Knight Rider

USA, (1982–1986), 68 h 21 min (Minutáž: 45–91 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

David Hasselhoff, Edward Mulhare, William Daniels, Patricia McPherson, Peter Parros, Rebecca Holden, Phyllis Davis, Lance LeGault, Pamela Susan Shoop (více)

Série(4) / Epizody(84)

Michael Long je bývalý policista, který během své práce málem přišel o život. Z nepříjemné situace se nakonec díky pomoci neznámého muže dostane. Do nového života vstupuje s novou tváří i identitou, pod jménem Michael Knight. Od mecenáše Wiltona Knighta dostává zároveň špičkové vybavení, aby dále mohl bojovat proti zločinu. A mezi vší tou skvělou technikou je i sporťák K.I.T.T., který dokáže neuvěřitelné věci a dokonce i mluví. Z Michaela se stává neohrožený bojovník, který za volantem inteligentního auta brázdí silnice a mstí bezpráví. (oficiální text distributora)

MIHLIK

Jednoduše řečeno: když já chodil v tu dobu do základky tak prostě nebyl lepší seriál , na tož pak ten co vysílaly na Vídni i proto sme to všeci tenkrát tak žraly a navíc sem chodil ke kamarádovy na barevnou televizi to teprve byl zážitek. Dnešní mládež toto nemůže nikdy ocenit , když mají mraky seriálů a plnou prdel programů. Nechápu hodnotitele typu "Marius" ...kolik ti je Patnáct" že hodnotíš seriál s osmdesátých let kdy si pravděpodobně ještě nebyl na světě... ()

Fifk@

Prostě auto jako KITa bych jednou chtěl mít, takže 1 * pro něj. I přes zákaz koukat na blbé seriály jsem to samozřejmě jako většina viděl. ()

saaaky

Nostalgie. Nic víc snad ani není třeba říkat. Tento seriál již patří k historii a tudíž by měl nalézt místo na filmovém nebi. Na Kitta se přeci nedá zapomenout! :) ()

zurivymlok

Pamatuju si, že jako dítě jsem měl na rozdíl od mnoha jiných seriálů tento moc rád. Nic nevadilo, že jsem ho sledoval na vídní (Rakouský program) a že jsem z němčiny neznal ani hovno. Důležité bylo, že tam bylo to mluvící auto a Hasselhoff, kteří všem nakopali řit. Přesto, že jsem to až na pár dílů nikdy neviděl v češtině (což možná konečnému hodnocení spíše prospělo) dávám dvě hvězdičky. ()

Domtchaa

Jedna z Největších legend.. k tomu seriálu mam podobný vztah jako ke Kordelovi Walkerovi.. serial pouzivam spis jako kulisu pri praci a tez, abych mohl kriticky shazovat jednotlive sceny ci technicke nedokonalosti.. a preci jenom Knight rider je jeste o tridu lepsi nez Walker.. tri hvezdy jsou v podstate za to, ze i pres nizke kvality, je to proste legenda a mam ho rad . ()

Hayane

Seriál z dětství, asi každého z nás, dřív býval špička, ale s odstupem času člověk zjišťuje, že Michael Knight ve skutečnosti není tak super, jak se zdál, ale K.I.T.T. zůstal stejný a je to prostě "super" auto i dnes. A i hudba je dobrá a znělku, která se vztahuje ke K.I.T.T.ově akci zná snad každý. ()

reccal

Jedna hvězdička za jeden z nejsledovanějších seriálů mého mládí, druhou za KITTa a třetí za Hasselhoffa, který měl tehdy boží úsměv. Sice ten květák na hlavě a co díl, to jiná ženská, ale podobná zápletka, se časem okoukalo, ale KITT je prostě kult a přes to nejede vlak. ()

RoyBatty444

Nostalgia a prvé hovoriace auto. To jednoducho nebola len hlúpa navigácia ale ˝ein man, ein auto, ein computer .... Knight Rider – Ein Mann und sein Auto gegen das Unrecht.˝ ()

Rhapsody91

Jednoducho KIT rider. Kukal som na to keď som bol malý ešte na Pro7 po nemecky, nerozumel som ale bavilo ma to. Na tu dobu dobrý serial. Teraz je iná doba a nedá sa to moc hodnotit. ()

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne