Reklama

Reklama

Agenti S.H.I.E.L.D.

(seriál)
  • USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
Trailer
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Hrají:

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

jj jsem tam, nějak to nestíhám sledovat všechno....to víš dvě děti a jedno pořád řve

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

takže oni dají na stůl nějakou kresbičku dítěte a počítač jim najde shodu s pohořím které sedí se čmáranicí jako prdel na hrnec? to je teda arci výplach....to není možný, v téhle řadě se už ta ztrácím že nevím, kdy se to přesně odehrává, co bylo předtím a proč je to tak blbý....ovšem Talbot mě tady baví nejvíce, blázna zahrál herec výborně

na příspěvěk reagoval Echelon1, Nevka

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

No zbývají 3 epizody do konce jsem zvědav jak to teda všechno do vysvětlí a uzavřou. Vypadá to, že v příštím díle se tak nějak zjistí, že Talbot jako graviton není až takovej dobrák a poslední dvě epizody budou o boji s ním... Ale prosím někdo už zastřelte Elenu a Macka! Každá jejich scéna je na přes držku...

Jinak epizoda překvapivě velice slušná.. samozřejmě logické chyby tam byli.. jako emp a Eleniny ruce si fungují dál.. Ale po dlouhé době se tu Coulson choval tak jak se vždy chovat měl.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

EH17

to víš, má závazky v Last Kingdom....takže Graviton je Talbot? no doufám že se ho nezbaví nějakým wtf způsobem jakože si Fitz vytáhne z prdele udělátko na který zrovna přišel když se topil v lítosti a prd a je po Gravitonovi který v komiksech zatápí i Avengers

EH17

EH17 (hodnocení, recenze)

SPOILER... U Gravitona mě mrzí jedna věc. Že jsme se nedočkali zpátky Franklina Halla a namísto toho se mu změnil origin na Talbota. Neříkám, že je to špatně, ale celou dobu jsem doufal v návrat Halla a Talbota jsem měl rád takového, jaký byl dříve :/ 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

to já jsem těžce pozadu jak s Agenty, Legion a Westworldem a to ještě máme rozkoukanou třetí řadu Narcos, dnes konečně to šlo koukat, jelikož koukám na to se ženou a s miminem je to fakt těžký....tento víkend jsme výjimečně dali zbytek Gothamu co nám chyběl tedy asi 4 díly...ale ten zbytek sakra nevim a to chci začít ještě Příběh Služebnice

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Terepin , dragon94

Já neměl zatím čas. Teprve dneska jsem se dostal k minulému dílu (byla to pecka) a ještě doháním Legiona. Zítra to asi stihnu ;)

dragon94: Ale jo. Je to jeden z mála seriálů, kde se dostanu do ztráty maximálně o jednu epizodu.

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Terepin

Jenomža kvalita šla sakra dolů tak tenhle seriál už pro mnohé není priorita :D, ale jo já mrknu dneska večír.

na příspěvěk reagoval Nevka

EH17

EH17 (hodnocení, recenze)

Nevíte někdo proč není Deathlok normálně stálým členem Coulsonova týmu? Může za to například hercova vytíženost jinými projekty, nebo co? Rád bych ho totiž viděl jako stálici. Pouze ty jeho neustálý camea mě rozčilují :D 

na příspěvěk reagoval Blackhand47

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

No a zbývají 3 epizody do konce... To už toho moc nezakomponují. A i kdyby se snažili, akorát to naruší jejich příběh.

na příspěvěk reagoval Nevka

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

dragon94

Seriál má údajně v dalších dílech na IW více reagovat. Ono se to klidně může stát až v úplně posledním díle.

na příspěvěk reagoval Nevka

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Epizodu jsem sice ještě neviděl, ale to nejspíš patřilo k Avengers 1... v Infinity war se toho zase tak moc v tom New Yorku nestalo. Oproti teda ostatním zemím.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

5x19 - nebola tam narážka na Avengers Infinity Wars? Keď sa Daisy bavil s tým chlapíkom, tak sa jej spýtal, či videla čo sa stalo v new Yorku? Len som z kontextu nepochopil, či to patrí k IW, alebo k Avengers 1

na příspěvěk reagoval dragon94

Terepin

Terepin (hodnocení, recenze)

Tak nakoniec z Talbota sa stal Graviton. Už aspoň vieme, prečo mu dali bradu a fúzy. :) V animovanom seriály vyzeral podobne.

Související novinky

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)

Reklama

Reklama