Big Ben

Německo, (1996–2009), 105 h 17 min (Minutáž: 88–96 min)

Ottfried Fischer, Ruth Drexel, Katerina Jacob, Udo Thomer, Norbert Heckner, Michael Lerchenberg, Gerd Anthoff, Diana Körner, Moritz Lindbergh, Katharina Abt (více)

Série(14) / Epizody(69)

I v malém městě dochází k velkým zločinům. A to je práce pro Benna, nejtěžšího a největšího policistu ze všech. (TV Barrandov)

Recenze uživatele retrix k tomuto seriálu (45)

Přátelská dohoda (1996) (S01E01)

Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout. ()

Smrt v internátu (1996) (S01E02)

Mezi přáteli (1996) (S01E03)

Palermo je blízko (1996) (S01E04)

Smrt před oltářem (1996) (S02E01)

Smrt na turné (1997) (S02E02)

Smrt překupníka (1997) (S02E03)

Selská svatba (1997) (S02E04)

Smrt v pivovaru (1997) (S02E05)

Smrt v křoví (1997) (S02E06)

Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka Rozy, prelát, policista Feifer či stavitel Tony. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout. ()

Hledá se tělo (1997) (S02E07)

Ruka ruku myje (1997) (S02E08)

Smrt o masopustu (1998) (S03E01)

Smrt v krajkách (1998) (S03E02)

Smrt bílého koně (1998) (S03E03)

Smrt na psychiatrii (1998) (S03E04)

Vražda vidlemi (1998) (S03E05)

Smrt o Valpuržině noci (1998) (S03E06)

Vražda na Jelení hoře (1998) (S03E07)

Smrt z vesmíru (1999) (S03E08)