Hubert a Staller (TV seriál)

• Německo

Hubert und Staller

• Německo

Hubert ohne Staller

Krimi

Německo, 2011–2019, 110 h (Minutáž: 50 min)

Christian Tramitz, Helmfried von Lüttichau, Michael Brandner, Annett Fleischer, Paul Sedlmeir, Carin C. Tietze, Karin Thaler, Monika Gruber, Sigi Zimmerschied, Leonore Capell, Christina Rainer, Nadja Becker, Natalia Christina Rudziewicz, Ole Eisfeld, Johannes Herrschmann, Michael Gempart, Thomas Loibl, Thomas Limpinsel, Kristina Dörfer, Christoph Zrenner, Ulrich Boris Pöppl, Luis Lamprecht, Sebastian Edtbauer, Petra Berndt, Til Schindler, Maria Weidner, Eisi Gulp, Horst Sachtleben, Maria Boettner, Anton Figl, Franz Xaver Brückner, Eva-Maria Reichert, Katja Keller, Marianne Rappenglück, Isolde Barth, Ina Paule Klink, Alexander Duda, Jacques Breuer, Manou Lubowski, Kristiana Rohder, Maximilian Berger, Günter Spörrle, Kirstin Fischer, Birte Hanusrichter, Sabrina Frank, Petra Einhoff, Nicole Belstler-Boettcher, Hannes Ringlstetter, Tim Wilde, David Baalcke, Friederike Sipp, Ingeborg Schöner, Stephan Zinner, Martin Neuhaus, Patricia Aulitzky, Frank-Leo Schröder, Marita Marschall, Gilbert von Sohlern, Franziska Janetzko, Andreas Borcherding, Heiko Ruprecht, Thomas Huber, Alexandra Helmig, Michele Oliveri, Kathi Leitner, Axel Scholtz, Monika Manz, Ingrid Resch, Norbert Heckner, Hans Kitzbichler, Götz Burger, Joscha Kiefer, Nina Kapust, Josef Pfitzer, Ulrike Arnold, Jessica Boehrs, Michael Schiller, Manfred-Anton Algrang, Thomas Darchinger, Sarah Camp, Sebastian Gerold, Helmut Rühl, Marcus Calvin, Harry Täschner, Felix Steitz, Oliver Scheffel, Julia Eder, Lena Meckel, Anja Klawun, Isabella Surel, Martin Kaps, Sandra Koltai, Markus Eberhard, Simone Ascher, Wilhelm Manske, Dietmar Mössmer, Lilly Forgách, Florian Odendahl, Holger Gotha, Katharina Meinecke, Gerd Ekken-Gerdes, Matthias Beier, Fred Stillkrauth, Elisabeth Müller, Miriam Pielhau, Rainer Haustein, Andreas Schwaiger, Katharina Müller-Elmau, Michael Zittel, Klaus Stiglmeier, Wolfgang Fierek, Manuel Rubey, Christian Lerch, Stefan Wilkening, Thomas Gottschalk, Isabell Ege, Marcus Jakovljevic, Julia von Juni, Tobias van Dieken, Frank Streffing, Michael Schreiner, Matthias Lier, Senta Auth, Wolfgang Müller, Mike Maas, Sasha, Dieter Fischer, Ina Meling, Veronika von Quast, Oliver Bürgin, Christian Koch, Adam Markiewicz, Michael Tregor, Hans Dieter Trayer, Lara Mandoki, Emanuel Fitz, Astrid Leberti, Marc Benjamin, Amanda da Gloria, Sabine Lorenz, Marion Mathoi, Winfried Hübner, Gloria Nefzger, Lena Amende, Stefan Lehnen, Irma Wagner, Anno Koehler, Ursula Gottwald, Alina Stiegler, Birte Berg, Melissa Anna Schmidt, Christian Concilio, Giulio Ricciarelli, Korbinian Tyroller, Lisa Kreuzer, Benedikt Hösl, Titus Horst, Heide Ackermann, Christian Heller, Maximilian Laprell, Felix Hellmann, Birgit Stauber, Rüdiger Kuhlbrodt, Maria Bachmann, Roland Schreglmann, Marion Niederländer, Götz Otto, Jenny Marie Muck, Lara Sophie Rottmann, Sarah Horváth, Wowo Habdank, Roland Stemmer, Sina Reiß, Martina Maurer, Arthur Klemt, Robert Jarczyk, Frank Angerer, Phillip Dechamps, Ines Honsel, Thomas Goritzki, Shayan Hartmann, Stefan Evertz, Cordula Trantow, Hanns Meilhamer, Léonie Thelen, Maximilian Grill, Hans Stadlbauer, Urs Fabian Winiger, Julia Nalbach, Thomas Kress, Gudrun Gundelach, Christian Hoening, Sabine Oberhorner, Robert Joseph Bartl, Michael Kranz, Mathias Herrmann, Jörg Witte, Raban Bieling, Elisabeth Lanz, Philipp Sonntag, Markus Böker, Julia Heinze, Stefan Murr, Eva Wittenzellner, Elisabeth Wasserscheid, Benedikt Blaskovic, Sven Kramer, Karl-Fred Müller, Niels-Bruno Schmidt, Peter Rappenglück, Rainer Basedow, Monika Lennartz, Ursula Werner, Doris Gallart, Joost Siedhoff, Nicole Marischka, Michael Lott, Guntram Brattia, Mira Mazumdar, Peter Luppa, Katja Danowski, Jochen Matschke, Karl Knaup, Karin Engelhard, Anna Ottmann, Wolfgang Pregler, Andrea Sihler, Monika John, Vera Lippisch, Rudy Ruggiero, Jasmin Rischar, Florian Fischer, Angela Ascher, Tanja Mairhofer, Rouven David Israel, Isabella Hübner, Reinhard Krökel, Werner Biermeier, Johanna Falckner, Astrid Polak, Christian Rogler, Andreas Wimberger, Alfred Kleinheinz, Christian Ammermüller, Nora Boeckler, Klaus Münster, Theresa Hanisch, Stefanie Antonia Wermeling, Julian Manuel, Josephine Kroetz, Konstantin Moreth, Ferdinand Dörfler, Angelika Sedlmeier, Sascha Maaz, Victoria Sordo, Leo Bilicky, Ralf Drexler, Anna Lena Class, Katja Lechthaler, Gerd Lohmeyer, Clemens Giebel, Susanne Häusler, Silke Popp, Andreas Bittl, Markus Baumeister, Gabrielle Odinis, Roberto Martinez Martinez, Yusuke Yamasaki, Friederike Ott, Torsten Krohn, Hans-Maria Darnov, Denise M'Baye, Viola von der Burg, Frederic Welter, Katrin Röver, Thamara Barth, Jakub Slodowicz, Margit Geissler, Kerstin De Ahna, Michael Schernthaner, Anna Ewelina, Herbert Forthuber, Gerd Rigauer, Günther Brenner, Irina Kurbanova, Daron Yates, Sebastian Müller-Stahl, Stefan Rutz, Walter Schuster, Moritz Fischer, Maria Magdalena Rabl, Deborah Müller, Stefan Mascheck, Roland von Kummant, Holger Kriechel, Thomas Landl, Sebastian Goder, Nikola Norgauer, Edith Konrath, Emanuel Fellmer, Roland Florstedt, Nikolaus Frei, Manfred Beierl, Zejhun Demirov, Ines Hollinger, Ingo Abel, Herman van Ulzen, Josef Baum, Monika Goll, Patrick Nellessen, Chiara von Galli, Vanessa Loibl, Christoph Stoiber, Bernd Dechamps, Wilhelm Beck, Julia Niegel

No na tento seriál jsem přišel jen tak náhodnou. Seděl jsem v křesle a opíral si dolního končetiny o židličku. Při této ,,namáhavé" práci jsem okem poohlédl na obrazovku televizoru. Konkrétně na televizní stanici ČT1. Pří druhém kouknutí na televizi jsem spatřil nějaké dva policisty. Řekl jsem si: ,, Co to je za kravinu?" A nechal jsem to být. O pár měsíců později můj táta nahrával tento seriál na disk. Zamumlal jsem si pro sebe: ,, Tak bych to mohl zkusit..." Této věty jsem vůbec nelitoval. Takový zábavný, humorem prošpikovaný kriminální seriál. /SPOILER/V každém dílu někoho zabijí...Doporučuji všem tento seriál zkusit!! Celkové moje hodnocení: 92% Hudba: 7,8/10 (Pohodová..) Scénář: 9/10 Kamera: 9/10 Obsazení: 7/10 Efekty: 8/10(3.1.2018)

Německý kriminální seriál, to už mluví, respektive mluvilo by za všechno. Jenomže u tohoto seriálu se člověk během jednoho dílu několikrát upřímně zasměje a toho si cením. Takže člověk ani nepřemýšlí nad tím, o co tam vlastně jde, kdo koho zabil a proč, to všechno je druhá kolej. Prostě jen čekáte na další uštěpačné poznámky, narážky, vtípky atd. Po dlouhé době kriminálka, která mě baví.(4.3.2015)

• Gekacuk

Neuvěřitelně trapné, hloupé, rádoby humorné, křečovité, povrchní, odpudivé a tím pádem nesnesitelné „dílo“. Tohle se pánům ze SRN totálně nepovedlo. Jako kdyby ČT neměla co vysílat. Než vytáhnout něco ze svého trezoru televizních filmů a inscenací, raději bude první kanál zasírat tímhle odpadem dokonce 2x denně.(6.2.2015)

Konečně něco normálního. Normální lidi, ne superhrdinové z posiloven a salónů. Normaní akce, ne ninja skoky a přemety alá Superman. Žádný smích na tlačítko v pozadí. Normální (nekanální, nežumpový) humor. Prostě je to milá podívaná a odpočinek u TV. Na nic si to nehraje a je to vlastně taková nadsázka až parodie na ty hrůzy,co se dneska točí....díky za to.(20.1.2016)

• mh.mail

20% - Nejprve jsem to občas měl jako zvukovou kulisu, když jsem pracoval doma a televize náhodou běžela. Jenom podle zvuku jsem si vždycky říkal: „Bože, to je kravina!“ Pak jsem se jednou rozhodl se i podívat. A musím říct, že jsem už viděl několik epizod. Je to tedy neuvěřitelná kravina a oba vyšetřující jsou totální trumberové, kteří případ vždycky vyřeší tak nějak, ani nevím jak. Na druhou stranu to na mě působí trochu jako balzám vedle všech těch CSI a jiných „Kriminálek“, kde mají supermoderní vybavení a metody. Hubert a Staller řeší své případy na dně žumpy, mezi vraždícími včelami apod. Jen tedy nesmíte dostat osypky z německého smyslu pro humor.(3.3.2015)