Reklama

Reklama

Hra o trůny

(seriál)
  • USA Game of Thrones (více)
Trailer
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams, Iain Glen, Nikolaj Coster-Waldau, John Bradley, Alfie Allen (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(73)

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel - usednout na Železný trůn. Cenami Emmy ověnčený seriál natočený na motivy knižních bestsellerů „Píseň ledu a ohně“ George R. R. Martina, sleduje obyvatele fantazijního světa, jejichž osudy změní společná hrozba ze Severu: zdánlivě nezastavitelná armáda Nemrtvých. (Magic Box)

(více)

Diskuze

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Že Arya dostane víc prostoru snad ani není spoiler. Nevím, co by provedli fanoušci, kdyby se jí a Tyrionovi v brzku něco stalo. Celou sérii si nepřeju nic jiného, ať už nechá toho zjšťování, jek je život těžkej, kuchne Hounda, doplácá se konečně na Bravos a začne se sebou něco dělat, aby mohla kosit nepřátele. Ideální vyústění by pak mohlo být Daenerys královna a Arya Hand of Queen :)

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Eddard

Eddard (hodnocení, recenze)

Taky zastávám názor, že čtvrtá sezóna je zatím nejjistější v kramflecích - rozhodně se zatím nejodvážněji odklání od doslovného převádění stránek knih na plátno a jde spíše cestou studie jednotlivých postav skrz intimní, chytře vystavěné dialogy (které se v Martinově bibli doslovně neobjevili, ale které věrně vycházejí z charakterizace hrdinů).

Naprosto senzační je v posledních dílech Brienne - u jejího rozloučení s Jaimem jsem byl regulérně naměkko - a stejně jako v knížkách se konečně začíná vybarvovat Sansa.

na příspěvěk reagoval Queb

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

feryk

A Greyjoyové se brzo taky pořádně rozjedou, pokud to tedy v seriálu nezkazí. I když nové postavy si možná nechají až na pátou sérii.

feryk

feryk (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Knihy si nechávám až po seriálu, takže nevím jak to s nimi bude, ale můžu počítat s tím, že dostane Arya větší prostor? :) To by mě potěšilo. např. linky kolem Greyjoyů mě baví úplně nejmíň.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache, Blackhand47, Tworg, Tworg

feryk

feryk (hodnocení, recenze)

Tworg

Tak je nečti !! A jinak nechápu, co ty nechápeš na větě, že čtvrtá serie je po pěti dílech nic moc. To je na tebe příliš složitá věta?? Evidentně máš neustále problém s příspěvky ostatních a kdokoliv se odváží napsat něco kritického na tuto serii, tak napíšeš nějaký výblitek a snažíš se tu vyvolávat flame. Takže přesně jak si napsal, plácni se do čela a běž spát.

na příspěvěk reagoval Tworg

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Já se těším na Brienne. Doufám, že bude mít v seriálu dostatečný prostor. V knížce se mi její příběh líbil asi nejvíc (Arya & Ohař taky dobrý, ale to už ... ehm, spoiler... nebude mít dlouhého trvání). Takže v dalších dílech čekejte fajn řežbu, protože Přísežník rulez. :-)

na příspěvěk reagoval feryk

Tworg

Tworg (hodnocení, recenze)

feryk

To chceš v každém díle Red Wedding ?  5 dílu a všechny slabota ? Já se radši plácnu do čela a jdu spat.. 

5 dílu, ve kterých se stalo, to co se stát mělo  + - a ty už tu srovnáváš celou sérii ? 

Číst tvoje příspěvky je na blití, ale pravdou je, že si za to můžu sám. 

na příspěvěk reagoval feryk

feryk

feryk (hodnocení, recenze)

berg.12

Já asi koukám na něco jiného, protože 4 série mi přijde slabší než třetí.. a jak už tu několik lidí psalo, slibovali, že všechny díly budou jak devátý díl ze trojky.... hm.. máme tu pět dílů a zatím nic moc teda... možná jsem čekal až moc, ale zatim je to slabota a jak jsem už psal, i ten střih mi přijde podivný, takže říkat že je filmově nejlepší?? to fakt ne.

 

Jinak by mě zajímalo, jestli Arya dostane do konce série více prostoru, zatím tam je velmi málo... a taky bych uvítal více Ygritte.. :D

na příspěvěk reagoval Tworg

Tworg

Tworg (hodnocení, recenze)

berg.12

ano ano a ano ! :) Též jsem se 4.sérií spokojen. ( Hlavně se těším na ty poslední díly ) 

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Jděte do háje s tím, že čtvrtá série upadá. Filmovĕ je zatím nejlepší ze všech. Poprvé jsem si za celou sérii pustil nĕjaký díl opakovanĕ a litoval, že nemám nĕjaké vĕtší promítadlo. V každém dílu se otevře něco nového, linie jsou dobře provázané, poprvé mám pocit, že má série spád. Asi koukáme každý na něco jiného. Anebo jen nečekám to zlaté tele.

na příspěvěk reagoval Tworg, Tworg, feryk

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

Existuje u GoT něco jako nepovedené záběry? U natáčení se vůbec nechybuje nebo autoři nechtějí jistým způsobem narušovat "vážnost" seriálu?

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

Tworg

Díky :) Na ten první trailer jsem už zapomněl a té scény jsem si fakt ani nevšiml :)

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

dragon94

Takhle bitva mě v knihách nejvíc bavila a přišla mi vůbec nejlepší, tak ji snad nepokazí.

 

SPOILER: Doufám, že tam bude i obr v tom tunelu.

na příspěvěk reagoval Inirdin

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ale uvidíme jak se jim povede udělat ta bitva o Černý hrad. ( snad to není spoiler :D)

na příspěvěk reagoval Dyas

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

AdfMIGA

'Potom jejich chvástání jak je každý díl tak dobrý jako 9té díly minulích sérií ... tu máme docela nic moc... alespoň, že je v každém díle nějaký pořádný zvrat nebo akce.... Zaím jsem spokojený.

AdfMIGA

AdfMIGA (hodnocení, recenze)

Kucíí,důležité je,že jste zajedno v tom ohledně posledních dílů GoT, které nám kapku upadaj :)

na příspěvěk reagoval dragon94

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

jo, bude to asi tak. Ale jelikož takový žánr přímo neexistuje a adventury v poslední době začínaj vypadat většinou nějak takhle všechny (+ logické prvky), dává to pojmenování smysl :)

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Znáš ty hry? ... protože tam těch adventurních a logických prvků je minimum .. většinou jsou to jen animace, kde se rozhoduješ co říct  nebo udělat či neudělat... plus interaktivní souboje... Rozhodně to logické není ani omylem.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Blackhand47 , TheDarKnig

Tak to skutečně nestály :D ... Tady je to v podstatě na 100%, že to bude stát opravdu za to. Pro ty co Telltalle neznají doporučuju si zahrát Walking dead nebo wolf among us.. Oba tituly jsou totiž skutečně boží. Ikdyž více než hra se na ně hodí označení "Interaktivní film/ seriál".

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Související novinky

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.02.2024

Druhá série ještě ani nemá oznámené datum premiéry, ale už teď víme, že se začalo pracovat rovnou na třetí řadě, v níž se vrátíme do Středozemě. Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pyšní obrovskými… (více)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Spinoffů, prequelů či přímých pokračování jsme se měli ze Západozemí dočkat už několik. V současnosti je jisté, že se letos v srpnu dočkáme druhé série Rodu draka. Dále pak s určitostí vzniká série A… (více)

Reklama

Reklama