Reklama

Reklama

Noční show Davida Lettermana

(pořad)
  • USA Late Show with David Letterman
všechny plakáty
Ukázka z filmu 47
Talk-show / Komedie
USA, 1993, 4242x60 min

Režie:

Jerry Foley

Účinkují:

David Letterman (moderátor), Hallee Hirsh, Julianna Margulies, Evangeline Lilly, Jessica Biel, Jimmi Simpson, Jorge Garcia, Jamie Oliver (více)
(další profese)

Obsahy(1)

V poradí 11. sezóna veleúspešnej talkshow amerického televízneho veterána Davida Lettermana sa nesie presne v duchu zavedených pravidiel. Spojenie inteligentného humoru a serióznych rozhovorov zaistilo Lettermanovi stále miesto na najsledovanejšej stanici East Coastu CBS a to hneď v prime time. Dave spolu s hudobníkom Paulom Shafferom ztrpčuje svojimi štiplavými otázkami život nielen hercom ale aj spevákom, športovcom alebo vedcom. LATE SHOW je v Amerike jedna z najsledovanejších relácií už cez dvadsať rokov a stále si udržiava svoj status výbornej zábavy na každý večer. (JohnFarst)

(více)

Videa (143)

Ukázka z filmu 47

Recenze (64)

Phobia 

všechny recenze uživatele

Tahle americká talk-show mě jaksi nechytila; Lettermanův humor mi občas přijde dost křečovitý - říct vtip za každou cenu, ikdyž třeba nemá souvislost k předcházející větě či tématu. K některým hostům je příliš milý a korektní, a někdy narážky prostě nechápu, protože dění v USA nesleduju nijak podrobně... v tomhle směru jsou jistě srozumitelnější české talk-show. A taky mě docela sere publikum, nadšeně hýkající, ikdyž David Letterman pronese sebeméně vtipné slovo. Své kvality to má, Letterman je vcelku sympaťák, ovšem nekritický fanoušek tohoto pořadu ze mě asi nebude. 60% ()

morwen 

všechny recenze uživatele

Na AXN jsem to občas sledoval, když jsem měl čas a pokaždé jsem se skvěle bavil kam se na Lettermana hrabou ti naši.Občas příjde možná trapná chvíle jak z Lettermanovi strany tak ze strany hosta ale to vše přebíjí výtečně zorganizovaná show ve, které se občas dovíme něco nového o hercích a jejich chystaných filmech. ()

Reklama

TaanStari 

všechny recenze uživatele

Omlouvám se, ale napíšu pro všechny talk-show společný komentář. Conan svoji show táhne především svým charismatem (4*), Ellenin ksicht nemůžu ani vidět (1*), Letterman občas vypadá, že na to prostě už nemá (3*), Ferguson je docela jednoduchý a nejvíc "americký" (3.5*) a Kimmel je sice trochu nudný, ale jeho (a Guillermovy) scénky to víc než vynahrazují (4.5*). ()

JohnFarst 

všechny recenze uživatele

Dave Letterman je americký moderátorský veterán, ktorý si už od roku 1982 upevňuje svoje neotrasiteľné postavenie na staniciach ako CBS alebo NBC. Spolu so svojím dvorným skladateľom a hudobníkom Paulom Shafferom sa stali neodlúčiteľnou súčasťou väčšiny newyorčanov a nielen ich. Late Show každý večer ponúka čerstvú dávku nadsázky, humoru ale aj serióznych rozhovorov s osobnosťami nielen hereckého neba ale aj politikmi, vedcami alebo spevákmi. Letterman má inteligentný humor a dobre sa počúva, práve preto si ho ľudia obľúbili a zapamätali ako Pána moderátora ku ktorému sa ľudia s radosťou vracajú. Za svoju dlhú kariéru zažil veľa úspechov, dostal veľa ocenení dokonca uvádzal aj Oscary a stále nestratil nič zo svojej televíznej pôsobivosti. Spojenie humoru a serióznosti spravilo z Late Show jednu z najdlhšie vysielaných a najsledovanejších talkshow v Amerike. Kam sa hrabe taká DeGeneres alebo Jim Kimmel z ABC. Letterman je klasika, ktorú treba vidieť, niet čo dodať. "Five-star classic" ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Někteří hosté se nepředvedou zrovna jako největší hvězdy filmového plátna, ale jiní jsou opravdu neskuteční. Pro někoho možná pokleslé, povrchní a levné, někteří budou tuto show milovat od první sekundy do poslední (od první do posledního zasmání diváků podle svítícího napíšu "smích" :-))). Čeští diváci by se mohli podívat, odkud čerpá Jan Kraus inspiraci a na koho stále opravdu nemá, i když je to už těsné a kdyby k Honzovi chodili hvězdy jako Bruce Willis nebo Bill Murray asi by se diváci divili (i ti američtí, protože Honza Kraus je trochu drsnější a přímočařejší než David Letterman). Ochutnejte a uvidíte, zda vám koláč, ikonicky vystihující americké televizní pořady zachutná. // Jennifer Connelly-nádherná,sympatická a vtipná. Nicole Kidman-sympatická. Meryl Streep-nemocná, přesto s přehledem královna večera. ()

Galerie (48)

Související novinky

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)

Courteney Cox popírá návrat Přátel

Courteney Cox popírá návrat Přátel

23.04.2014

David Letterman se netají tím, že i on je velkým fanouškem komediálního seriálu Přátelé, který skončil před deseti lety a o jehož návratu se po stejnou dobu neustále diskutuje. Když jej tedy v rámci… (více)

Reklama

Reklama