Status: Nežádoucí

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní
USA, (2007–2013), 78 h 49 min (Minutáž: 41–66 min)

Tvůrci:

Matt Nix

Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwar, Bruce Campbell, Sharon Gless, Coby Bell, Paul Tei, Seth Peterson, Lauren Stamile, Jack Coleman, Marc Macaulay, Tricia Helfer (více)

Série(7) / Epizody(111)

Agent CIA se uprostřed mise v Nigérii dozví, že se z neznámého důvodu ocitl na černé listině. Je odstřižen od finančních zdrojů, nikdo z jeho kontaktů se k němu nezná, jako by posledních 15 let pro agenturu vůbec nepracoval. Dokud nezjistí, kdo a proč ho označil za nežádoucího, je doslova odepsaný... (oficiální text distributora)

nwx

TOP seriálek. Všech těch splývajících kriminálek Las Vegas, New York, sběratelů kostí a Simírů bylo až nad hlavu. ()

Idahou

I těch posledních několik natahovacích serií bylo skvělou podívanou, tedy přesněji řečeno, byli lepší než prostředek. Každopádně dobrý seriál. Ale ten konec... předposlední díl vzbudil očekávání kvalitního a origiálního zakončení série, což se ovšam nestalo a místo toho jsme dostali konec v podobě patetické klišé kraviny, která nejenže nedává smysl sama o sobě, ale ještě navíc rozvrací charakter hlavnío hrdiny (spoiler: který v klidu zabíjí nové kamaradíčky, kůli kterým zabil Simona) a tím celý seriál. Samozřejmě, finále má své světlé momenty, ale přebíjí je hořká pachuť cakánců z toho, kam se seriál díky konci propadl.... ()

forkys

V dnešní době je docela obtížné vybrat si nějaký seriál, z toho přehršlého množství. Pokud jste ale seriálomilové jako já, tak jste si nejspíš status nenechali ujít a pokud jste to nevzdali po první sérii, tak jste byly určitě překvapení jako já. Velice mě zaujalo, že status postupně nabíral obrátky s každou další sérií, zezačátku partička pomáhala "hodným" před "zlými", ale postupem času to přerostlo do něčeho většího, do něčeho absolutně nepředvídatelného zpočátku.. ()

nick_sekac

Po prvních několik dílech jsem tento seriál odpískal. Kvůli Brucovi jsem mu ale musel dát ještě jednu šanci a dobře jsem udělal. Výborný seriál pro chvíle oddechu. ()

Spectateur

Takový ten výplach, který potřebujete po celodenní vyčerpávající práci. Buffy: Přemožitelka upírů to není, ale stejně se nic od toho nedá čekat. ()

hamir0

Sice to není žádný špiónský majstrštyk, ale díky výborným vedlejším postavám v čele s Campbellem a později i Bellem mě to zkrátka pořád baví, a to i navzdory neustálému natahování děje. ()

boombang

Charismatický a víceméně sympatický hrdina (záporák, nebo klaďas?), který ovládá kdeco a cedí cynické hlášky, zatímco kolem něj sviští kulky. Ale nebýt superbejvalky Fí a ochlasty Sama, nepřežil by. A nebýt jeho, nepřežila by jeho máma. Život (bývalého) špióna je pěkně drsnej... ()

Ernie_13

Dost jednoduchy serial. To, ze dejovo je to furt o tom istom mi nevadi lebo ak ma serial takehoto typu ine prednosti, tak sa velmi dobre oddychuje pri nom! A tou prednostou je tu uvolnenost a hlavne Jeffrey Donovan a jeho postava hrdinu v tomto serialy. ()

oasismanik

Tento seriál mám veľmi rád, charizmatický, vtipný a pohodový hlavný hrdina, nenútený dej, ktorý nepôsobí umelým dojmom. Vyzdvihujem aj slovenský dabing, herecké výkony a rozhodne odporučujem. ()

mirkath1

Celkem zábavné. Jen mě trochu vytáčela věčně hulící matka-naprosto zbytečná rozčilující osoba. Divné dialogy se syny. ()

Mamlas

Takový jednoduchý agentí seriál, u kterého není vhodné moc používat mozek. Začíná to jako docela sympatická akční komedie. S každou další sérií to ale víc a víc degraduje na zmuchlanou zprstuvycucanou urputně sebevážněsetvářící kokotinu, ve které diváka děj a postavy kakají čím dál víc až nesnesitelně. Negativem je jistě také matka hlavního hrdiny. Každá scéna s ní je zbytečná a otravná. Partnerka hlavního hrdiny mi taky moc nesedla. Taková napružená anorektická paní, 40 kilo váhy, obličej staré ženy. A ty jejich tanečky s Product Placementem kolem jogurtu Brenner's, piva Heisler a Hyundai Genesis Coupe byly intenzivně otravné po celou dobu. (15%) ()

TomasB

Spion resici takove "obycejne" problemy zcela obycejnych lidi. Tu se vam zatoula pubertalni dcerka, tu se omylem zapletete s paseraky, nic neni problem, vsechny potize resi "McGyver" pres mobilni telefony, Mike Westlen:) Musim konstatovat zcela s cistym svedomim, ze 4* po nakoukani 1. serie zcela odrazeji kvalitu serialu. Prestoze jsem mel chut dat po par dilech o hvezdu vice, tak nemohu. Serial je super, hlavni hrdina je pohotovy a serial je zabavny, ale ustredni pribeh se vyviji strasne pomalu, ze mi to az nekdy i prislo zbytecne natahle:-( Jinak Gabrielle Anwar a nektere tricecka...wuaaa:-P ()

Ximara

úžasný seriál pro začínající špiony plný skvělých hlášek, napínavých situací a sedících rolí.. já osobně se dívám v angličitně a líbí se mi, jak Michael mění přízvuky - skvělé na procvičení angličtiny.. Co se týče hudby, tak je spíše k doplnění v pozadí, není příliš výrazná a spíše splývá, rozhodně nezaujme. Jsem v páté řadě (v této době poslední) a říkám si, že už se začínají hodně opakovat při plnění úkolů, a zapomenutý chlápek z organizace, co Michaela odepsala? Už trochu moc.. Myslím, že je načase říct tomuto seriálu sbohem, a najít si jiné role. (musím uznat, že po tolika shlédnutých dílech se mi Jeffrey Donovan začal celkem líbit, a to mě ze začátku příliš neoslovoval :D :)) ) ()

davistercz

Snad krimi seriál společně s Dextrem a Homeland, který byl kdy stvořen. Není to tím, že tam jenom vystupují skvělí herci a zlí padouchové. Ale možná, že seriál obsahuje velmi dobré hlášky at už týkajících se osobních sporů nebo něčeho jiného. Už z pohledu jsem viděl, že se bude jednat o velmi kvalitní seriál, který mě pobaví a posadí do křesla... a to se taky stalo. Jestli někdo hledá agenta 007 propojeného s Neom z Matrixu, Hitmanem a Chuckem Norrisem tak jste narazili na to správné ESO. Dávám plný počet bodů! ()

tonton78

tenhle seriál by nebyl tak dobrej nebýt skvělé volby při výběru hlavních představitelů, tady by se naše produkce mohla učit..jinak v kostce - akce, hlášky,promakaná zápletka a humor...všechno co mám rád ()