Jsem do tebe blázen (TV seriál)

Mad About You

Komedie / Romantický

USA, 1992 - 1999, 59 h 58 min (Minutáž: 164x20–28 min)

David Kitay

Paul Reiser, Helen Hunt, Maui, Anne Ramsay, Louis Zorich, Tommy Hinkley, Richard Kind, John Pankow, Jerry Adler, George Petrie, James Carville, David Strickland, JoNell Kennedy, Lisa Kudrow, Hank Azaria, Carol Burnett, Carroll O'Connor, Paul Dooley, Robin Bartlett, Lili Taylor, Sid Caesar, Brad Garrett, David Batiste, Bonita Friedericy, Kathleen Wilhoite, James Lesure, Patrick Warburton, Ryan Stiles, Pat Crawford Brown, Eric Allan Kramer, Ken Jenkins, Damon Standifer, Markus Redmond, Alan Ruck, Reggie Lee, Lisa Edelstein, Nancy Lenehan, Al Gore, Dean Cameron, Anita Gillette, Megan Mullally, John Michael Higgins, Allan Corduner, Yoko Ono, Cara DeLizia, Eric Stoltz, Kenneth Tigar, Tyrees Allen, Eric Lutes, Robert Klein, Sam Lloyd, Judith Hoag, Steven Wright, Allan Arbus, Kathy Griffin, Jeff Garlin, Vito Scotti, Parley Baer, Karla Tamburrelli, June Gable, Stan Sellers, Melinda McGraw, Gerry Bednob, James Cameron, Ellen DeGeneres, Fred Willard, Bruce Willis, Mel Brooks, Nathan Lane, William Christopher, Phil Leeds, Tim Conway, Kim Chan, Kerri Green, Barbara Feldon, Judy Geeson, Sofia Milos, Stacey Travis, Chuck McCann, Gareth Williams, Talia Balsam, Willie Garson, Phill Lewis, Frederick De Cordova, Toši Toda, Billy Joel, Brent Spiner, Sydney Pollack, Michael Richards, Cyndi Lauper, Steve Paymer, Don McManus, Andrea Elson, Penny Fuller, Jerry Hardin, Charles Shaughnessy, Meg Wyllie, Iqbal Theba, Len Lesser, William Utay, Scott Jaeck, Dominique Grund, Kevin Daniels, Aaron Lustig, J.D. Daniels, Valente Rodriguez, Ted Sorel, Dick O'Neill, Christian Clemenson, José Zúñiga, John Karlen, Debra Mooney, Ana Gasteyer, Marita Geraghty, Arte Johnson, Luis Antonio Ramos, Tohoru Masamune, Bill Erwin, Nick Jameson, Gregg Daniel, Jean Louisa Kelly, Carol Ann Susi (herec, a.z.), Andre Agassi, Ping Wu, Steven Anderson, George Wallace, Al Roker, Pamela Dunlap, Kari Coleman, Alex Rocco, Lance E. Nichols, Louis Zorich (a.z.), Estelle Harris, Cady Huffman, Jay Leno, Fred Stoller, Vic Polizos, Chick Vennera, Scott Atkinson, Amzie Strickland, Nancy Fish, Bill Henderson, Tom Gallop, Linda Porter, Murphy Dunne, Leila Kenzle, Andrew Craig, Sydney Bennett, Mo Gaffney, Suzie Plakson, Nils Allen Stewart, David Arnott, Lawrence Mandley, Dale Godboldo, Simon Templeman, Helen Siff, Dana Lee, Kevin Michael Richardson, Ron Frazier, William Newman, Bibi Osterwald, Dorothy Patterson, Randy Savage, Peter White, E.J. Callahan, Jane Carr, Karen Maruyama, John O'Leary, Eric Christmas, Franc Ross, Jim Piddock, Floyd Levine, Brian Jensen, Stephen Pearlman, David Fresco, Marcelo Tubert, Aria Noelle Curzon, Steve Buscemi, Lisa Waltz, Earl Billings, Edie McClurg, Al Ruscio, Patrick Bristow, Alexandra Bokyun Chun, Paxton Whitehead, Wayne Tippit, John Toles-Bey, Alison Martin, Ralph Manza, Susan Blommaert, Wayne Wilderson, Franklin Cover, Shecky Greene, Patrick Cronin, Dick Clark, Shirley Prestia, Alan Wilder, Clea Lewis, Michael Buffer, Nancy Dussault, Richard Roat, Michael Yama, Kate Murtagh, Norma Maldonado, Larry Romano, Steven Gilborn, Edward Hibbert, Mario Roccuzzo, Greg Collins, Roger Rignack, Keone Young, Kyle Sullivan, David Carpenter, John O'Hurley, Steve Park, Christopher Darga, Julius Tennon, Alex Trebek, Cameron Thor, Gary Owens, James Gutierrez, Thomas Tulak, Jack Shearer, Lawrence B. Adisa, Andrew J. Ferchland, Florence Stanley, David L. Lander, Al Berry, David Dunard, Susie Coelho, Arnetia Walker, Vince Grant, Lillian Hurst, Cynthia Harris, Art Evans, Michael Fairman, Beata Poźniak Daniels, Jerry Lewis, Meagen Fay, Lou Cutell, Maria Pitillo, Regis Philbin, Phil LaMarr, Rick Rossovich, Larry Miller, Bradley Pierce, John Fleck, Larry Hankin, Louis Guss, Kim Hunter, Dylan Haggerty, Erick Avari, Julia Sweeney, David Berón, John Astin, Victor Levin, Kristen Cloke, Tony Edwards, Charles Hallahan, Wendie Malick, Allan Wasserman, Anne Bobby, Lyle Lovett, Rachel Hunter, Carl Reiner, Caroline Aaron, Michael Lembeck, Jon Polito, Gates McFadden, Leila Kenzle (a.z.), John Pankow (a.z.), Anne Ramsay (a.z.), Cynthia Harris (a.z.), Maui (a.z.), Brian McNamara, Gilbert Gottfried, John Capodice, John F. O´Donohue, Fabiana Udenio, Leland Orser, Henry Gibson, Robert Costanzo, Darin Mangan, Richard Portnow, Julian Stone, Sherman Howard, Billy Morrissette, Edward Asner, Harry Groener, Gedde Watanabe, Elya Baskin, Edward Asner (a.z.), Hank Azaria (a.z.), Mel Brooks (a.z.), Dick Clark (a.z.), Ron Frazier (a.z.), Judy Geeson (a.z.), Richard Kind (a.z.), Lisa Kudrow (a.z.), Cyndi Lauper (a.z.), Jerry Lewis (a.z.), Lyle Lovett (a.z.), Larry Miller (a.z.), Mary Tyler Moore (a.z.), George Petrie (a.z.), Regis Philbin (a.z.), Carl Reiner (a.z.), Michael Richards (a.z.), Vito Scotti (a.z.), Steven Wright (a.z.), Adam Weisman, Kevin Bacon, Bruno Kirby, Ron Darian, Melanie Mayron, David Steinberg, Zaid Farid, Seth Green, Estelle Getty, Michael Moore, Beau Billingslea, James Martin Jr., Danny Mora, Anne-Marie Johnson, Robert Curtis Brown, David Koechner, Lewis Black, Mare Winningham, Rick Overton, Rita Wilson, Eileen Brennan, Carole Goldman, Will Rothhaar, Darcy DeMoss, Gordon Hunt, Eugene Levy, Daniel Hagen, Max Wright, David Patrick Kelly, Skipp Sudduth, Jerry Seinfeld, Keith Middleton, Craig Bierko, Abe Vigoda, Dan Castellaneta, Jesse D. Goins, Rhea Perlman, Richard Benjamin, Stephen Tobolowsky, Stuart Pankin, Amy Hill, Jamie Farr, Al Burke, Richard Belzer, Janeane Garofalo, Missi Pyle, Ron Karabatsos, Beans Morocco, Ernie Sabella, Timi Prulhiere, Michael Tomlinson, Danny Breen (vyp.), Anthony Russell, Ivory Ocean, Jo Anne Worley, Steven M. Porter, Joe Flood, Bradley White, Adilah Barnes, Jim Lau (herec, a.z.)
  • Hapretor

Jedna hvězda je jen za Helen Hunt. Je to přirozeně krásná ženská a velmi schopná herečka. Jinak dějově je tento seriál, pro mě, nudný a prázdný, otravný místy až nepochopitelně debilní. Paul Reiser je jako hnusák Burke (Aliens) skvělý. Tady je totálně otravný až nechutně debilní. Fakt mi to nesedlo.(13.11.2014)

Několik měsíců měho života strávených s tímto seriálem dneškem a posledním dílem skončilo. Bude se mi moc stýskat, protože sice běžné životní situace, ale v podání skvělých herců, zabaleno humorem a vždy vítězícím porozuměním Paula a Jamie mě bavilo denně sledovat a nechávat se vtahovat do jejich světa :-)(26.7.2011)

Mad about Helen Hunt aneb Odkud se vzala Ursulla.. Takoví slabší Friends, kteří by mimochodem v nějakém jiném vesmíru mohli platit vlastně za spin-off tohohle veskrze výborného sitcomu, silného zejména v dialogu, stavějícím na běžných situacích vycházejících z těžkých partnerských klišé.. Těch podobností právě s Přáteli by jeden napočítal skutečně dost, s velkým množstvím skutečných hostujících hereckých hvězd a epizodami z (alternativní) budoucnosti na čele..(30.10.2016)

Ou, jak já nemám rád toho šaška Paula Reisera. S výbornou Helen Hunt byli však skvěle sehraní. Humor seriálu nebyl vždy zrovna má kategorie, i tak jsem viděl mnoho příhod že života těchto mladých manželů a jejich blízkých. Richard Kind si tu střihl koncept své pozdejší postavy ve Spin City a nezklamal, jako obvykle. S přibývajícími díly šla kvalita mírně dolů, ale dá se říci, že seriál linii udržel.(7.10.2013)

Naše podvečerní občasná sonáta pro harmonii mysli a srdce, sledujeme ve dvojici a bavíme se, oba, což nebývá úplně vždy pravidlem. Helen a Paul jsou dvojice, která je nám blízká svým propojením ženského a mužského, s perfektní nadstavbou všelidského humoru. Seriál není nejnovější, přesto je pořád vtipný a aktuální, manželé téměř všude řeší podobné situace (rodiče, příbuzní, práce, pes, sousedi, časem děti…) a asi mají i podobný humor :-). Pro mě široko daleko opravdu hodně dobrý sitcom, přestože pravda - nesleduji a neznám téměř žádný další…krom Přátel, kteří mi také přirostli k srdci, i když jinak než tihle dva, seriálem danou povahou logicky povrchněji. Paul je velkej sympaťák a Helen je kouzelná.(3.3.2010)

• - Tutulní píseň "Final Frontier" nahrál Paul Reiser společně s Donem Wasem. Původně ji nahrál Andrew Gold, ale v polovině sezóny 1997 ji nahradila verze Anity Baker, která se používala pro zbytek seriálu. (Olík)

• - Buchmanovi mají psa (mix kolie) jménem Murray, kterého si Paul (Paul Reiser) pořídil jako štěně a při jednom z jeho venčení se seznámil s Jamie (Helen Hunt). Murray se ve skutečnosti jmenuje Maui a objevil ho hollywoodský trenér zvířat ve psím útulku. (mandlova)

• - Helen Hunt získala za své účinkování v seriálu celkem čtyři ceny Emmy. (Roman.Ticka)