Reklama

Reklama

Agenti S.H.I.E.L.D.

(seriál)
  • USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
Trailer
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Hrají:

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Diskuze

Jano...

Jano... (hodnocení, recenze)

Echelon1

Máš to aj nejako podložené? :) Lebo to znie skôr ako malé, zbožné narodeninové prianie ako keď zatvoríš oči a sfúkneš sviečky. :D

na příspěvěk reagoval Echelon1

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Jano...

To mi je jasné, že v seriály by sa neobjavil, ale mne sa zdá, že Hugo prv vravel o tom, ako ho úloha nudila, teraz ale vraj by sa nebránil hrať RedSkulla opäť. 

na příspěvěk reagoval Jano...

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

mě nejdřív teda napadlo že se nachází na Egu ale potom to nějak vyvrátili...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Helo

ne, Red Skull ne, ale ta nevyužitá příležitost při Alexandrovi Piercovi mě bude štvát navždy... aspoň po titulcích mohli dát nějakou temnou scénu, jak se zvedl z toho zbořeniště, odplazil se někam a sundal si masku! 

O to víc cool by teď působila ta poznámka o Piercovi, protože by divák věděl, že blbeček Malick neví nic a Skull připravuje někde v zákulisí kdo ví co!  Ale on nejspíše opravdu někde v zákulisí něco připravuje, takže uvidíme :D

na příspěvěk reagoval Helo, martinbucek

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

líbilo se mi jak Ward řekl Malickovi že se nenechá ovládnout a že nikomu neslouží,.....po jednom rozhovoru mu Malick vymyl mozek, přemluvil ho a poslal do portálu

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ten úvod devátého dílu by se neztratil ani v nějakém vážnějším Netflix Marvelu.. nebo ve Winter Soldierovi. Opravdu, neuvěřitelně to stoupá :)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Helo

to by bylo opravdu super kdyby se z něj vyláhnul RedSkull akorát tomu moc nevěřím, protože on Malick není šéf Hydry...někde v pozadí je ještě přece Zemo....podle mě Thanos přitáhne RedSkulla s sebou v IW jako jednoho ze svých generálů

na příspěvěk reagoval Helo

Jano...

Jano... (hodnocení, recenze)

BackPa

Vyzerá to tak trochu, akoby mal v ďalšej epizóde Ward umrieť nejakou epickou smrťou. Malick ho vychválil do nebies, dosť sa rozprávalo o jeho minulosti, videli sme chýbajúceho brata a /SPOILER: zabil Rossalind, KONIEC SPOILERU/... ak aj neumrie, (čo fakt dúfam, že sa nestane,) jeho postavu stopro čaká niečo zásadné. :D

na příspěvěk reagoval Helo

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

BackPa

Souhlas. Hlavně si neumím představit, jak by ho zabili abych byla spokojená. Nejvíc by se mi líbilo, kdyby ho originální tým rozstřílel jako cedník.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Každopádně toto je díl, kdy chci, aby Ward umřel, ale zároveň nechci, aby umřel, protože by byla škoda se zbavit takového záporáka.

na příspěvěk reagoval TeraBum, Jano...

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Echelon1

Brett Dalton tvrdí, že zimní finále má dosahovat zvratu jako byl v druhém Capovi. Je možné že seriál teď začne ovlivňovat filmy (což tvůrci mají v plánu).

na příspěvěk reagoval Echelon1

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

BackPa

Jeden z najlepších. Otázka je - čo chcú ďalej, pretože sa im to začína "zveľkolepovať" a tak mocný Inhuman? To je na film, mám podozrenie, že z mocného záporáka ala Absorbing Man spravia niekoho, koho zlikviduje spoločné úsilie Lash/Quake/Lincoln behom dvoch minút...

na příspěvěk reagoval Blackhand47

senin

senin (hodnocení, recenze)

Ratemus

měli víc využít temný elfy, naprosto luxusní design uniforem, vesmírných lodí a hlavně těch božích masek, ale bohužel z nich udělali dost nooby. Jinak je jasný, že nejlepší padouši jsou v seroších, kde maj čas se pořádně projevit. Ve filmech to s padouchy prostě tak dobře nejde, pokud nejsou ve více filmech jako Loki. Stejně ale MCU prostě miluju a tak dlouho  mi hype ještě nic neudrželo...

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

starpep

no já se neskutečně těšil na Mandarina - udělali z něj kašpara ale NESKUTEČNÉHO (ano, viděl jsem kratas, ale nemyslim si že se vrátí, možná jako protivník Strange 2, ale tomu nevěřím), potom Malekith -ultimátní nepřítel Thora, souboj stál za hovno a Malekith neudělal nic, potom Ronan - vypadal dobře, měl pěkný projev, ale jen řikal jak chce vše tupě zabít a ovládnout a pomstít se, ale taky nic nepředvedl, žádnej boj nic, jen ten trapnej souboj pětivteřinový s Draxem, to i Nebula a Gamora měli lepší kontakt, nakonec ho zabili fakt trapně, místo aby si ho nechali do budoucna např, neb zabili nějak lépe, potom samozřejmě Ultron - čekal jsem stroj na zabijení, nezničitelnýho mocnýho robota, prostě jako v komiksech, ale nic z toho jen kecacího panáka ze sirek s armádou robotů ze sirek, Killian nebyl špatnej, ale bud měli udělat film s Extremis a nebo s Mandarinem a ne že spojí dva komiksy a z ikonického padoucha udělají kašpara, prostě jim to nejde, ti záporáci nemají pořádný vývoj, nemají žádnou chemii jako například Magneto s Xavierem, Thor s Lokim, Cap s Buckym, 

na příspěvěk reagoval senin

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ty filmy ale nebudovaly jeden velký vesmír. U Marvelu jsou záporaci jen cesta k Thanosovi.

 

A i když se jim záporáci zrovna nedaří, tak ale motivace měli absolutně v pořádku - Killian a Whiplash pomstu, Ultron očištění světa. A podle zmínění zrovna těhle záporáků se opět potvrzuje to, že když jsou tvůrci tak hodně drzí a změní to oproti komiksu tak jsou dementi - chtělo by tolik, aby se člověk tolik nedržel těch komiksů (tím se ale nemění, že záporáci jim nejdou podle představ).

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Milky.

Hej, kapitán Superamerika je náhodou perfektný, DC má Batmana a Supermana, dvaja najironickejší a zároveň asi najpacifistickejší hrdinovia. Superman mi neprišiel ako reklama na Ameriku, dokonca prekvapivo ani Cap nie. Hlavne Winter Soldier neskutočne krásne naráža na plán New World Order (neviem, do akej mieri to bolo úmyselné). Vniesť do sveta chaos s a ľudia potom vymenia slobodu za bezpečie - presný plán ktorý je praktizovaný aj v týchto momentoch ako napr. totálna destabilizácia Európy. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

však i v dobrém filmu můžeš vystihnout padoucha (X-men: First class Shaw, Joker, Bane) jde jen o to to umět, filmový Marvel to neumí, škoda......i ten Zod byl celkem povedený, měl dobrou motivaci, věřil jsem mu to, prostě to bylo fajn....ale Ultron, Mandarin, Killian, Whiplash? to bylo prostě tragický.....možná tak ještě Oby Stane byl dobrej a výbornej byl Winter soldier ale to už není padouch....

na příspěvěk reagoval Milky., S.W.A.T

Související novinky

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)

Reklama

Reklama