Dexter

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2006–2022), 93 h 29 min (Minutáž: 44–59 min)

Předloha:

Jeff Lindsay (kniha)

Série(9) / Epizody(106)

GodKnows

Výborný seriál.....o tom niet pochýb......až na jednu maličkosť........BACHA SPOILER..............zdá sa mi totálne pribrzdené ak otec zistí že jeho syn je závislý na zabíjaní a povie mu že proste bude zabíjať iba toho kto si to zaslúži....sry ale to je fakt hovadina a preto idem s hviezdičkou dole....4* ()

kukie

na zaciatku sa mi pacil uplne vela najviac, hudba dexter deb, zasmiala som sa, ale nakonci prvej serie som na neho zanevrela, a tak som zanevrela na vsetky serialy ()

ing.man

První díly nic moc. Ale když se rozehrály i ty vedlejší postavy, zvedlo to trochu u mne rating. Fandou jsem od 6 dílu. Ten byl úžasný. A mrazákovýho vraha sem tipl na třetí záběr :)). Úžasně rozehraná partie. Ještě pár dobrých dílů a zvedám na 5*. reedit Hláška seriálu: (Rita-Julie Benz) "Musí to být strašný chodit se sériovým vrahem." :))) re-reedit Na konci druhé série zvyšuju na 5* ()

engman

zatiaľ najlepší seriál, aký som videl, až na tú 8 sériu. Tá ma dosť sklamala, a najmä posledná časť. ()

dessa

Všechny tři série byly famózní, seriál jak břitva. Mám rád cynický a černočerný humor, toho se mi zde dostává po tunách... Dexter Morgan je prostě sympaťák a vlastně mu všichni fandíme, aby ho nechytli... 98% edit: 4. série už je malinko slabší, ale z některých dílů jsem, dámy prominou ten výraz, uchcával ještě víc než u sérií prvních. Today is the Day. edit#2: a v páté sérii se objevuje Julia Stiles, čímž se seriál přibližuje dokonalosti. ()

MeaCulpa

Podobně jako ostatní seriály od Showtime odvážný námět, vynikající provedení a dokonale padnoucí herci. Jsem zvědav co se seriálem provede přesun z kabelovky na celostátní kanál. Naprostá špička ()

CliffLee

Myšlenka že hlavní hrdina seriálu bude necitelný sériový vrah, který by krásně zapadl do CSI:Miami mě skutečně zaskočila, ale samozřejmě i potěšila mé ´´temné já´´…Doporučuji přečíst knihu (vše je sice opravdu přesně k vidění v 1.sérii), opravdu dokáže rozšířit myšlenku Dextra a více ho pochopit... jinak seriál jsem si dost užíval a v podstatě jsem se na něm stal závislým a musel jsem Dexovi prostě fandit… Jsem opravdu rád že i dnes vznikají takto zajímavé a dosti neobvyklé (originální) seriály... Tonight's the night... 1. Série10/10, 2. Série 9/10, 3. Série 7/10, 4.sére 9/10 ()

Angelos

Každá řada napínavá jak kšandy... Nemůžu se dočkat dalších. Mezitím si asi dám opáčko. Tohle totiž jinde neuvidíte. Právem jeden z nejlepších seriálů. ()

Jablek

Nevim, jestli to neni zvrácený, ale Dexter je asi první sériovej vrah, kterýmu sem tak ňák držel palce :) ()

Trisstes

1. séria - ***** ... 2. séria - *****... 3.séria - **** ... 4.séria - ***** ... 5.séria - **** ... 6.séria - ***... 7.séria - ** ... 8. séria-* ()

Aurewen

Hodně dobře udělaný seriál, taky skvělý začátek každého dílu, přičemž záběry kamerou vypadají, že seká nějakou mrtvolu a kdoví co, přitom je pak vidět, že si jenom vaří :-). Protože nesnáším krev a tady je toho dost, tak ne 5,ale 4**** :-) ()

vla_kor

Nejlepší kriminální seriál jaký jsem kdy viděla. Michael C. Hall se z pohřebáka stal sériovým vrahem a exceluje od prvního dílu první série do zatím posledního dílu čtvrté a dle mého názoru nejlepší série. A jak říkají všichni závisláci - nemůžu se dočkat září 2010 a páté série :-) ()

Camarro14

Dexter Morgan = born in blood = Tonight's the night !!! ... geniální seriál vybočující z konceptu klasický zámořských krimi-seriálů zejména proto, že se v podstatě jedná o příběh/y, které se mohou stát každému z nás - nikdy nevíš, kdo jakou předstírá masku! M.C. Hall v životní roli (zahráno velmi realistickým a uvěřitelným stylem) nejsympatičtějšího sériového vraha, kterému scházejí veškeré city a v podstatě je to dobrák od kosti - jen to dobro vykonává velmi specifickým způsobem ;)). Na závěr chci jen citovat slova pana Masuky: "Krev to prokázala. To není názor, to je věda. A věda to je chladnokrevná děvka s 35-ti centimetrovým umělým čůrákem." - kdo viděl, pochopí ;D ... ()

zberatel

Nieje to typ serialu ktory by ste si pustali dookola ako priatelia, ale zarucene patri medzi spicku. Dexter je bezcitny vrah ktory vrazdi ludi... ale len vrahov - tych co si to zasluzia, riadi sa pravidlami a preto je nepolapitelny atd... Tvorcovia prisli z novym typom (anti)hrdiny aky tu este nebol. Psychologicky prepracovany, logicky bezchybny a citovo prazdny Dexter Morgan vas vtiahne do svojho sveta a vy sa pristihnete ako fandite masovemu vrahovi, tak toto tu veru este nebolo :)) ()

FireTight

Jako detektivní seriál, ve kterém by Dexter pouze chytal nějakého zločince (vůbec mi kadence jednoho na celou sérii nevadila), by to bylo na pět hvězdiček. Jenže Dexter je taky sériový vrah s celkem nechutným stylem vraždění a to mi na něm celkem vadí. Viděl jsem sice pouze první sérii, ale pokaždé, když se někoho rozhodl "odstranit", i když to vždy byly nějaké svině, na které normální zákon nemohl, musel jsem odvracet svůj zrak. Ano, možná jsem strašná sračka a v podstatě tam nikdy nebylo skoro nic vidět, bohužel je však moje představivost docela mrcha a všechno si domýšlela až do docela nechutných detailů. Ale to ostatní jako neobvyklá kriminálka první série z devadesáti sedmi procent fungovala a právem si ode mne odnáší čtyři hvězdičky. ()

Colour

"Psi ma nemajú radi. Asi sa im nepáči, čo stváram ich pánom." Už prvá séria bola na mňa príliš. Hlavná postava je antihrdina na pohľadanie. Jeho charakter je vcelku pozoruhodný. Je zarážajúce, ako tak psychicky nevyrovnaná osobnosť dokázala svoj "koníček" skrývať. A pri jeho myšlienkových pochodoch mi behal mráz po chrbte. "Obdivujem tohto vraha. Ako dokázal tak odkrviť tú obeť?" Nevadia mi krvavé a morbídne snímky, ale toto nie je moja šálka čaju. ()

OPI.

Jeden z nejlepších seriálů, které jsem zatím viděl. První řada 120%, druhá 100%. třetí bohužel 70% (nevím proč, ale nějak mě nenadchla), čtvrtá řada 120% - finále bylo naprosto skvělý. Pátou řadu sleduji ()

m4xp4yn3

Postava Dextera je jednou z nejhlubších, co jsem měl tu čest v seriálech vidět. Pomalé tempo a důraz na "omáčku" mi vyhovuje. Vedlejší postavy jsou výborně napsány i sehrány. ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

22.05.2023

Dexter se dočká prequelu

Dexter se dočká prequelu

08.02.2023

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021