Hra o trůny

• USA Game of Thrones (více)
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Série(8) / Epizody(73)

Recenze uživatele kocik1 k tomuto seriálu (4)

Hra o trůny (2011)

Proč má tenhle seriál hodnocení nad 90% a momentálně je 6. nejlepší, jsem nepochopila. Jo, je to hezky natočené, má to spád, je tam příběh, rozhodně to dost stálo, pěkně se na to dívá. Ale to je tak všechno. Pro mě lepší seriálový průměr a nemohu si pomoct , můj pocit nejlíp vystihuje, když napíšu, že to je "takový o level lepší Dallas"./ Po zhlédnutí všech sérií si na hodnocení trvám, myslím, že odpovídá až do konce:-). ()

Série 6 (2016) (S06)

Když už začnou i mrtví vstávat z hrobu, začne to být přes všechnu pompéznost a zvraty v ději trochu nuda.Postavy z prvních sezón si dávno nepamatuji a tak často tápu, kdo je kdo. Upřímně: kdyby to nechtěl sledovat partner, další sérii bych asi už vynechala. 50% ()

Východní hlídka (2017) (S07E05)

Tak Jamie si pár kilometrů zaplaval v BRNĚNÍ!!!! Jon si ochočí draka a Daenerys zařve "drakarys" a myslí si, že ji budou všichni milovat. Když se hraje o trůny, jde holt logika stranou. Ehm, logika..., co to vlastně je? Hádám, že tohle slovo na Severu, v Západozemí a v širokém okolí vůbec neznají. ()

Za Zdí (2017) (S07E06)

Tak Jon si zaplaval v oceánu severnějším než je ten Severní ledový v kožíšku a vůbec ho to ochlupení nestáhlo dolů. Ale kdyby jen to, on když vylezl, dokonce ani nezmrzl. V kontextu tohoto už snad komentovat nesmyslnost celého dílu ani nemá cenu. ()

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci