Reklama

Reklama

Agenti S.H.I.E.L.D.

(seriál)
  • USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
Trailer
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Hrají:

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

alienemo

jj to je ten Apocalypse, nicméně Daisy/Skye/Quake je v komiksech mutant, Quicksilver je taky mutant, Scarlet Witch je taky mutant....takže to není tak horký, já si myslím že ten supermocný Inhuman bude Unspoken, bývalý král který si může upravovat svůj gen a tim pádem si vytvořit jakoukoliv schopnost chce

senin

senin (hodnocení, recenze)

Ratemus

seriály jsou dobrý, ale prostě ten hype jako na filmy ve mě nevyvolaj. Jasně, AoS mě fakt baví a jsem natěšenej na JJ, nebo DD s2, ale je to pro mě hlavně taková moc příjemná výplň při čekání na další marvelák. Jako když se člověk láduje dobrotami mezi skvělým objedem a skvělou večeří... Navíc, nevím jestli bych se o seriály tolik zajímal, kdyby nebylo filmů... Každopádně ale herci v seriálech podávají výkony srovnatelné s těmi z filmů a CGI atd. taky není vůbec špatný...

Uživatel senin smazal svůj příspěvek.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

alienemo

Už sa to riešilo nižšie. Apocalypsa určite nebudú dávať sem, keďže to nie je ani Inhumans ale mutant. Nie je ešte isté, kto bol ten Inhumnas čo spomínali tu. 

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nie je to nutne tak. Astronaut fakt nemusel o nicom vediet. Oddelenie NASA ktore viedlo experimenty s Monolitom mohlo byt vedene podobne ako Pricova a ATCU. Takze mali beznych vedcov, aj ked vládnych ale ti nevedeli nic o tom kto im v skutocnosti sefuje, rovnako ako Rosalind vedela kto je Malick ale nevedela ze patri k Hydre.

Inak sa mi zda ze na konci X-Men: Days of future past bol v potitulkovej scene nejaky supermocny mutant stavajuci pyramidy. To je ten Apocalypse co tu spominate alebo to bol niekto iny?

na příspěvěk reagoval Echelon1, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

senin

jsou základ to ano, ale prostě mně se líbí mnohem víc než většina filmů, třetí řada agentů je fakt skvělá a rozhodně víc napínavější, akčnější a celkově lepší než prostě většina filmů....takhle to vidím já....samozřejmě mám rád i filmy, teda jak které od MCU ale seriály mi přijdou lepší

na příspěvěk reagoval senin, senin

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tak poslední díl byl opravdu  zase opravdu skvělý, myslím, že třetí série má ještě potenciál se stát ještě lepší než druhá, zatím tomu vše nasvědčuje. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

senin

senin (hodnocení, recenze)

Damn ten Powers Boothe má hlas stejně awesome jako jméno. Ten by aj s předpovědi počasí udělal dramatickou záležitost.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.

však jasný, ted ve třetí fázi vše bude směřovat k INfinity war - Thanosovi a problematice Inhumans...no Apocalypse to podle mě nebude, jelikož chce Fox nadále používat, to samé  Quicksilver, museli ho v mCU zabét protože ve Foxu bude v nadcházejících filmech....Scarlet Witch je něco jiného, tu Fox používat nechce......takže bud to bude Unspoken, nebo jiný mutant předělaný na Inhumans, neyslim si ale že to bude Black Bolt.......takže teda ten astronaut patří k Hydře? potom teda ještě nevím, když tam popisují vyvíjení toho znaku s lety, tak Hydra v 2WW měla ve znaku klasický znak Hydry a v roce 2000 (kdy byl Will vypuštěn do Monolithu) mají nějaký znak Nasa? to se teda moc nevyvynulo ne? chápu že to měla být asi kamufláž aby neměi přímo Hydru ve znaku, ale budiž  

na příspěvěk reagoval alienemo

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Ne, naopak, jsem rád, že je tam ta jedna postava, co vždy o všem pochybuje a nebojí se vyptávat, je to určitý způsob kontroly. Lepší, než kdyby tam Coulsona každej poslušně bez keců následoval jak pejsek.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

"They brought someone back" - Tato veta mi navodila zimomriavky. Fantasticky diel, ktory rozsiril mytologiu HYDRY. Podla mna je logicke, ze sa tomu viac venuju v seriali, da sa realne predpokladat, ze tretia faza MCU sa uz bude tocit skor okolo Infinity War.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Komanch

Určite nie, ale krepá verzia Magneta sa v dnešnom diely objavila...Takže možno preberú nejakých totálne bezvýznamných mutantov a spravia z nich inhumnas, rovno ich pre istotu aj premenujú. 

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Komanch

Podle mě to bude Unspoken, ten jej jedním z nejmocnějších Inhumans, který je schopen vlastně všeho a sám je v podstatě žijící Terrigenesis. A také to byl král Inhumans, což odpovídá tomu co říkali.

Komanch

Komanch (hodnocení, recenze)

Je to jen teorie, která je založena na omezených právech k značkám, které Marvel může či nemůže mít. V díle se hovoří o mocném Inhumanovi, který se na zemi narodil před tisíci lety. Byl mocný a děsivý. To je popis, který  sedí na padoucha z x-menů, Apocalypsa. Vzhledem k podobným rysům inhumanů a mutantů by to klidně Apocalypse pod jiným jménem samozřejmě být mohl.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, BackPa, Echelon1

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Dnešní epizoda pecka! Co se týče toho původu Hydry, tak něco tak "velkého" bych spíš očekával do filmu, ne do seriálu, takže opravdu potěšilo.

joker.george

joker.george (hodnocení, recenze)

Zdravím lidi,
mohli byste, prosím vás, vyplnit tento dotazník? Dělám totiž seminární práci o komiksech a potřeboval bych, co nejvíce reakcí. A popřípadě, kdybyste rozeslali odkaz na můj dotazník dál, aby se dostal k co nejvíce lidem...
Děkuji moc. : ))

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Asi najzlomovejší diel 3. série zatiaľ. SPOILER: By ma zaujímalo, keď sa tu hrajkajú s monolithom, čo na to Zemo so svojou pravou rukou, Rumlovom. A to akože HYDRA predchádzala RedSkulla stáročia? (Spísknutie).

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Milky.

Aspoň jde hezky vidět, že jsou všichni oproti Tonymu technologicky zaostalí. Přeci nebude prodávat svoje vybavení, ještě by to někdo využil ke zlu.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Milky.

Mne sa to ta páči. Veď práve preto, že moderné technológie č najbližšie k skutočnosti aby boli pretézi, to je cieľ aj terajších výskumov. Čo mal mať ruku ako, "Big Boss"?

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Jinak ta ruka celkem odfláklá. Shield technologie jak prase, Deathlock hitech vybavení a Coulsonovi dají takový jakýsi gumák, se kterým pořádně nehýbe a má to furt jak dřevěnou protézu s gumovou rukavicí...zklamání, těšil jsem se na nějakou cool protézu ve stylu Iron Mana

na příspěvěk reagoval Echelon1, Blackhand47

Shaman1135

Shaman1135 (hodnocení, recenze)

teraz troška mimo toho, čo sa v agentoch práve deje (a že je toho zase dosť), ale na Fandovi pozerám prvú sériu a až odstupom času som dokázal plne oceniť prepojenie seriálu s druhým Capom a dúfam, že niečo podobné sa im podarí aj teraz na jar so spojením s Civil war

Související novinky

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)

Reklama

Reklama