Reklama

Reklama

Jump Street 21

(seriál)
  • USA 21 Jump Street
všechny plakáty
Krimi / Drama
USA, (1987–1991), 79 h 3 min (Minutáž: 43–91 min)

Hrají:

Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Sal Jenco, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(102)

Obsahy(1)

21 Jump Street je veliteľstvo pre policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. Každý s príslušníkov Jump Street bol vybraný pre schopnosť zapadnúť na strednú školu, alebo univerzitu, čo im umožňuje pracovať v prezlečení v miestach a situáciách, kde sa rádový policajti nedostanú. (sliver)

Recenze (110)

tron 

všechny recenze uživatele

Johnny Depp si na novinárov, pýtajúcich sa ho na tento seriál, vraj počká vonku pred budovou a tam im dá nakladačku. "To, že som podpísal zmluvu, som ľutoval už pred nakrútením prvého dielu". Znamenalo to preňho totiž roky monotónnej roboty a na dobrej nálade sa nepodpísal ani jeho vtedajší (a dodnes pretrvaný) názor, že seriály existujú kvoli reklamám - nie reklamy kvoli seriálom. Seriál má výborný nápad (mladí policajti inkognito vyšetrujú na školách) a skvelé obsadenie. ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Stejně jako většina zdejších uživatelů, oceňuji především neotřelý nápad s vyšetřováním případů ve školách a pouličních komunitách. Přidejte si k tomu "neopakovatelný look" 80. let a sympatické hlavní představitele v čele se zřejmě nejoblíbenějším hercem současnosti Johnny Deppem a pozdějším "béčkovým" králem Richardem Grieco a máte vskutku povedený krimi seriál. ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

U toho to seriálu jsem trávila každé odpoledne, když jsem navštěvovala základní školu. Taška letěla do kouta a já k televizi. Dobrý nápad. Mladí policisté byli vybrání, aby v převlečení za studenty, řešili kriminální případy mladých lidí (studentů). V té době jsem ještě neměla tušení, že z herce Johnnyho Deppa bude jednou taková megastar. ()

sepp 

všechny recenze uživatele

V 90. letech kdyz nam tento serial naservirovala TV Nova to bylo neco noveho, z jineho sveta plneho pro nas nepochopitelnych problemu na skolach a vsichni to hltali. Ale i tehdy uz slo rozeznat dily slabsi a lepsi, celkove vzato pro me trochu nevyrovnany serial. Hlavne po odchodu J.Deppa uz nebylo proc v jeho sledovani pokracovat dnes uz neni k jeho sledovani absolutne zadny duvod. 2,5*. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Ač dívka v pubertálním věku, byl na mě Johnny v tomto seriálu přespříliš slaďoučký:-). "21 Jump Street" je výhradně pro teenagery - policisté vypadají jako puberťáci a řeší problémy studentů. Nemyslím, že by mě to dokázalo oslovit i dnes, ale před lety šlo o kriminální nadprůměr (pro náctileté vyskoký nadprůměr), tak nebudu v hodnocení moc přísná. 65% ()

Galerie (8)

Zajímavosti (20)

  • Původně se seriál jmenoval Jump Street Chapel a hlavní roli v něm hrál mladý herec Jeff Yagher, ale protože tvůrce seriálu Patrick Hasburg viděl, že se Yagher na roli nehodí, po několika týdnech bylo natáčení zastaveno. (Rosalinda)
  • Původně měl mít seriál jen šest epizod, ale vzhledem k úspěchu, který zaznamenal, pokračoval další roky. (Rosalinda)
  • Johnny Depp hrál celkem v 57 dílech seriálu. Jeho honorář byl 45 000 amerických dolarů za epizodu. (Rosalinda)

Související novinky

Akční hrdina budoucnosti?

Akční hrdina budoucnosti?

11.11.2010

Ještě nedávno jsme se mu vysmívali pro jeho fešáckou tvářičku a nevalné herecké schopnosti, hvězda Channinga Tatuma však stoupá. V G. I. Joe jsme mu akčního hrdinu docela věřili, v pozvolna se… (více)

Reklama

Reklama