Reklama

Reklama

Kriminálka Kolín

(seriál)
Německo, 1999, 81x45 min

Hrají:

Uwe Fellensiek, Gustav Peter Wöhler, Katja Weitzenböck, Dirk Martens, Anna Loos, Joachim Paul Assböck, Alexander Held, Julika Jenkins, Nicolas König (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Uprostred zúriacich finančných bojov, zákulisných ťahov rôznych záujmových skupín, uprostred celej tej maškarády a tradičnej porýnskej veselosti bola stvorená spoločnosť. Kolín je mesto bánk a špecifického pohybu. Udržať si prehľad je viac ako náročné. Hlavná komisárka Alexandra Gebhardt tu vedie špeciálny tím, do ktorého sa dostať je česť. Môžete byť kýmkoľvek, tu rozhoduje iba jedna podmienka. Musíte byť najlepší... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (49)

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Němečtí policisté jsou fajn. I v seriálu se to promítlo. Herci nepřehrávají, jsou přirození. Kamera zachycuje to podstatné. Střihač je Ynteligentný. Příběhy píše sám život, co jiného si přát? Kulku do hlavy. ()

lekr odpad!

všechny recenze uživatele

Jeden z nejhorších počinů v dějinách seriálů. Nablblá německá detektivka o ničem se zoufale ohranými náměty "vylepšená" o svůj až podezřelý zájem o homosexualitu. Opravdu ten kdo si tohle vymyslel musek být gay...já proti nim nic nemám ale ve většina epizod se akorát dva detektivové dohadují a naráži na svou sexuální orientaci a navíc v hodně epizodách jsou často záběry z gay klubů, které se nestydí nasnímat i homoseuxuální sex....samozřejmě jenom mezi muži....a skoro v každé druhé epizodě je vrah nebo oběř zase někakejch teplouš...nezlobte se ale z tohohle "seriálu" se mi vážně chce blejt!! ()

Reklama

divak84 odpad!

všechny recenze uživatele

nenavidim primu za ty zasrané dementní tragední německé seriály, kde všude a každého dabuje daniel dítě a ten druhej (nevim jak se jmenuje ale dabuje třeba hellmuta v telešopingu). každý německý seriál si zaslouží odpad at už tohle hovno, big ben či kobra. ano čtete správně ! kobra. viděl jsem asi 3 díly a nuda taktéž. ()

LarryW odpad!

všechny recenze uživatele

Ich gratuliere ihnen!!! Jupps Schatz Team ist eine reizvolle Mischung aus Kopf und Herz: Er und Falk (von)Schermbeck, ehemaliger BKA-Spezialist, sind so unterschiedlich und widersprüchlich wie die Stadt Köln selbst. Auch in den schwierigsten Situationen behält das Team seinen trockenen Humor und vor allem seine rheinische Schlagfertigkeit. Aber jetzt bricht für Jupp eine Welt zusammen. Eine FRAU auf dem Chefsessel der SK Kölsch. Ausgerechnet! Eine Streberin vom Bodensess übernimmt den Posten, der doch eigentlich ihm zusteht. Hatte er nicht jahrelang den Kopf für das Team hingehalten und mit ganzem Einsatz und großem Erfolg auch komplizierte Fälle gelöst. Nun wird ihm Hauptkommissarin Gesine Westfal (Carin C.Tietze) vor die Nase gesetzt. Das kann doch alles nicht wahr sein... Hilfe, mein Chef ist eine Frau! ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama