Status: Nežádoucí

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní
USA, (2007–2013), 78 h 49 min (Minutáž: 41–66 min)

Tvůrci:

Matt Nix

Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwar, Bruce Campbell, Sharon Gless, Coby Bell, Paul Tei, Seth Peterson, Lauren Stamile, Jack Coleman, Marc Macaulay, Tricia Helfer (více)

Série(7) / Epizody(111)

Agent CIA se uprostřed mise v Nigérii dozví, že se z neznámého důvodu ocitl na černé listině. Je odstřižen od finančních zdrojů, nikdo z jeho kontaktů se k němu nezná, jako by posledních 15 let pro agenturu vůbec nepracoval. Dokud nezjistí, kdo a proč ho označil za nežádoucího, je doslova odepsaný... (oficiální text distributora)

Irachio

Zajimavě vtahujíci téma je jen zlomek toho, proč si tento serial zaslouží nejlepší hodnocení.Nejen to že námět přiběhu je podle skutečneho agenta který je předlohou hl.hrdiny.Špion kterého z neznamých důvodu někdo odepsal ze spisu CIA a dal ho na černou listinu se snaži zjistit pravdu o tom co se stalo, přitom pomaha lidem s jejich problemy a v pruběhu toho vede doplnujici monolog v pruběhu děje což to ještě vic okoření + Bruce Campbell v jeho farebných košílých takže jasných 95% ()

Origono

Jeden z nejlepších "špiónsko-akčních" seriálů. Trochu oldschool, některé díly slabší, ale jako celek kompaktní. Faktem je, že některé epizody nezapadají do kontextu, ale vyvažuje to vtip většiny hlavních postav a Michaelova "how to made" sebemluva. Příjemná oddechovka aneb strach je nejlepší motivace :) ()

cien

Skončil jsem někde ve 2.sérce, proč jsem u toho vydržel, tak to hlavně slunnému Miami a celkem vtipnému vnitřnímu dialogu hlavního hrdiny, občas se objeví i nějaka ta známá tvář, ale nic víc, jako návod pro vytváření výbušnin asi dobrý :) ()