Taková moderní rodinka

Ukázka z filmu 3
USA, (2009–2020), 91 h 3 min (Minutáž: 20–22 min)

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter (více)

Série(11) / Epizody(250)

Americký komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě.  Kdysi osvědčený rodinný model žena + muž + dvě až tři děti už je dávno minulostí a tento americký sitcom nám představuje moderní rodinu z počátku 21. století. Vlastně tři rodiny, které nicméně dohromady tvoří klan Pritchettových. Jeho patriarchou je šedesátník Jay (Ed O'Neill), který se znovu oženil s mnohem mladší vášnivou Glorií (Sofía Vergara). Ta si z předchozího manželství přivedla do rodiny jedenáctiletého syna Mannyho (Rico Rodriguez), jenž celé dny tráví sněním a psaním veršů, což se jeho novopečenému nevlastnímu otci zrovna nezamlouvá. Jay také těžko snáší, když si lidé myslí, že je Gloriin otec, nikoliv manžel. Jayova dospělá dcera Claire (Julie Bowen) a její muž chtějí mít otevřený a upřímný vztah se svými třemi dětmi, jenže to není žádný med, zvlášť když udeří puberta. A pak je tu Jayův syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson), který už pět let žije se svým partnerem Cameronem (Eric Stonestreet), a právě spolu adoptovali dítě z Vietnamu. Život, jak se zdá, není úhledný ani předvídatelný, ale právě překvapení, jež neustále přináší, z něj vyhánějí nudu. (ABC TV Network)

migl

Ed O'Neill konečne v roli normálneho chlapa. Sitcom pri ktorom som sa zatiaľ nenudil ani u jedného dielu(4. sezóny) ,dúfam že to nebude v ďalších epizódach strácať dych ()

MyFairLady

Po dlhej dobe serial, ktory sami paci - dobry scenar, pribehy, vtipy a konecne komedialny serial bez nahrateho smiechu. Na rozdiel od vacsiny fanusikov mi ale postava pripeceneho Philla az tak nereze... ()

haasha

Velké překvapení. Tento seriálový komediální dokument mě naprosto dostal. Zvlášť ty interview. Pokud se vám bude líbit pilotní díl, tak i zbytek (a vice versa). Druhá řada už je slabší, ale pořád nadprůměr. ()

ragtime

Tento seriál mi pripravil už nespočetne krát posilovanie bránice a baví ma aj naďalej. Toľko rôznych a skvelých postáv v jednom seriáli tu nebolo od Priateľov a dúfam, že im to ešte dlho vydrží. ()

fruitixx

Možná by se to mohlo jmenovat stupid family, to by se k tomu hodilo více.. 8) Ale pokud má někdo rád přehrávání, nudné moralizující poučky, nereálné situace a absolutně nudící nepřirozené vtipy tak budiž. Pro ty kteří se chtějí opravdu pobavit, a né cítit se jako najezení plastem, jsou mladšího ražení a žerou obrázky reálného života na ostro, plného zapeklitých citových scének a stále více se rozbalujících, doporučuji Shameless. ()

jarynzlesa

Netradiční rodinka v americkém seriálu baví situačním humorem opaků někdy dotaženým až do úplné absurdity. V každém díle má příběh spád někdy s překvapivým závěrem, ale většinou s poučením na konec - americká klasika právem oceněná odbornou porotou. ()

Archvile

Prestal som ho sledovať keď som sa pristihol ako 3 krát pozerám na hodiny. Tento seriál mi bol doporučený ako náhrada za How I Met Your Mother. Bohužiaľ tomuto seriálu nesiaha ani po členky. Ani neviem kde začať: - príšerný scenár - otrasná kamera - nudný dej - nesympatický herci - zbytočné a trápne moralizovanie na konci každej časti - nevtipné až trápne scény takmer v každej časti - opakujúce sa vtipy ()

BaHa

Po páté sérii přidávám hvězdičku. Seriál si vcelku neuvěřitelně drží vysokou kvalitu a kupodivu Lily už není tak šíleně otravná, jako v sérii předešlé. ()

Neezy

Nemůžu si pomoct, ale 4 hvězdičky by byly málo. Nehraje si na něco, co není, proto nesrovnávám s ničmím ,,lepším". Působí reálně, člověk se dost nasměje a žádný díl mě ještě nezklamal :) Vřele doporučuju lidem, kteří se rádi pobaví (trhat smíchy se ale nebudete)a nečekají tajné vchody do Narnie. ()

Matulko_

Je to lepšie, než akýkoľvek tisícdielny Panelák a všetky tie ostatné veci, ktorých je plný vysielací čas. Už len tým, že to negeneruje príbehy tam, kde nie sú. Moje top postavy jednoznačne nevyspitateľný Phil, ktorý kombinuje také vlastnosti, že jeho charakter vás musí zaujať a jedenásťročný Manny, ktorý... Jay: What are you drinking coffee for? Manny: It’s my culture. I’m Colombian. Na druhej strane ma to ku koncu série už nejak nebavilo a hlody týchto dvoch neboli dostatočnou motiváciou sa ku seriálu vrátiť. Po prvej sérii 55%. ()

Olafa

Jeden z nejlepších sitcomů dneška. Inteligentní humor a suprově napsané postavy: disfunkční Dunphyovic famílie, velice vtipný gay pár s vynikající adoptovanou dcerou, překvapivě vyrovnaný vztah s víc jak dvacetiletým věkovým rozdílem... touto dobou je to šest sérií bez jediného špatného dílu s konstantně vysokou kvalitou. | Věřím, že v ČR seriál narazil hlavně kvůli línemu dabingu, kde se ani nepokusili dát hlasité Kolumbijce Glorii (Vergara) přízvuk, i když právě její jazykové nedostatky a "akustická výraznost" jsou jedním z dlouhodobých vtipů seriálu. ()

Qer

Asi jsem tento druh humoru zcela nepochopil a nebo jdu nekonvenčně, a však oprávněně proti zdejšímu proudu. Jediná trochu pozitivní věc na naprosto otřesně humorném seriálu je starý dobrý Ed O'Neil. Naopak ten druhý fotr je všechno to, proč ten seriál je špatný. V hlavě mi uvízl díl, kdy si k narozeninám musel pořídit iPad a tím mě nadobro utvrdil v sračkovitých sitkomových scénách a žumpovitém humoru. Jedna hvězda z milosti. ()

Csoki

Nic moc, viděla jsem pár dílů a moji pozornost má nejvíc ta kamera..dost špatný domácí video podle mě. Peytl a jeho komentář mi mluví z duše.. ()

trojkolka

Bože já je žeru :D čím je seriál uhozenější, tím je lepší...! A tady je každá postava uhozená na jinou světovou stranu a o to je to humornější :) ()

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Zorro dostane novou verzi

Zorro dostane novou verzi

10.12.2020

Jen co filmař Robert Rodriguez (Alita: Bojový anděl, Sin City – město hříchu) sklidil chválu za svoji čerstvou epizodu seriálového Mandaloriana, oznámil tvůrce ještě spolu se svou sestrou… (více)

Nejlépe placené herečky roku 2020

Nejlépe placené herečky roku 2020

16.10.2020

Časopis Forbes každoročně sestavuje žebříček nejlépe placených herců a hereček roku, před pár týdny jsme tak řešili nejlépe placené herce, a nyní nastal čas podívat se taky na herečky. Následující… (více)

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard