Reklama

Reklama

Hra o trůny

(seriál)
  • USA Game of Thrones (více)
Trailer 16
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams, Iain Glen, Nikolaj Coster-Waldau, John Bradley, Alfie Allen (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(73)

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel - usednout na Železný trůn. Cenami Emmy ověnčený seriál natočený na motivy knižních bestsellerů „Píseň ledu a ohně“ George R. R. Martina, sleduje obyvatele fantazijního světa, jejichž osudy změní společná hrozba ze Severu: zdánlivě nezastavitelná armáda Nemrtvých. (Magic Box)

(více)

Diskuze

Joe123

Joe123 (hodnocení, recenze)

Bolo dosť od veci že vo finále série sme videli bitku o Zimohrad ale nevideli sme pána Zimohradu Roosea Boltona. To mu bolo u prdele že na neho útočia?

na příspěvěk reagoval Beckett51, Rocky88

Mia...

Mia... (hodnocení, recenze)

amfetamin

Z jedné strany ale musím říct, že na tu vejšku a zdánlivý tvrdý dopad ten jejich výraz a nezaváhání skočit, byl opravdu překvapující, třeba viděli něco, co my ne :D .... nafukovací hrad nebo hasičskou trampolínu či tak něco :D

na příspěvěk reagoval amfetamin

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nějak mě to přestává bavit poslední 2 série... Dějové linie jsou slabé a snaha šokovat za každou cenu se nevyplácí. Rudá svatba je jen jedna... Už koukám jen , abych věděl jak to nakonec dopadne. Snižuju na 3*.

Bbiribbomie

Bbiribbomie (hodnocení, recenze)

Inak čo sa stalo vlastne s Aryou? Ona vlastne zomrela? ale žije? nejako ? :D:D Som z toho teraz už debil, a sorry keď ste to tu náhodou už preberali ale to sa nedá pátrať cez celú diskusiu :D

na příspěvěk reagoval Cecan

Cecan

Cecan (hodnocení, recenze)

berg.12

Já ti neberu jak funguje seriál, jen říkám co jak vypadá Martin jim řekl jak by měl vypadat konec a pokud jim řekl, John si vezme Daenerys a budou spolu vládnou pustému severu za zdí, tak to tam seriál dopracuje a zrovna tady, když si člověk udělá vzta k postavě tak mu ji odstraní :D takže bych nebral ohled na vztah fanoušků k dané postavě jim to je fakt jedno

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Cecan

Jenže to nebereš v úvahu, jak funguje seriál. Pět řad, pět let, diváci k němu mají vybudovaný nějaký vztah, ten seriál má nějakou svoji logiku, už přidat nějakou novou smysluplnou postavu je celkem kumšt a najednou by se řeklo: 'Eh, víte, vlastně to je celé jinak, je tam superman, co to zachrání, všechno doposud můžete ignorovat'

na příspěvěk reagoval Cecan

Mia...

Mia... (hodnocení, recenze)

Já souhlasím s tím, že ta nána ohnivá oživí Jona, že Jon je synem L a R a že bude hučet do Khalisi, aby šla s draky mu na pomoc ... jen jsem ještě zvědavá, jak do celkové důležitosti postav v hlavním boji zapadne Bran, Arya a Sansa.

na příspěvěk reagoval Joe123

Cecan

Cecan (hodnocení, recenze)

berg.12

No to nikdo neví neb neznáme další pokračování to ví jenom martin a scenáristé. třebo pro budoucí děj to může mít obrovský význam. (může se stám jezdcem vzheledem k počtu dračích hlav a bylo by skloubení orve ohně a severu, třeba proto ten bílý chodec tak na něj vejral)

na příspěvěk reagoval berg.12

Cecan

Cecan (hodnocení, recenze)

berg.12

No nechci se s tebou hádat, ale v těch knihách to je v každé knize je o tm pěkný kus textu ať už vyprávění Jojena o turnaji na harrenhall, či rozhovory roberta a neda a pak několik vzpomínek co tam prolétne viz,např v kapitole ariy a mnoho dalších. Navíc jestli si myslíš, že by tak charakterní člověk jako Eddard podvel svoji těhotnou ženu navíc ani neměl moc času, kdy to stihnout. A nejlepší rozhodnutí by bylo to dítě takto ukrýt neb nový král by ho jinak nechal zabít.

na příspěvěk reagoval berg.12

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Nemusej, už teď spojují různé postavy a osudy dohromady. V boji proti tomu zlu mi osobně přišel vždy mnohem důležitější Bran. Jestli měla nějaká linka skutečně mytologické rysy spojené s nějakým posláním, pak jednoznačně ta jeho.

Cecan

Cecan (hodnocení, recenze)

berg.12

Autor jim, řekl, jak by to mělo skončit tot vše navíc původně to měla být být trilogie, pak pentalogie a ted jsem na heptalogii a sám pochybuji, že to ukončení narve do 2 knih pokud to nebude urychlené (když mne příjde, že právě to hlavní má být boj s jinými .. atd) Zatím jsou na vzestupu

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Cecan

Co by si podobné ságy počali bez nadšených fanoušků ;) Já spíš tomu, co vidím, než virtuálním pohádkám, přežvejkaných na desítkách fór.

na příspěvěk reagoval Cecan

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Autor, co ví, jak skončí jeho knížka, kterou napíše za sedm let je celkem dobrej. Jasně, že stylem, Bílí vyhrajou/prohrajou,, přiletí Danny s draky/vyzbrojí armádu Valyrijskou zbrojí/použiou abraka dabra Tyrion zemře/vezme si Khaleesi jim asi říci mohl, ale to vyznění může být úplně jiné, právě proto, že seriál se soustředí mnohem víc na lidi něž nějakou mytologii.

na příspěvěk reagoval Cecan

Cecan

Cecan (hodnocení, recenze)

berg.12

Pokud jsi četl, knihy tak bys tomu věřil a sám Martin řekl na jedné akci, že ta nejprofláknutější teorie je pravda a fakt nejprofláknutější a nejvíc diskutované je právě tato

na příspěvěk reagoval berg.12

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Cecan

Aha. To už mi přijde pravděpodobnější verze s Tyrionem, kterou by mohl nějak tušit Varys a proto za ním stojí. Nic než fanfiction.

na příspěvěk reagoval Cecan

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Když vidím u některých tu arogantní jistotu, tak upřímně doufám, že Jon definitivně chcípl. 

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Maerlyn0

Sorry, dítě L a R fakt neumím rozkódovat. A ano, byly to jakési vize, které měly přinést jakousi naději, ale hrály absolutně podružnou roli a co s nadějí dělá seriál, to víme. Jon udělal úplně stejnou chybu jako jeho otec. Byl to v srdci dobrák, kterého zajímal osud všech, ignoroval lidi kolem sebe a společenství, ve kterém žil, udělal spoustu chyb a doplatil na to. TO v seriálu bylo. Ne nějaké pitomé proroctví.

na příspěvěk reagoval Cecan

Související novinky

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.02.2024

Druhá série ještě ani nemá oznámené datum premiéry, ale už teď víme, že se začalo pracovat rovnou na třetí řadě, v níž se vrátíme do Středozemě. Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pyšní obrovskými… (více)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Spinoffů, prequelů či přímých pokračování jsme se měli ze Západozemí dočkat už několik. V současnosti je jisté, že se letos v srpnu dočkáme druhé série Rodu draka. Dále pak s určitostí vzniká série A… (více)

Reklama

Reklama