Reklama

Reklama

Agenti S.H.I.E.L.D.

(seriál)
  • USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
Trailer
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Hrají:

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Diskuze

997.pato

997.pato (hodnocení, recenze)

Echelon1

Aj keby ho tam našli a prebudili tak stále to bude meniť tú apokalyptickú budúcnosť keďže tam za nimi nikdy nepríde. :D je tu toho viac :D

na příspěvěk reagoval Echelon1

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

997.pato

Hovoril, že Fitz predpokladá jeho zmiznutie, ak sa nepretne slučka. Takže zrejme áno. Neviem, ako si to všetko scenáristi predstavujú, ale keď to chápem, vďaka tomu zlomu kolobehu sa nikdy nenarodil, takže nemohol ani cestovať v čase a nikdy byť prítomný s ostatnými. Tu samozrejme je opäť vec Fitza, ktorý by tiež nikdy nemohol byť niekde spiaci s Enochom, pretože by existovali dvaja Fitzovia, jeden, ktorý zomrel v tej budove a druhý spiaci, ktorého idú hľadať...Ak som to pochopil...Ach jaj. Ten čas, prečo ľudia robia nasilu z bodu čiaru....

na příspěvěk reagoval 997.pato

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

997.pato

To nie je teória, to tam povedali. I keď opäť platí, že z pohľadu logiky je to kravina, ale keď už chcete pracovať s cestovaním v čase, kraviny sa dejú. 

na příspěvěk reagoval 997.pato

997.pato

997.pato (hodnocení, recenze)

SPOILER Taktiež som čakal že niekto aspoň menej podstatný sa na konci vyparí.. No nevadí.. Som zvedavý na tému pre 6. seriu keďže nám agenti už ukázali takmer všetko.. Bude to len 13 epizód takže by to vkľude mohlo byť nabité od začiatku až do konca a kto vie? Možno uvidíme viacero sérií agentov v takomto formáte. Štve ma však Mack z ktorého spravili "riaditeľa". On a Yoyo sú postavy ktoré má rozčuľujú od konca 4 série (obvzlášť Yoyo behom 5. serie). Ak niekoho chceli reálne zabiť mohol to byť jeden z nich.

EH17

EH17 (hodnocení, recenze)

SPOILER

Jo a ještě bych dodal k té Fitzově poslední scéně... Iain DeCaestecker opět ukázal, jak skvělým hercem je !!! On si opravdu už zaslouží nějaké ocenění ! 

EH17

EH17 (hodnocení, recenze)

SPOILER 

Fitze jsem teda probrečel. Fitzsimmons si prostě spolu asi nejsou souzeni.. jinak mě vážně se*re, že nemáme žádný poukázání na Infinity War. Celou epizodu jsem se modlil, aby se na konci pár postav "vypařilo" jako ve filmu. Vždyť to by bylo tak geniální navázání! Klidně i nějaké nedůležité postavy..ale prostě aspoň něco! Ale bohužel nic no.. škoda. Jsem vážně zvěavý, co bude v 6. sérii.. jen škoda, že bude až za rok a něco.. :/

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

SPOILER na finále: Hodně mi tam chybělo rozuzlení s Dekem... Jestli teda fakt zmizel, což asi jo, ale stejně. Finále to nebylo nejhorší a ten nápad s Fitzem se mi dost líbil. Zvrat se sérem taky, ale přesto to nebylo nejlepšía za to může asi celá série. Spoustu postav je strašně pitomých a nesympatických.. To co udělala May to se jí vůbec nepodobá. Všichni se hrozně chovají podle toho jak to zrovna scénář potřebuje. Třeba kam zmizel evil Fitz? :O

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

EH17

Já si pořád nějak myslím, že do finále nacpou na pár minut Ridera, který ho přivede zpátky, protože se tým rozhodne použít Stonožku na Gravitona.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tomu sa podľa mňa vyhnú. Majú tam ešte Watchdogs a Agenta Blakea (no nepáči sa mi, že z neho urobili záporáka, pretože to je značný a ťažko nevierohodný zvrat v jeho charaktere) a Nadeera. A samozrejme eso v rukáve AoS: Ghost Rider. Samozrejme, Watchdogs na nejaký extra-problém mi neprídu, myslím, že nejaká ďalšia "ťažná" hrozba by sa mohla vložiť pre 6. sériu.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Echelon1

jako určitě se držet při zemi, ale hlavně at se znovu nevrátí Hydra...klidně at jdou proti organizaci se zabijáky z projektu Black Widow ze kterého vzešla Nataša, trochu to téma otevřeli v Agent Carter, tak by se mohli tyto agentky vrátit 

na příspěvěk reagoval Echelon1

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Myslím, že AoS nepotrebuje prísť s niečím "novým a zaujímavým" v zmysle "fíha" momentov. 5. séria vďaka cestovaniu v čase je nefunkčná a teraz, ku koncu, keď sa to viac podobá na tie staršie série, je to oveľa pútavejšie a zaujímavejšie. Čiže ak by sa držali viac pri zemi a bol by z toho opäť poriadny špiónsky seriál, bola by to paráda.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

By mohli zkusit na tu jednu sérku přibral i Freemana s jeho Rossem, aby rozjeli tu jeho zápletku s prokletými kalhoty. :D

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

 spíš by mě zajímalo s čím novým a zajímavým by ještě mohli přijít, už tam bylo všechno, cestování časem, do vesmíru, do alternativních dimenzí, duchové a démoni, inhumans, Hydra, roboti...sakra s čím zajímavým ještě mohou přijít? já bych byl rád za pořádnou serii s Gravitonem jako padouchem a ještě at se objeví Ghost rider....

na příspěvěk reagoval Nevka, Echelon1

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ak dokážu naviazať na A3 IW a na A4, tak by mohli dôstojne ukončiť jednu celú 11-ročnú ságu okolo Avengerov :-)

Související novinky

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)

Reklama

Reklama