Knight Rider

USA, (1982–1986), 68 h 21 min (Minutáž: 45–91 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

David Hasselhoff, Edward Mulhare, William Daniels, Patricia McPherson, Peter Parros, Rebecca Holden, Phyllis Davis, Lance LeGault, Pamela Susan Shoop (více)

Série(4) / Epizody(84)

Michael Long je bývalý policista, který během své práce málem přišel o život. Z nepříjemné situace se nakonec díky pomoci neznámého muže dostane. Do nového života vstupuje s novou tváří i identitou, pod jménem Michael Knight. Od mecenáše Wiltona Knighta dostává zároveň špičkové vybavení, aby dále mohl bojovat proti zločinu. A mezi vší tou skvělou technikou je i sporťák K.I.T.T., který dokáže neuvěřitelné věci a dokonce i mluví. Z Michaela se stává neohrožený bojovník, který za volantem inteligentního auta brázdí silnice a mstí bezpráví. (oficiální text distributora)

Dítě

Tady musí každé chlapecké srdce zaplesat. Být tak v tom správném věku, nedívám se na nic jiného, než na Davida a jeho mluvící auto. Škoda, že jsem se narodil tak brzo (nebo na špatném místě). ()

Astu.

Vždy, když jedu s kámošema autem (černým golfem), tak si tuhle písničku pustíme :D Blbost, ale jako malej jsem na tom ujížděl, takže za vzpomínky *** ()

woltrak

Za to, že mě ten seriál bavil když mi bylo 10 let. Ale kdo není fanda, je to slátanina. A kdo je fanda, tak je to něco jako nepovinná literatura. ()

Thrakan

Šílená, nerealistická hovadina! Ale jako dítě jsem toho kudrnatýho frajera a jeho mluvící auto celkem žral. Nicméně s odstupem času to nechápu :-D ()

Walley

Už jenom ta znělka je famózní a Hasselhoff místy taky nehraje úplně špatně, ale hlavně to auto na tu dobu uplná pecka!! ()

vojtazz

Jako malej (ale jako hodně malej) jsem si na tom ujížděl, ale těmto časům dávno odzvonilo. Teď to posílám do patřičných míst. ()

positivity

Nostalgia super! Ale ťažko sa mi pozerá na "Hajzelhofa" ktorý má všade dablera!!! Od jazdenia až po hopkanie a drobnosti nie je on... Kde je trošku pohyb okrem chodze je tam dabler.. Proste strašné ! Ako takéhoto posratého nešportového neherca mohli obsadiť do toľkých dielov... :-( ()

djsaly

uau..tak toto auto som strašne chcel, ako malý chlapec keď som ťahal na špagáte za sebou dreveného zajaca. Aspoň, že "angličák" som mal, vlastne kde ho mam? Idem ho pohľadať:) ()

mondo

Co je potřeba na jeden díl knight ridera? David Hasselhoff, rozepnutá košile, chlupatý hrudník, kožená bunda i v nějvětším parnu, bokem sbalit nějakou kost a v neposlední řadě počítačový společník alias Kit. Na tomhle sriálu jsem vyrůstal a i teď, když někdy běží v bedně, se na něj rád podívam. Viď Maikle Longu? ()

IngKING

kultová záležitosť. Spolu s MacGyverom formovali moje detstvo. Aj dnes sa veľmi rád na to pozriem. Mám rád ako si Michael Knight dokáže poradiť s každou prekérnou situáciou a získať si srdcia žien :D A humor Kita je na nezaplatenie! ()

Jean_Calid

Ve svém komentáři se dnes skoro shodnu s Civalem - ale já dávám 2 hvězdičky za kvalitu a jednu za nostalgii - jako kluk jsem to měl rád. Když jsem to nedávno viděl s odstupem času, lepší hodnocení už nedám ()

Nevaro

Rozpravate tu o nejakej nostalgii, vsetci ste ako deti plakali urcite, ked ste nieco nevideli, nedavno som si pozrel vsetky styri serie a davam tomu maximum. ()

bassty_1_

Jako kluk jsem miloval tu černou nadupanou mluvící káru. Dneska to člověk vidí už trošku jinak. 3 hvězdy z nostalgie. ()

andykanadan

paradoxné je, že tento seriál som rád pozerával v 80-tych rokoch minulého storočia na rakúskej televízii , keď som chodil ešte len do škôlky a moja nemčina bola obmedzená na frázy typu "Guten Tag" a "ich bin" - a keď to chodilo neskôr po revolúcii na STV a neskor aj v českom dabingu na Nove/Prime, už som to nepozerával... ()

hypperbola

Tohle je mé dětství a úvodní melodie mé vyzvánění na mobil. Nehodnotím to jako 22 letý člověk, protože nemám možnost se na to teď dívat. Hodnotím to jako dítě, které chtělo mluvící auto a zkoušelo při jízdě na kole Turbo Boost. Pět hvězd ale dát nemůžu. Příliš se to opakuje a od druhé série už to moc nepřekvapí, ale sakra, ty čtyři si to u mě zaslouží! ()

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne