Reklama

Reklama

Hra o trůny

(seriál)
  • USA Game of Thrones (více)
Trailer 13
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams, Iain Glen, Nikolaj Coster-Waldau, John Bradley, Alfie Allen (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(73)

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel - usednout na Železný trůn. Cenami Emmy ověnčený seriál natočený na motivy knižních bestsellerů „Píseň ledu a ohně“ George R. R. Martina, sleduje obyvatele fantazijního světa, jejichž osudy změní společná hrozba ze Severu: zdánlivě nezastavitelná armáda Nemrtvých. (Magic Box)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

esopesokeso

NAČTENÝ JÁ MYSLEL NAČTENÝ! Jako knížky jsem myslel že jsi se ptal? :D

Jo ta seriálová podoba je sračka na tom se shodneme. 

Ale knižní předloha je masterstick... Obzvláště načtený od ECA. 

Čest je památce... :)

na příspěvěk reagoval esopesokeso

esopesokeso

esopesokeso (hodnocení, recenze)

Flaxik , Prometheus69

Dík za tipy. Videl som zaklínača - ten poľský seriál a bohvieako som nebol z toho unesený, ba naopak...tak sa mi Sapkowski uložil do povedomia akosi pobiedne...možno si to nechám do budúcna, tak budte v strehu, ak za pár rokov tu napíšem na diskusiu, tak mi pripomeniete, čo to bolo... ;)

na příspěvěk reagoval Prometheus69, verbal

misterz

misterz (hodnocení, recenze)

Flaxik

Ta trilogia je super. Zaklinac ma moc neuchvatil. Mozno je to tym, ze som nezohnal uplne prve (paperbackove) poviedkove vydanie a ze som sa hned pustil po dieloch I. II....

na příspěvěk reagoval Prometheus69

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Flaxik

Ty intriky a grafomyny by sis měl ještě dogůglit. Co tam máš dál za skvělou literaturu? Heryho Potrata?

PiLgRiM

PiLgRiM (hodnocení, recenze)

verbal

Četl jsem jen Corwina, teď si nevybavím co bylo v kterém, ale ten co končil Karou procházející portálem a ten kde se ukáže kdo je Ganelon jsem dal na jeden zátah. To mě bavilo hodně.

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

PiLgRiM

A navíc Rodžrova kvalita silně kolísá. U jedno dílu se můžeš blahem uhonit, u druhého by sis nejradši znuděně říznul žílu.

na příspěvěk reagoval PiLgRiM

PiLgRiM

PiLgRiM (hodnocení, recenze)

verbal

Někde jsem četl že ten Malloreon to je to samé co Belgariad tak jsem to ani nezkoušel, možná to někdy otevřu. Možná by měl zkusit Zelaznyho Amber. Taky deset dílů, ale co díl to brožurka.

na příspěvěk reagoval verbal, verbal

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

PiLgRiM

Malloreon je lepší a víš, co by pro takového polomongoidního Maďara znamenalo přeslabikovat 10 knih? By dřív pošel věkem.

na příspěvěk reagoval PiLgRiM

esopesokeso

esopesokeso (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Čau, mám k tebe takú otázočku...pred pár rokmi si mi tuším ty písal o nejakej knížke, ktorú by som si mohol prečítať, že je to dobrá fantasy...netušíš, čo je to za kniha? :)

na příspěvěk reagoval Hekman

Související novinky

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.02.2024

Druhá série ještě ani nemá oznámené datum premiéry, ale už teď víme, že se začalo pracovat rovnou na třetí řadě, v níž se vrátíme do Středozemě. Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pyšní obrovskými… (více)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Spinoffů, prequelů či přímých pokračování jsme se měli ze Západozemí dočkat už několik. V současnosti je jisté, že se letos v srpnu dočkáme druhé série Rodu draka. Dále pak s určitostí vzniká série A… (více)

Reklama

Reklama