Reklama

Reklama

Agenti S.H.I.E.L.D.

(seriál)
  • USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
Trailer
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Hrají:

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Diskuze

Terepin

Terepin (hodnocení, recenze)

Tak to bol ten najkrutejší friendzone, aký som kedy videl. Až ma skrúcalo v kresle. :(

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Echelon1

no já mám dojem, že to sice možná začíná trochu nebezpečně párovat všechny se všemi, ale stále to není nijak extra otravné (Arrow) a co se týče samotného děje, tak ten je rozvinut myslím velmi dobře.

Hodnotit triky a vizuální stránku u tohoto seriálu fakt nebudu, to je přinejmenším hloupost. 

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Vďaka.

Hold ľudia, mám dojem, že 2. séria bol vrchol, z tohto sa už stáva naozaj stáva kravinka. Hunter - Barbara, Skye - Lincoln, May - Andrew, Fitz - Simmons - (po novom) kozmonautík, podľa tých pohľadov onendlho snáď Coulson - Rosalinda. Plus v prvom diely tejto série lietadlo vypadalo skoro ako v Ačkovom filme a tu tá planéta na oblohe ako v Stratení vo vesmíre? Ono je 3. séria (zatiaľ dobrá) ale najočakávanjeiša zápletka (osud Simmons) nepriniesla prekvapenia (portál sa očakával, že sa tam chce vrátiť sa predpokladalo že tam niekoho nechala) a naťahujú to ako trapáci - dve epizódy sa nevie vyjadriť prečo sa tam chce vrátiť, divák akože musí byť strašne napätý čo také šokujúce...A stále nevieme, prečo je ten portálik arcinebezpečný pre Inhumans, snáď viac než portál, alebo tá planéta niečo konkrétne ohľadom inhumans má, u toho zatiaľ súdy nevynášam. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Nikoho má teorie nezaujala? No, ještě mám tip, SPOILER že je to Coulson. Pravda, časově to trošku nesedí, ale člověk musí pracovat s tím, co má. A hned po posledním objevení se Lashe se tým snažil dovolat Coulsona a říkali, že ho nevědí sehnat! Aha! :D

erased

erased (hodnocení, recenze)

Tak jo, konečně zase jednou zajímavej díl. Normálně bych asi nijak neoplesal nad takhle do očí bijící levňoučkou produkcí a trapným zbavením se sidekicka, ale první se projednou podaiřlo vytěžit na 200%, druhé naopak konec v rámci možností zachránil tím, že Will aspoň přežil. 

Ale dilema mezi friendzone a no fly zone pobavilo, bohužel ale jenom znovu vypíchnulo, jaká se z agentů stal mýdlovka.

na příspěvěk reagoval Jano..., Echelon1

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jo, to přežívání bylo hodně divný, nejvíc mě asi dostalo, když po nějakých bajvočko 60-ti hodinách bez vody a jídla vyřvávala, kde je slunce. Já mít pravidelnou stravu a najednou být téměř 3 dny bez vody a jídla, tak se sotva udržím na nohou, natož abych někde cosi řval a to se za minimálně průměrného člověka považuju. Ale což, je to seriál, kde chlapovi zmizí holka na opuštěnou planetu skrze černej šutr, načež se po půl roce vrátí a řekne: "Víš, když já jsem tam někoho poznala..."

Martin45

Martin45 (hodnocení, recenze)

TommyRiha

Možné to je ale v tom videu nebola v kostýme a k tej fotke čo som pridal ja Clark napísal "May get in trouble for this..."

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

ManOfPhoenix

Ono sa ale pýtal, že ako často sa skvapalňuje. Vravel, že to nie je náhodné (každopádne sa skvapalňuje či je pri ňom človek, alebo Inhuman). Včera sme zistili, že interval udáva tá planéta, Simmons dokázal vypočítať čas aj polohu, kde sa ten mini-portál otvorí. Každopádne snáď je to pre Inhumans niečo viac než portál, pretože "Može spôsobiť vymretie celej našej rasy a bla bla bla." je ako z rozprávok starej mapy. 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SPOILER A co se týče identity Lashe, tak já v tom mám absolutně jasno. Je to Raina ve finální formě (víte, jak v anime má každý vždy nějakou tu finální formu - no, tak to je ono). Celou dobu jsem na to čekal a konečně je tak badass, jak jsem si vždy přál! Sice netuším, proč ji to změnilo pohlaví, ale třeba Kree moc nedají na emancipaci. Dobře pro ně :D

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

jo, experiment s zcela jinak laděnou epizodou 5 se povedl nadmíru dobře, seriál se neustále formou i dějem zlepšuje, musím si stále jen blahopřát, že jsem to onehdy přece jenom po těch prvních pár dílech nevzdal úplně :)

SPOILER To přežití Simmons ovšem bylo řekněme min. v první fázi docela přitažené za vlasy, nejlépe jak řekla, že člověk vydrží bez vody kolem 100 hodin a pak ukázali 99 hodin a jak se náhle plazila, ale vůbec nevypadala nějak vyčerpaná.. o tom, že čekala tak dlouho než se vůbec vydala hledat nějaké to pití nebo jídlo (70 hodin, to určitě) ani nemluvě :)

Ale říkám si, že v komiksech se dějí někdy horší věci, nejvíc mě pobavil ten smartphone  s nekonečnou baterií, za to by měla kopnout Willa do prdele hned jak uviděla Fitze a okamžitě ho požádat o ruku! Protože to je nějaká vážná magie, jakou nemají nejspíše ani v Asgardu. 

A co Fitz a jeho obří peněžní fondy, pochází Fitz z nějaké bohatší rodiny nebo si každý v  SHIELDu může dovolit držet rezervaci v luxusní restauraci 6 měsíců a pak ji dokonce celou vyklidit? :)

na příspěvěk reagoval Camulator

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Mimochodem Will (.i.am) mi strašně připomíná Sladea Wilsona z první řady, když byl ještě na ostrově. Podobnost čistě náhodná?

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

Echelon1

Jak říkal Randolph (ten asgardský bůh), Monolith má reakce na každého jedince. Především na Inhumans, ale někdy možná i na člověka. Člověka může teleportovat na tu planetu, kde byla Simmonsová, ale Inhumans může klidně i zabít. Přeci jsi viděl v tom flashbacku ve druhé epizodě, jak tam teleportoval ty vojáky. Nebo i v týhle epizodě, jak teleportoval ty astronauty. Monolith má možná i svoje myšlenky. 

na příspěvěk reagoval Echelon1

..Lucas..

..Lucas.. (hodnocení, recenze)

Přesně, jedna z nejlepších epizod vůbec, fakt úžasná! Jinak mně taky napadl nejdřív Ego, jak Will říkal, že si žije vlastním životem :))

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

Tak tento seriál je čím dál tím lepší a dnešní díl byl asi jeden z nejlepších nejen v této řadě ale celkově v seriálu jako takovém. Dokázali byste dát dohromady deset nejlepších epizod ze všech sérií?

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

já si teda nejdřív myslel že je na Egu, živoucí planetě, potom Hale, planet Kree....tak uvidíme, možná je to ta neznámá planeta na které bude Thor a Hulk v Ragnaroku....

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

FaceMan

SPOILER: Možno len halucinácia, čert vie, pretože nechcel aby sa pozerala a nerobila tá bytosť nič. Evokovalo mi to Layers of Fear. Skôr ma zaujíma, ako pri výskyte ľudskej krvi prenasleduje rovno za doprovodu piesočnej búrky, to je teda aj mocná bytosť aj na pomery celého MARVEL krucinál. A stále spojitosť s Inhumans nejak nie je vysvetlená - Tiki-Jenke a Gordon sa toho bála ako šľaku, čoho? Postavia sa do radu a budú ich posielať postupne na tú planétu ako na zájazd? Aj Kree mali také plány? Inak tento seriál začína asi kvalitou deja klesať. Simmons (zrejme) mala okrem pusinkovania aj pomer s našim kozmonautom (ktorý mal koľko rokov keď tam prišiel + 14 rokov a ona má 28, on ako skúsený kozmonaut asi ťažko mal dákych 20...)...

na příspěvěk reagoval ManOfPhoenix

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Aby to nakonec neudělali tak, že Jemma otěhotní s Willem  :D To už by mi Fitze bylo opravdu moc líto.

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

SPOILER Tak dnešní epizoda byla opravdu úžasná. Sakra, kde vzali na tu planetu budget? :D ale zpátky k epizodě. Líbilo se mi, jak to bylo celé o Jemmě, jak v podstatě na začátku "šílela", a že se nevzdala té naděje. Jakmile se tam objevil ten Will, tak jsem věděl, že spolu budou ti dva něco mít. Mají mezi sebou chemii, ale ne tak dobrou jako Fitz-Simmons. Překvapilo mě i to, že tam neukázali to "Agents of SHIELD Intro". Tohle byla fakt speciální epizoda :DD jinak se mi líbilo to, že Fitz nijak nevyšiloval a místo toho je rozhodnutý Jemmě pomoct :) navíc ostatní hlavní postavy se ani neukázali v akci :D jenom jako archivní video :D :D

na příspěvěk reagoval Blackhand47

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

Mr.Baboon

Každý týden v noci z úterka na středu, přičemž po Vánocích bude pauza, kdy bude vycházet druhá série Agent Carter.

Mr.Baboon

Mr.Baboon (hodnocení, recenze)

Tak, druhá série za mnou, začínám třetí. Tak mi teď někdo řekněte, jak často vychází nové díly, díky ;-)

na příspěvěk reagoval jh666

Související novinky

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)

Reklama

Reklama