Reklama

Reklama

Jump Street 21

(seriál)
  • USA 21 Jump Street
USA, (1987–1991), 79 h 3 min (Minutáž: 43–91 min)

Hrají:

Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Sal Jenco, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo, Frederic Forrest (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(102)

Obsahy(1)

21 Jump Street je veliteľstvo pre policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. Každý s príslušníkov Jump Street bol vybraný pre schopnosť zapadnúť na strednú školu, alebo univerzitu, čo im umožňuje pracovať v prezlečení v miestach a situáciách, kde sa rádový policajti nedostanú. (sliver)

Recenze (110)

Ichabod 

všechny recenze uživatele

Už už jsem chtěl po letech snížit hodnocení, ale když právě sleduji první díl druhé sézóny a Depp řídí auto v ženškých šatech, vztekle žvýká žvýkačku s "They don ´t pay me enough for this...." tak to prostě nejde. Tenhle seriál si na nic nehraje, občas se vytasí s odporně poučným závěrem, ale takové ty 80´s byly. Případy jsou pestré, vyšetřování i zatýkání mnohdy vtipné a Holly Robinson Peete vypadá mnohem lépe, než třeba Halle Berry. Cannell má na svědomí mnoho otřesných seriálů, Jump Street patří k tomu lepšímu. Jsem zvědav v jaké formě se vrátí do 21. století, nebo jestli z toho nakonec sejde. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

U toho to seriálu jsem trávila každé odpoledne, když jsem navštěvovala základní školu. Taška letěla do kouta a já k televizi. Dobrý nápad. Mladí policisté byli vybrání, aby v převlečení za studenty, řešili kriminální případy mladých lidí (studentů). V té době jsem ještě neměla tušení, že z herce Johnnyho Deppa bude jednou taková megastar. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

21 Jump Street možno považovať za jeden z najobľúbenejších mládežníckych seriálov vôbec. Ja sám som ho obľuboval, avšak trpí neskutočnými a častými neduhami serálov onej doby, hlavne čo sa týka vizuálu, avšak na druhej strane zas s perfektne chytľavou znelkou. Každopádne námet unikátny. Čo je ale najzaujímavejšie na tomto seriáli, je sledovať úplne začiatky takých hereckých či speváckych es, akými sú Johnny Depp, Brad Pitt, Christina Applegate, Vince Vaugn, Bridget Fonda či Ne-Yo...skutočne na nezaplatenie. A moja obľúbená postava jednoznačne kapitán Fuller v podaní Stevena Williamsa. Dnes už by tento seriálový kult neobstál, avšak určite má svoje miesto v histórii. V pláne som mal dať štyri plné hviezdy, ale posledná séria bola dosť žalostná, keďže už zo seriálu postupne poodchádzali pôvodné postavy, čím sa stratilo čaro seriálu, preto len tri hviezdy a zaslúžený priemer. 55 % ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Ač dívka v pubertálním věku, byl na mě Johnny v tomto seriálu přespříliš slaďoučký:-). "21 Jump Street" je výhradně pro teenagery - policisté vypadají jako puberťáci a řeší problémy studentů. Nemyslím, že by mě to dokázalo oslovit i dnes, ale před lety šlo o kriminální nadprůměr (pro náctileté vyskoký nadprůměr), tak nebudu v hodnocení moc přísná. 65% ()

herr_carter 

všechny recenze uživatele

A přesně tady se zrodila moje averze vůči Deppovi, absolutně nechápu, co na něm kdo vidí a hlavně jak to může být idol většiny ženských na zeměkouli, takovej kašpar. Pokud Verbal tvrdí o Affleckovi, že je čestný předseda svazu postižených obličejovou obrnou, pak Depp musel tenhle svaz založit.................moje hodnocení 3,5 z 10. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (21)

  • Johnny Depp roli Toma Hansona nejprve odmítl, a tak do ni byl obsazen Jeff Yagher. Ten ale z natáčení po třech týdnech odstoupil. Na druhou nabídku již Depp kývl, avšak vymínil si podmínku, že seriál nebude kopírovat standardní seriály o policistech. (Fenk)
  • První díl doprovodila hudba rockera Stevea Winwooda, který za ní byl ověnčen cenamy Grammy. (Rosalinda)
  • Johnny Depp hrál celkem v 57 dílech seriálu. Jeho honorář byl 45 000 amerických dolarů za epizodu. (Rosalinda)

Související novinky

Akční hrdina budoucnosti?

Akční hrdina budoucnosti?

11.11.2010

Ještě nedávno jsme se mu vysmívali pro jeho fešáckou tvářičku a nevalné herecké schopnosti, hvězda Channinga Tatuma však stoupá. V G. I. Joe jsme mu akčního hrdinu docela věřili, v pozvolna se… (více)

Reklama

Reklama