. Bavilo me hrat si na Rena. Pokazde trosku jinak. To proto jsem sel na iformatiku. Protoze zakladem umele inteligence je zkouseni vsech moznosti. Proto se ji rika umela. Chapu. Takze jsi jako malej skakal, kutalel se vydaval zvuky ktery nezapises zadnou abecedou. Ani japonskou a to je teprv co rict. Jo a celej si ses dycky poslintal Toz sme doma nemeli kecup. Ale, mel sem pocit filmove krve. ()

tomeek

Jako malý jsem to žral, jak amík hambáče, ale s postupem času zjišťuju, že jediná dobrá věc v seriálu je ta motorka. ()