Reklama

Reklama

Agenti S.H.I.E.L.D.

(seriál)
  • USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
Trailer
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Hrají:

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Diskuze

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

May by mela byt mrtva. A supersilny boxer ala Crusher ji taky mel dat pesti. A sice byl Absorbing Man dobry ale Hulka narozdil od komiksu by si nedal.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Milky.

Problém je ale v tom, že to je úplně všude, u her, seriálů i filmů. :D To je ta umělá inteligence buď ovládaná počítačem nebo scénářem pro komparzisty.

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Jop, na to jak dobrý díl to byl ta scéna byla trapná. Tři kokoti běží od něj, on vystrčí hlavu, vystřílí dávku (nic netrefí ze 3 metrů) a zase se schová za krytí. To bylo tak LAME, že jsem si v tu chvíli připadal jak u Torchwoodu. Ale jinak dobré :-D

na příspěvěk reagoval Blackhand47

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Jo to jsem si taky rikal ze byl za nima par metru a nic. Aspon kulku mohl nekdo dostat.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Hodně dobrý začátek druhé série, ale co mi prostě vadí je to,

SPOILER

 

že je trénovaný voják netrefí, když jsou jenom pár metrů od něho a to má ještě automatickou pušku.  Myslím tu scénu na konci s tím letadlem. Vždyť to by se trefil i ten, co nikdy nestřílel...

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Já si zase myslím, že umřela :D ale jako je to škoda, sice nejsem její fanoušek, ale někteří její fandové by si to mohli vynaložit špatně, že jejich oblíbená herečka chcípla už v první epizodě :D ale je možné, že byla v tom autě naživu, jenom, prostě, no, nechci aby to vyznělo blbě, tak to napíšu rovnou - prostě předstírala smrt :D (aby ošálila Absorbing Mana).

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Larrysbride , TheDarKnig

Můj komentář? Každý svého štěstí strůjcem, když sem někdo chce za každou cenu lozit a vyzradit si děj, který ještě neviděl, přestože už je venku a volně dostupný, kdo jsem já, abych mu v tom bránil. (:

 

TheDarKnig: Upřímně doufám, že ne, protože ta postava pro mě byla i tou proměnou - myslím procitnutí v Bogotě - velmi zajímavou a tím, že by to byl prostě Red Skull by Pierce a jeho charisma zcela deklasovali. Naopak doufám, že se o něm skrz flashbacky dozvíme víc.

na příspěvěk reagoval KevSpa

joker.george

joker.george (hodnocení, recenze)

sirminka

Jj, měli bychom se dozvědět více o všech postavách, Skye otec atd. Jinak jsem v té bedně viděl hned Kree a bude zajímavé, pokud to bude více rozvedeno v Agent Carter. Podle mě by ,,Xena'' nemusela přežít, přestože to byla zajímavá postava.

sirminka

sirminka (hodnocení, recenze)

Tak som čítala, že tejto sérii by sme sa mali dozvedieť niečo viac o Bahraine a teda ako sa z May stala Kavaléria, to by mohlo byť ešte veľmi zaujímavé :)

na příspěvěk reagoval joker.george

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Možná to je klíč od nějaké lodi nebo chrámu a mohou ho používat pouze Kree. Takže kdyby to náhodou do ruky chytil Coulson, tak by se mu nic nemuselo stát.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

LizianShaw

to mě napadlo okamžitě, a vskutku by to propojení všeho se vším mohlo být čím dál tím víc zajímavé.. i když Marvel celou sezonu nebude mít nový film.

na příspěvěk reagoval Larrysbride

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Krom toho tam bylo par naznaku, jako ze roboticka veda dost pokrocila. Treba se vrati jako badass cyborg.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Jedine info bylo, ze rekla ze veri scenaristum na maximum a ze se kdykoliv vrati. Taky Gregg, kdyz si precetl si precetl scenar taky byl pry hodne nas...- nastvanej. --"I stopped, and I said 'you cannot do this, we just got her!' It's a brilliant choice, I don't think anyone saw it coming."

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Larrysbride

SPOILER no vypadala dost.. mrtvě, ale jelikož já dodnes říkám, že Alexander Pierce neumřel a bude Red Skull, tak je to klidně možné, že by to mohla přežít :D

na příspěvěk reagoval Camulator

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SPOILER SPOILER jenom je docela škoda, pokud Lucy skončí již po prvním díle, mám skoro pocit, že to mohla být její nejlepší postava vůbec :)

Jestli jsou o tom nějaké další informace, nesledoval jsem, takže nevím :)

na příspěvěk reagoval Larrysbride, KevSpa

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Pokud myslíte jistou postavu, která není tím, čím se zdá být, tak je i má nejoblíbenější, a kvůli tomu, co s ní provedli po jistém zvratu, jsem právě přidala čtvrtou hvězdu x)

Související novinky

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)

Reklama

Reklama