Jump Street 21 (TV seriál)

21 Jump Street

Krimi / Drama

USA, 1987, 102x60 min

Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo, Frederic Forrest, Perrey Reeves, Grant Heslov, Leslie Bega, Steve Antin, Sarah Buxton, Lela Rochon, Charlie Stratton, Kelly Hu, Liz Sagal, Kristoffer Tabori, Charles Cyphers, Suleka Mathew, Leon Russom, Yvette Nipar, Karin Konoval, Claudio Masciulli, Renée Jones, Christine Willes, Wallace Langham, Markus Redmond, Patrick Breen, Joshua John Miller, Michael Cerveris, Christine Elise, Forry Smith, Brad Pitt, Blair Underwood, Shannon Tweed, Andrew Lauer, Mike Gomez, Joseph Campanella, Louis Ferreira, James Stephens, Vince Vaughn, Robin Mossley, Merrilyn Gann, David DeLuise, James Calvert, Sam Anderson, Robert Picardo, David Cubitt, Patrick Labyorteaux, Roger R. Cross, Kareem Abdul-Jabbar, Gery Hetherington, Olivia Barash, Don Keith Opper, Jane Sibbett, Meredith Scott Lynn, Shannen Doherty, Andrew Koenig, Gregory Itzin, Ben Bass, David Sherrill, Brandon Douglas, John Pyper-Ferguson, Traci Lind, Tom Wright, Luke Edwards, Martin Cummins, Ken Olandt, Doug McKeon, Sam Vincent, Sonny Surowiec, Kent McCord, Randy Brooks, Peter Stebbings, Tim Thomerson, Tom McBeath, Gary Carlos Cervantes, Leah Ayres, Marc Alaimo, Castulo Guerra, Sarah Trigger, Jason Lively, Cheryl Pollak, Ken Abraham, Jill Carroll, Jed Rees, Bobbie Eakes, Roark Critchlow, Michael Rogers, James Kidnie, Alexandra Powers, Joseph Kell, Scott Schwartz, Anthony Starke, Tom Bresnahan, David Lovgren, Duncan Fraser, Al White, Josh Coxx, Ocean Hellman, Dan Gauthier, J.A. Preston, Christian Hoff, John Novak, Wendy Wells-Gunkel, Bradley Gregg, Deborah Goodrich, Calvin Levels, Michael Fairman, Martin Luther King, J.W. Fails, Tasia Valenza, Angelo Tiffe, Brent Jennings, Bruce A. Young, Jonathan David Crombie, Christian Clemenson, Barbara Tarbuck, Mitchell Anderson, Jennifer Copping, David Barry Gray, Donovan Leitch Jr., Spencer Garrett, Tim Streeter, Geoffrey Thorne, Jerry Wasserman, Kevin McNulty, Michael Ensign, Larry Cedar, Michael Benyaer, Arthur Malet, Kristin Dattilo, Paula Shaw, Margaret Langrick, Stacy Edwards, Ping Wu, Ray Parker Jr., Francis X. McCarthy, Allan Miller, Tom Heaton, Jessica Anne Bogart, Robert Lipton, Wesley Jonathan, Christopher Titus, Chilton Crane, Liane Curtis, Lezlie Deane, Don Thompson, D. Neil Mark, Tom Virtue, Michael Harris, Janet Hubert, Stephen E. Miller, Brent Stait, Vincent Gale, Kim Kondrashoff, Paul Jarrett, Richard Coca, Art Frankel, Steve Marshall, Zoe Trilling, Bruce French, Paul Linke, Leslie Carlson, Reginald T. Dorsey, Duane Davis, Judy Prescott, Heather Fairfield, Debra Stipe, Robert Sampson, Lynne Moody, Don MacKay, Bradford English, Ted Cole, Dolores Drake, Michael Champion, Beverley Elliott, Gabe Khouth, Mig Macario, Bill Dow, Noah Beggs, Gerry Rousseau, Jennifer-Juniper Angeli, John Innes, Sean Campbell, Brenda Crichlow, Scott Wilkinson, Elaine Wilkes, Babs Chula, Lorena Gale, Charles Boswell, Tom O'Brien, Sheila Moore, Bernie Coulson, J.J. Makaro, Joseph David Whipp, Charles Andrew Payne, Maria Serrao, Johannah Newmarch, Tasha Simms, Codie Lucas Wilbee, Lenore Kasdorf, Terence Kelly, John Banovich, Caroline Barclay, Claude Earl Jones, Margot Rose, Gretchen Palmer, Ricky Paull Goldin, Janet Carroll, John Short, John DeMita, Peter Fox, Billy Jayne, Rosie Perez, Marcia Rodd, Robert Romanus, Brian Finn, Alvin Sanders, Zachary Ansley, Malcolm Stewart, Deryl Hayes, Scott Bellis, Johnny Cuthbert, Richard Holden, Andrew Johnston, Lalainia Lindbjerg, Michael Puttonen, Gabriel Jarret, Terry David Mulligan, Lillian Lehman, Fred Henderson, Tom O'Rourke, Matthew Walker, Carmine Caridi, Frank Charles Turner, Gretchen Corbett, Todd Eric Andrews, Patrick Cronin, Camille Cooper, Dirk Blocker, Michelle Joyner, Andy Romano, Danny Wattley, Marie Stillin, Daniel Beer, Richard Leacock, Michael Tiernan, Maia Brewton, Andrew Kavadas, Gary Jones, Mike Pniewski, Rebecca Toolan, Bart Braverman, Lisa Fuller, Pat Bermel, Moira Walley-Beckett, Jeremy Roberts, Gary Hershberger, James Sutorius, John D'Aquino, Deborah Lacey, H. Richard Greene, Michael Bendetti, Neill Barry, Geoffrey Blake, Alex Bruhanski, Keone Young, Fay Hauser, Linda Darlow, Krista Errickson, Barney Martin, Ray Abruzzo, Kerry Remsen, Savannah Smith Boucher
  • zurivymlok

Jako dítě mě to vůbec nezaujalo. A ač mi byl Depp sympatický, tak jsem tehdy vůbec netušil, že se dívám na jednoho z nejtalentovanějších herců Hollywoodu. Však také to nejlepší měl teprve před sebou a i kdyby Jump Street 21 nepřinesla vůbec nic, tak to, že dala vyniknout Johnnymu stačí proto, abychom tento seriál nezařadili do kategorie zbytečností.(23.6.2012)

Už už jsem chtěl po letech snížit hodnocení, ale když právě sleduji první díl druhé sézóny a Depp řídí auto v ženškých šatech, vztekle žvýká žvýkačku s "They don ´t pay me enough for this...." tak to prostě nejde. Tenhle seriál si na nic nehraje, občas se vytasí s odporně poučným závěrem, ale takové ty 80´s byly. Případy jsou pestré, vyšetřování i zatýkání mnohdy vtipné a Holly Robinson Peete vypadá mnohem lépe, než třeba Halle Berry. Cannell má na svědomí mnoho otřesných seriálů, Jump Street patří k tomu lepšímu. Jsem zvědav v jaké formě se vrátí do 21. století, nebo jestli z toho nakonec sejde.(7.9.2009)

21 Jump Street možno považovať za jeden z najobľúbenejších mládežníckych seriálov vôbec. Ja sám som ho obľuboval, avšak trpí neskutočnými a častými neduhami serálov onej doby, hlavne čo sa týka vizuálu, avšak na druhej strane zas s perfektne chytľavou znelkou. Každopádne námet unikátny. Čo je ale najzaujímavejšie na tomto seriáli, je sledovať úplne začiatky takých hereckých či speváckych es, akými sú Johnny Depp, Brad Pitt, Christina Applegate, Vince Vaugn, Bridget Fonda či Ne-Yo...skutočne na nezaplatenie. A moja obľúbená postava jednoznačne kapitán Fuller v podaní Stevena Williamsa. Dnes už by tento seriálový kult neobstál, avšak určite má svoje miesto v histórii. V pláne som mal dať štyri plné hviezdy, ale posledná séria bola dosť žalostná, keďže už zo seriálu postupne poodchádzali pôvodné postavy, čím sa stratilo čaro seriálu, preto len tri hviezdy a zaslúžený priemer. 55 %(28.6.2015)

"Jump Street 21" bylo to jediné, na co jsem se v mých školních létech v neděli těšil. A když skončil seriál, končil pro mne i víkend a v hlavě se mi už jen honily myšlenky, že zítra zase musím :) Jump Street se stalo startovním můstkem pro řadu hereckých hvězd a i přes nevyvážené jednotlivé díly patří k mým nejoblíbenějším seriálům vůbec - včetně úvodní melodie. Škoda, že to nevyšlo na DVD.(15.4.2006)

U toho to seriálu jsem trávila každé odpoledne, když jsem navštěvovala základní školu. Taška letěla do kouta a já k televizi. Dobrý nápad. Mladí policisté byli vybrání, aby v převlečení za studenty, řešili kriminální případy mladých lidí (studentů). V té době jsem ještě neměla tušení, že z herce Johnnyho Deppa bude jednou taková megastar.(4.12.2008)

• - Natáčelo se ve Vancouveru, vždy devět měsíců v roce. (Rosalinda)

• - První díl doprovodila hudba rockera Stevea Winwooda, který za ní byl ověnčen cenamy Grammy. (Rosalinda)

• - Ač to byla první velká role Johnnyho Deppa, po nějaké době ho role policajta začala štvát, a tak dělal všechno pro to, aby ho producenti vyhodili. Dával si třeba při natáčení do pusy kus vaty, aby nemohl mluvit. Nebylo mu to však nic platné. (HappySmile)