Reklama

Reklama

Hra o trůny

(seriál)
  • USA Game of Thrones (více)
Trailer 18
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams, Iain Glen, Nikolaj Coster-Waldau, John Bradley, Alfie Allen (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(73)

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel - usednout na Železný trůn. Cenami Emmy ověnčený seriál natočený na motivy knižních bestsellerů „Píseň ledu a ohně“ George R. R. Martina, sleduje obyvatele fantazijního světa, jejichž osudy změní společná hrozba ze Severu: zdánlivě nezastavitelná armáda Nemrtvých. (Magic Box)

(více)

Diskuze

Uter123

Uter123 (hodnocení, recenze)

Fuj, ako odtial potial synku. Lucy mala cecky vytahane ako svihadla a bradavky velke ako makove kolace vzdy ked bola v sprche striasala ma jak sirotu. Ano mas pravdu boli tam pene zeny ale to hlavne Gannikove dve frcne z 3 serie.

na příspěvěk reagoval Queb

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Aberforth

Jo ve spartakovi bylo taky na co koukat.... :-) moc mě tam potěšila Lucy Lawless, kterou jsem si naposled pamatoval když sem jako hodně malej koukal na Xenu.... :-) a i přes svůj věk vypadala stále úžasně... idkyž to byla ve spartakovi pěkná mrcha.... :-)

A bylo tam spousty dalších no.... :-)

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

no to jo... to mě taky trošku trklo, když sem zjistil, že jsou v reálným životě od sebe jen rok.... Sophie vypadá mnohem dospělejší.... Maisie pořád působí tak trochu dětským a roztomilejším dojmem....

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

http://www.google.cz/imgres?q=Maisie+Williams&biw=1016&bih=978&tbm=isch&tbnid=R8JtC_QH7c4yAM:&imgrefurl=http://www.zimbio.com/photos/Maisie%2BWilliams/Natalie%2BDormer/Game%2BThrones%2BExhibit%2BOpens%2BNYC/PjhuoelukPg&docid=UYHqP3jUP4P96M&imgurl=http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Natalie%252BDormer%252BMaisie%252BWilliams%252BGame%252BThrones%252BPjhuoelukPgx.jpg&w=1024&h=678&ei=EzirUd_-HMWKtAbezYGoBg&zoom=1&ved=1t:3588,r:11,s:0,i:164&iact=rc&dur=1305&page=1&tbnh=163&tbnw=247&start=0&ndsp=21&tx=120&ty=49

 

http://www.google.cz/imgres?q=Maisie+Williams&biw=1016&bih=978&tbm=isch&tbnid=h3kRwvszOdZVXM:&imgrefurl=http://eyeprime.net/2013/03/20/maisie-williams-sophie-turner-game-of-thrones-event/&docid=hgMDkkvckiFdbM&imgurl=http://eyeprime.net/wp-content/uploads/2013/03/maisie_eyeprime_91.jpg&w=900&h=600&ei=EzirUd_-HMWKtAbezYGoBg&zoom=1&ved=1t:3588,r:1,s:0,i:134&iact=rc&dur=437&page=1&tbnh=173&tbnw=268&start=0&ndsp=21&tx=60&ty=38

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Tom_Lachtan, Martas81, Martas81

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

mám 25 a pedofil nejsem.... :-D jako jo, v seriálů prostě vypadá strašně mladě a právě navíc jako kluk.... ale na tom FB na mě skáčou ty její fotky z normálního života a tam vypadá mnohem dospěleji a krásněji... :-)

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

jakože je Khalessi i tak krásná, nejni to žádnej děs.... ale tak je to trochu jak píšeš, vždycky mi na jejím vzhledu přišlo něco tkaovýho nepřirozenýho a divnýho.... a když sem si jí ted rozjel na fotkách na googlu a pořádně prohlídl, tak asi něco bude na tom kontrastu.... skoro až nepřirozeně světlé blond vlasy a tmavé obočí, který trochu byje do očí....

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

třeba i taková Arya- Maisie Williams je strašně krásná.... ale to si chce najít fotky z  normálního života, kde je trochu upravená atd... v GoT Arya nepůsobí moc něžným a holčičím dojmem.... tam z ní dělají tak trochu spíš kluka.... :-)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Aberforth

Tak Khalessi je taky dobrá no... ono celkově se tam vyskytuje poměrně dost pěknejch ženskejch postav, ať už se jedná o důležitější postavy, tak o všelijaké dě*ky atd.... :-)

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Aberforth

tak s vlasama to mám přesně naopak.... jelikož je všobecně moje nejoblíbenější barva u ženských vlasu "zrztatá", no zrzatá... prostě tak nějak do matně-zlatovo-červený.... no prostě přesnět akový jako má ona v seirálu.... :-) Tak si mi její vlasy líbí moc.... :-)

vysoký holky mi nevadí... její nos jsem prohlížem tedkom na desítkách fotkách na googlu a nic divnýho a zle vypadajícího jsem na něm neviděl.... :-)

Ale je to věc vkusu no.... pro mě její vzhled představuje něco dokonalého a bezchybného a přesně dle mého vkusu.... a to jak v seirálu, tak v normálním životě...

na příspěvěk reagoval Aberforth

Aberforth

Aberforth (hodnocení, recenze)

Queb

Mne sa napríklad nepáčia jej bezvýrazné vlasy, ktoré má vždy do takého účesu ktorý jej moc zviditeľní nos, ktorý z profilu nemá pekný tvar, takisto sa mi zdá moc vysoká a tvár má hrozne nastajlovanú, asi preto sa mi nepáči haha

na příspěvěk reagoval Queb

germiny

germiny (hodnocení, recenze)

No teda, Sansa mi škaredá nepřipadá, ale zároven mi ani nijak zvlášť neimponuje. Já radši holky za Úzkým mořem :)

 

Ad. pondělní epizoda s názvem Rains of Castamere - bylo by zajímavé, kdyby to byla ta epizoda

MENŠÍ SPOILER kdy se Jof a Marge berou, je tam kontest těch zpěváků a každý zpívá tu píseň. To by nás tvůrci celkem překvapili co?

na příspěvěk reagoval Dadel

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Na FB, když tam máte přihozený nějaký postavy s GoT, hlavně Sansu, nebo Aryu... tak si takovýchdle fotek skáče hodně... jak se seriálu, ale taky z normálního života, na hodně fotkách jsou Sansa a Arya společně....

Aberforth: nudná působit asi může... mě přijde spíš strašně strojená taková... ale tak to je prostě její postava, která se tak musí chovat.... jinak ŠKAREDÁ....?!?!?!?! v GoT je pro mě bezkonkurečně to nejkrásnější na co tam lze koukat.... vždycky krásný šaty, upravená, vždycky vypadá krásně.... ale i bez všeho tohodle by byla prostě krásná, protože to prostě je kočka jak blázen.... :-)

na příspěvěk reagoval Aberforth

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Aberforth

nudná ti připadá, protože taková má být.

Proč ti připadá škaredá, netuším, doporučil bych návštěvu sexuologa

A.C.C.B

A.C.C.B (hodnocení, recenze)

esopesokeso

mi normálne hovor... už vidím ako sa tí statní a  zdraví sedliaci uprostred kalamity budú smiať na neduživých boháčoch vo vykurovaných palácoch...

esopesokeso

esopesokeso (hodnocení, recenze)

Dalfor

podľa mňa, ak má dôjsť k takejto katastrofe, tak vy slabý zahyniete, a znovu sa posíli náš genofond- najsilnejších a najodolnejších ľudí...bude mi za vami clivo.

na příspěvěk reagoval A.C.C.B

Související novinky

Rod draka přiletí i se třetí sérií

Rod draka přiletí i se třetí sérií

18.06.2024

Jsou zprávy, které sice nejsou nikterak překvapivé, o to víc ale potěší. Žhavými intrikami a ještě žhavějšími bitvami natřískaný Rod draka je obřím hitem - pilot první série dodnes zůstává… (více)

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.02.2024

Druhá série ještě ani nemá oznámené datum premiéry, ale už teď víme, že se začalo pracovat rovnou na třetí řadě, v níž se vrátíme do Středozemě. Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pyšní obrovskými… (více)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Spinoffů, prequelů či přímých pokračování jsme se měli ze Západozemí dočkat už několik. V současnosti je jisté, že se letos v srpnu dočkáme druhé série Rodu draka. Dále pak s určitostí vzniká série A… (více)

Reklama

Reklama