Reklama

Reklama

Hra o trůny

(seriál)
  • USA Game of Thrones (více)
Trailer 23
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams, Iain Glen, Nikolaj Coster-Waldau, John Bradley, Alfie Allen (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(73)

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel - usednout na Železný trůn. Cenami Emmy ověnčený seriál natočený na motivy knižních bestsellerů „Píseň ledu a ohně“ George R. R. Martina, sleduje obyvatele fantazijního světa, jejichž osudy změní společná hrozba ze Severu: zdánlivě nezastavitelná armáda Nemrtvých. (Magic Box)

(více)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Blackhand47

než dosavadní telltale hry? Jako dokonalé Walking Dead nebo skvělý Wolf Among Us nebo slušný Back to the Future nebo fajn Jurassic Park trpící ovšem na ty debilně udělaný QTE? 

na příspěvěk reagoval Blackhand47

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Krysopras , Kaufman

Miky má pravdu. Kouzelný dědeček se do toho nechutně zamotal, přidává nové postava a nové linie, které jsou naprosto k ničemu a hlavní děj nechal zamrznout na konci Bouře mečů. Teď je jasné, že aby to vše rozmotal a zachoval jak takž kvalitu bude muset psát více stránek a to se rovná více času, navíc asi to neskončí sedmou knihou. Na druhou stranu to neomlouvá fakt, že je takhle pomalý. Koukněte na Steven Eriksona, deset knih ve skvělém tempu a jedna lepší než druhá a navíc několikanásobně složitější série. Hra o trůny vyšla roku 1996 což bude skoro 20 let a od té doby napsal jen čtyři pokračovaní. Takže možná prostě málo talentu .)

na příspěvěk reagoval Kaufman

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Nahrabal si a už se v tom sám nevyzná, zezačátku si to rozjel jako realistickou promyšlenou fantasy ale časem se do toho tak zamotal, že se mu nechce to rozmotávat a dokončovat. Nasral si na hlavu tím jak mu to nabobtnalo. A o prachy už mu asi nejde takže proč by se s tím babral.

na příspěvěk reagoval germiny, Kaufman, Martas81, Perverz

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Krysopras

To je tím, že on mezítím píše i jiné knihy jako např. prequely je Hře k Trůny, místo toho aby pokračoval. Nevím proč se mu do toho nechce, když na něj spoléhá tolik lidí.

na příspěvěk reagoval Milky.

Krysopras

Krysopras (hodnocení, recenze)

Blackhand47

To je zajímavé. Kdybych neměl nic jiného na práci a byl zajištěný jako Martin, klidně bych takovou knížku vyblil za pár týdnů. On přece už nic moc vymýšlet nemusí, postavy už všechny má, svět už má, příběh už má rozjetý..

 

Když si člověk vezme, kolik toho napsal třeba Waltari, tak mu dojde, že je to spisovatel na úplně jiné úrovni. Spisovatel, kterého prostě políbila múza a neleze to z něj jak z chlupaté deky.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, anomandaris

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

By mě zajímalo jak moc pak budou natahovat pátou a šestou sérii (popřípadě sedmou, osmou....), když budou muset tvůrci čekat na vydání šesté (která tedy bude letos) a sedmé knihy (která je zatím v nedohlednu). A pochybuji, že by děj seriálu jel dál bez nevydané knižní předlohy. No uvidíme... snad to má už GRRM má už dopsané a vydají to příští rok. 

Jinak se domnívám, že když už mají povolení na pátou a šestou sérii tak obě série natočí na jeden zátah. I když to pak herci docela zestárnou během těch let.. :/ no asi to nenatočí naráz. Uvidíme.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

osobně se už stahuji zpátky do domovské diskuze, pokud to fanoušci Hry chtějí, ať už nereagují :)) A myslím, že bychom se mohli stáhnout všichni 

na příspěvěk reagoval viktorka181

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

Tworg , Holubicqa , Tworg

Souhlasím s vámi. Na Vikingy se co nejdříve podívám, ale taky nechápu co by lidi pořád chtěli. GoT si udržuje úroveň a ať je díl jakýkoliv, stejně se pořád někomu něco nelíbí. Hlavně, že první série byla bezchybná. Nečetl jsem jen pátou knihu, ale aktuálně se ani v knihách nic moc zajímavého neděje. Ke konci třetí knihy je nejlepší Tyrion a Jon Snow. Čtvrtá kniha se vleče a nic kromě šílené Cersei a charismatického Jaimeho nic moc, ale Sam mě naštěstí baví pořád :)

Jestli budou v budoucnu podobné reakce u čtvrté série Vikingů, tak se těším až tvám připomenu tohle :D

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Tak ještě jednou pro pořádek Vikingové > Game of Thrones a to vše s o dost s menším rozpočtem a bez skvělé knižní předlohy. HBO styďte se.

germiny

germiny (hodnocení, recenze)

Tworg

Vikingové mají diskuzi, ale tam se řeší Hra o trůny. Proto se asi teď diskutuje o Vikinzích tady :)

na příspěvěk reagoval Tworg

Zbranicus

Zbranicus (hodnocení, recenze)

Barghest

Lidi jste blázni, pořád se handrkujete kterej seroš je lepší, atd. Buďme rádi že existujou oba, P.S. ve Hře je hodně badass frajerů co nepotřebujou vlky ani draky ;)

na příspěvěk reagoval Holubicqa

viktorka181

viktorka181 (hodnocení, recenze)

Tworg

Já Vikingy neznám a nehodnotím, ale celkem jsem se těšila, že si počtu nějaký zajímavý názory na GoT, když jsem viděla těch příspěvků, a tím pádem mě to dost naštvalo:-)... Jinak pátý díl se mi (po tom čtvrtým, ze kterýho jsem taky právě odvařená nebyla) celkem líbil.

Tworg

Tworg (hodnocení, recenze)

viktorka181

Já mám taky Vikingy rád, ale souhlasím s tebou..

těch několik stránek tady naprostých hoven.. Vikingové nemají diskuzi ? Proč to tady každý srovnává ?

Taky každý štěká ,jak byl díl nudný, že tam padalo málo hlav a asi pro někoho i absence erotiky.

na příspěvěk reagoval viktorka181, germiny

viktorka181

viktorka181 (hodnocení, recenze)

Dlouho jsem nad čtením předchozích X stránek příspěvků (mimochodem velmi přínosných a zajímavých:-)) přemýšlela nad tím, jak vám to slušně a poeticky napsat a už to vím: Běžte už s těma Vikingama do prdele!:-))

na příspěvěk reagoval Holubicqa, Tworg

Související novinky

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.02.2024

Druhá série ještě ani nemá oznámené datum premiéry, ale už teď víme, že se začalo pracovat rovnou na třetí řadě, v níž se vrátíme do Středozemě. Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pyšní obrovskými… (více)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Spinoffů, prequelů či přímých pokračování jsme se měli ze Západozemí dočkat už několik. V současnosti je jisté, že se letos v srpnu dočkáme druhé série Rodu draka. Dále pak s určitostí vzniká série A… (více)

Reklama

Reklama