poster

Záchranáři L. A. (TV seriál)

 • USA

  9-1-1

 • Slovensko

  9-1-1

Akční / Drama

USA, 2018, 18 h 41 min (Minutáž: 43–44 min)

Hrají:

Angela Bassett, Connie Britton, Peter Krause, Oliver Stark, Kenneth Choi, Aisha Hinds, Rockmond Dunbar, Frantz Durand, Todd Giebenhain, Pablo Ramos, Autumn Reeser, Mariette Hartley, Gavin Stenhouse, Alyvia Alyn Lind, Sarah Hay, Charles Baker, Flavia Watson, Taylor Gray, Matthew Fahey, Harrison White, Annie Tedesco, Cocoa Brown, McKinley Freeman, Tim Russ, Jee Young Han, Azita Ghanizada, Caleb Castille, Emma Fitzpatrick, Miki Ishikawa, Becky Wu, Aidan Bristow, Ethan Flower, Erin Cahill, Sophina Brown, Claudia Christian, Tyler Francavilla, J.D. Walsh, Michael Dempsey, Clint Jung, Jason Woods, Bill Posley, Kate Orsini, Lynn A. Henderson, Pilar Holland, Oscar Nuñez, Tracie Thoms, Abby Brammell, Laura Allen, Larry Bagby, Parveen Kaur, Rushi Kota, Lauren C. Mayhew, Megan Ferguson, Ian Reed Kesler, Michael Roark, Lyndon Smith, Jessalyn Wanlim, Tom Parker, Jessica Collins, Josh Daugherty, Jenny O'Hara, Debra Christofferson, Colby French, Pete Ploszek, Sean Maher, Briana Lane, Jamie Renée Smith, Dana Davis, Jennifer Aspen, Bree Turner, Jackson Hurst, Todd Williams, Lex Medlin, Ivar Brogger, Louis Tomeo, Herbert Russell, Brian Maillard, James Moses Black, Rebecca Wisocky, Devin Druid, Tim DeZarn, Frank Collison, Michael Bowen, Marco Sanchez, Doug Savant, Roy Abramsohn, John Marshall Jones, Courtney Sauls, Jennifer Love Hewitt, Ammon Jacob Ford, Corinne Massiah, Ryan Guzman, Matthew Yang Kang, M.C. Gainey, Connor Trinneer, Christopher Rivas, Josh Duvendeck, Mark Elias, Bryan Safi, Eric Nenninger, Ali Hillis, Brian Howe, Tiffany Dupont, Vincent Ventresca, Julian Works, T.J. Linnard, Earlene Davis, Jennifer Field, Jessica Gardner, Jonathan Grebe, Michael Ray Escamilla, Zarah Mahler, Tommy Savas, Jeff Harlan, Catherine Haena Kim, Steven Lee Allen, Charlene Amoia, Gina Vitori, Christine Estabrook, Troy Winbush, Mark D. Espinoza, Lyle Kanouse, Matty Castano, Jordan David, Irene Roseen, Burt Grinstead, Megan West, Susan Ruttan, Donna D'Errico, Darren Dupree Washington, Justin James Farley, Diana Terranova, Nancy Valen, Devin Kelley, Elizabeth Anweis, Wes Brown, Marisol Ramirez, Aylin Bayaromoglu

Producenti:

Lou Eyrich

Scénografie:

Giles Masters
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • McDog
  ***

  Celkom v pohode serial.Az na to,ze je stelesnenim "normálnosti".Vsetko naopak je tam normalne.Cize chyby,preslapy a ine excesy manzelov/partnerov rovnakého pohlavia su vykreslovane ako dobre a/alebo neskodne.Ked konecne uvidite klasicke manzelstvo-muz/zena,tak je plne chyb a hadok.Kapitan,co zabije 148 ludi je hrdina a vsetc mu odpustia Zvytocne premrstili tuto lgbti loby a vo mne to zanechalo odpor a serial sa stal nepozeratelny ps:mam znamich gayov a nemam s nim problem.No i pre nich je toto uz cez ciaru(5.1.2019)

 • tranquill
  *****

  "Někteří lidé nechtějí zachránit..." Pro mne velké překvapení. Parádní seriál s naprosto originálními zápletkami i solidní sondou do životů záchranářů. Je tam prostě vše - drama, akce, romantika, dojetí, filosofie i psychologie... Maximální spokojenost. "Proč nebrečíš? Nemám dost slz pro všechny..."(15.12.2018)

 • Gogo333
  ****

  Čekal jsem další nudnou slátaninu jako Station 19, ale 9-1-1 velice mile překvapilo. Máme tu pohled ze tří stran: záchranáři, policie a call centrum. Herecky moc pěkné, pár známých tváří a ty nové jsou taky v pohodě. Příběhy jak z akce, tak ze soukromí slušné a krásně zaujmou. První sérii jsem si užil a druhá se výborně rozjela, tak snad kvalita vydrží.(6.10.2018)

 • PanIncognito
  ****

  Byť je nadmíru televizních dramat tohoto žánru (například seriál Chicago Fire), Fox Broadcasting Company se zde daří tvořit naplňující a perspektivní seriál. Ten navíc disponuje všestranným obsazením. Akční scény jsou impozantní a napínavé. Ostatně tvůrci jsou ostřílení (mají na kontě mé oblíbené seriály American Crime Story, American Horror Story a Zlá krev) a tak je jasné, že je jejich práce vždy jedinečná. ;-) (viděno v původním znění)(23.3.2018)

 • KevSpa
  *****

  Seriál rozhodně není tuctovým procedurálním dramatem z prostředí hasičů a policistů. Ostatně stačí se podívat na jména tvůrců, kteří za seriálem stojí. Ryan Murphy a Brad Falchuk ve spolupráci s Timem Minearem pojali na první pohled obyčejnou procedurálku osobitým způsobem. Více než na samotné záchranné akce se zaměřují na osobní příběhy hlavních aktérů, hasičů, záchranářů, policistů i operátorů linky 911. A právě v tom tkví síla seriálu. Když k tomu připočteme spoustu absurdních situací, ale i skvělé herecké obsazení v čele s Peterem Krausem, Angelou Bassett a Connie Britton, je výsledkem jedno z nejpříjemnějších seriálových překvapení roku. 1. série - 90%(25.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace