Reklama

Reklama

Hra o trůny

(seriál)
  • USA Game of Thrones (více)
Trailer 3
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams, Iain Glen, Nikolaj Coster-Waldau, John Bradley, Alfie Allen (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(73)

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel - usednout na Železný trůn. Cenami Emmy ověnčený seriál natočený na motivy knižních bestsellerů „Píseň ledu a ohně“ George R. R. Martina, sleduje obyvatele fantazijního světa, jejichž osudy změní společná hrozba ze Severu: zdánlivě nezastavitelná armáda Nemrtvých. (Magic Box)

(více)

Diskuze

Uživatel Dadel smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jestli myslíš SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER tu scénu... tak ne

na příspěvěk reagoval Maerlyn0

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Počkat, to chcete jako říct, že SPOILER PRO NEČTENÁŘE SPOILER ta dlouho očekávaná událost už přišla?

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ale tak to snad ani nemyslí vážně, ne? A k tomuhle psal scénář Martin? Seven Hells

na příspěvěk reagoval Dadel

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Pecibabl

bohové, nevěřím ve vás, ale tohle je hrozné utrpení. Normálně fyzicky cítím, jak hodnocení tohohle dílu kvůli té posrané scéně klesá, kdo potřebuje vidět takové jalové hrozné dialogy s úplně dodělanými postavami..

viktorka181

viktorka181 (hodnocení, recenze)

Pecibabl

S Robem a "Talisou" naprostej souhlas. V knize mi k srdci nějak nepřirostli, i když -PRO NEČTĚNÁŘE VELKEJ SPOILER SPOILER SPOILER- nebudu tvrdit, že mě všemi čtenáři tolik očekávaná událost nezasáhla, ale nezasáhla mě tolik, jak by asi mohla nebo měla. Páč Robova postava není v knize nijak zvlášť rozkreslená ani sympatická. A v seriálu se to snažej nahnat. Vědí proč, emočně vypjatÝ scény jim jdou dobře...

Pecibabl

Pecibabl (hodnocení, recenze)

Instrumentalni Rains of Castamere u titulku mi nahnalo husi kuzi :)

Zase tam bylo par zbytecnych scen, hlavne Rob s Talisou...SPOILER: asi je chcou divakum dostat vice pod kuzi, aby se zazitek z RW jeste umocnil. A Jaime je kazdym dalsim dilem daleko sympatictejsi.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan, viktorka181, TheDarKnig

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

KosSs

já myslím, že dědic si může říkat každý, krom Robba, který se ovšem prohlásil jenom králem severu ´=oD

KosSs

KosSs (hodnocení, recenze)

chelsea17

Tak, je to "hlavní" linka, že. Návrat pravého dědice trůnu, který spolu s draky vypálí královo přístaviště :) ... dva díly po sebe ji nemůžou opomenout.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

A.C.C.B

A.C.C.B (hodnocení, recenze)

KosSs

malíček je typický podnikateľ, pokiaľ by mal prezentovať nejakú osobu či inštitúciu zo súčasného reálneho sveta, tak by predstavoval Rockefferelovcov či Rotschildovcov, on je hocijaký Žid alebo nejaký Slovák, ktorého prepustili z basy, on je Milo Minderbinder z hlavy XXII... pre neho je celý svet jeden veľký obchod, z ktorého môže vyžmýkať lóve...

na příspěvěk reagoval KosSs

esopesokeso

esopesokeso (hodnocení, recenze)

KosSs

Není zlo, je to chytrák, čo sa snaží niečo získať pre seba.Je egoista a zvažuje len výhodne ponuky (aj ked nie su morálne). Ale nevypadá, že by trpil nejakými úchylkami ako sadismus, psychopatismom atd... ktovie, možno nás ešte prekvapí.

KosSs

KosSs (hodnocení, recenze)

Po haluzi (ani jsem nic o GoT nehledal), jsem narazil na opravdovou fanynku! :-D
Na můj vkus moc "cool" zpracování, ale v něčem má ta holka pravdu :) :) :)
ZDE ZDE ZDE

Související novinky

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.02.2024

Druhá série ještě ani nemá oznámené datum premiéry, ale už teď víme, že se začalo pracovat rovnou na třetí řadě, v níž se vrátíme do Středozemě. Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pyšní obrovskými… (více)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Spinoffů, prequelů či přímých pokračování jsme se měli ze Západozemí dočkat už několik. V současnosti je jisté, že se letos v srpnu dočkáme druhé série Rodu draka. Dále pak s určitostí vzniká série A… (více)

Reklama

Reklama