Hra o trůny

• USA Game of Thrones (více)
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Série(8) / Epizody(73)

Recenze uživatele Tomas129 k tomuto seriálu (3)

Dlouhá noc (2019) (S08E03)

Spolery! Při bitvě nebylo skoro nic vidět :D Musím se smát, jelikož se směji ze zoufalství. Po bitvě mi nějak neseděly jisté počty přeživších. Jak mohla přežít půlka neposkvrněných, když tam už jaksi na konci bitvy ani nikdo nebyl? x-D Ahhhhh. A to vyslání dothraků napřed.. Co to sakra bylo za strategický tah? Takovou blbost bych v životě neudělal. Jízdu bych dal do zálohy někam na bok a jak se mi nepřítel navalí na pěchotu, tak bych dothraky poslal to pročistit a odlehčit tak pěchotě, aby na ni nebyl takový nával. No, tady jedna velká nelogika začíná. ()

Zvony (2019) (S08E05)

Obsahuje SPOILERY! Velké zklamání. Jak tu mnozí již řekli, tak hlavním problémem je nelogičnost postav (Daenerys, Snow, Arya atd). Tak dlouuuuho se něco budovalo, nabralo to vážnost, aby to tak blbě skončilo. Hlavně, že ty jejich balisty dokázaly zabít draka, i když byla jen jedna. Tady jich máme desítky a desítky a úplně k ničemu :D Člověk si na začátku řekne, ty jo, to bude v háji s tím drakem, jak chce ty balisty překonat? A za chvíli to napětí vyzní do ztracena, protože je překoná prostě jen tak, že si mezi nimi normálně létá a chrlí oheň jako vždycky. Prostě co? :D Jinak trochu mi vadily některé efekty, kdy oheň draka boří kamenné stěny, jak kdyby byly z papíru. To mi už trochu bilo do očí. ()

Železný trůn (2019) (S08E06)

Nechápu jednu věc. Když už je ten seriál smyšlený a od začátku byl nastavený tak, že dával lidem to, co chtěli a díky tomu lidé i ten film milovali, tak proč to tak nemohlo zůstat do finále? Celou dobu to mělo emoce, u postav se budoval jejich charakter a na konci to prostě zničíme všechno. Proč ne, že.. HBO si sama podřezala větev. Příště už se na jejich seriály dívat nebudu, protože už jim nevěřím. Nechci se dívat tak dlouho na něco, dávat tomu tolik svého času, aby mi to pak někdo tak zničil. Ten konec byl prostě totálně o ničem. Bez emocí, bez ničeho. Vyznění do ztracena. Největší epic fail byl s Johnem Sněhem. Na co se tam vlastně řeklo, že byl z rodu Targaryenů? Já, že tam bude třeba něco zajímavého. Třeba, že Dany dá příkaz drakovi ho spálit, ale on neshoří vzhledem k svému původu a prohlásí, že on je pravý následník trůnu. Nebo něco prostě zajímavého. Ale toto bylo fakt slabé. Prožívám podobné emoce, jako u posledních Star wars, kdy ten příběh prakticky zničili a udělali z významných věci bezvýznamné. Takže jedno velké zklamání. ()

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci