Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál)

NCIS: New Orleans

NCIS: New Orleans

Krimi / Drama

USA, 2014, 47x42 min

Cathryn Humphris

Gordon Lonsdale

Scott Bakula, Lucas Black, Zoe McLellan, Rob Kerkovich, CCH Pounder, Rocky Carroll, David McCallum, Daryl Mitchell, Michael Weatherly, Shanley Caswell, James McDaniel, Pauley Perrette, Dora Madison, Meredith Eaton, Steven Weber, Erika Alexander, James Eckhouse, Cliff Simon, Karen Gonzalez, Jackie Tuttle, Jimmy Gonzales, Dacia Fernandez, Ross Britz, Christopher Matthew Cook, Vanessa Marano, Gabriel Olds, Mark Harmon, Lance Tafelski, Kyle Davis, Matt Riedy, David Burke, Tim DeZarn, Brea Grant, Aarti Mann, Justin Prentice, Torin White, Brett Zimmerman, Brandon Stacy, Roberto Aguire, Lance E. Nichols, Sharon Conley, Scott Gulino, Deneen Tyler, Nazeema Bartek, Andrea Vittoria Alvarado, Jessica Honsinger, Devin Posey, Will Koberg, Kim Collins, Jim Gleason, Preston James Hillier, Molly Conarro, Divine Prince Ty Emmecca, Jason Kirkpatrick, Kenneth Kynt Bryan, Skip Bolen, Sadarias Harrell, Sharon Landry, Juan Gaspard, Randal Gonzalez, Jacquelyn Twodat Jackson, John L. Armijo, Frank Duffy, Nicholas James, Alec Rayme, Evan Gamble, Ilan Srulovicz, Lily Holleman, Richard T. Jones, Ian Casselberry, Scott Michael Campbell, Grant Harvey, John Livingston, Philip Anthony-Rodriguez, Darri Ingolfsson, Emily Marie Palmer, Brett Lapeyrouse, Hunter Burke, Yohance Myles, Jon Cleary, Terry Dale Parks, Elliott Grey, Antonio Evan Romero, Chris Angerdina, Joe Massingill, Brian Oerly, James MacDonald, Charlene Amoia, Alexander DiPersia, James Moses Black, Kerry Cahill, Scott Klace, Said Faraj, Kamille McCuin, Martin Bats Bradford, Hakim Callender, Richard Holden, Jaqueline Fleming, Blake Heron, Kate Beahan, Andrene Ward-Hammond, Lyle Brocato, Carlos Antonio, Chester Rushing, Mike Seal, Laura Allen, Matt Bushell, Brandon Fobbs, Hawn Tran, Shalita Grant, Shaquita Smith, Jannette Sepwa, Anthony Michael Frederick, David Tom, Max Jenkins, Janee Michelle, Maurice Hall, A. Russell Andrews, Larry Clarke, John Newberg, Kelvin Harrison Jr., Amanda Clayton, Kelly Lind, Lindsay Musil, Peter Jaymes Jr., Carrie Lazar, Isaiah LaBorde, Bert Belasco, Cyd Strittmatter, Adam Aalderks, Marcus Lyle Brown, Kristina Emerson, Felisha Terrell, Greg Fallon, Cassie Hernandez
  • Harak

Na tento seriál jsem se opravdu těšil, když ho zmínili v NCIS LA vše vypadalo naprosto v pořádku. Jenže... Zápletka je naprosto tupá, jde odhadnout po 10 minutách, přijde vám normální, že když najdete nohu, tak první co vás napadne je "Není to náhodou kamarád, co jsem ho týden neviděl?" Pak následuje absurdní počítačový software, focení miniaturním kompaktem v laboratoři, vyhledávání obličeje podle karikatury (nikoho nenapadlo tomu umělci říct, aby to nakreslil realističtěji), porovnávání složení černého tetování s modrým inkoustem u tatéra a pak tu máme divnou základnu NCIS, co vypadá jako rodinný dům, výslechovou místnost s dveřmi na zahradu, to, že NCIS vyšetřuje vraždu námořníka, dříve než zjistí, že to byl námořník už pak vypadá jen jako drobný nedostatek. Dávám jednu hvězdičku za to, že tam hraje Scott Bakula a tu druhou, že to má v názvu NCIS.(25.9.2014)

• SuicideKing

celkem jsem se na to tesil, nicmene zadna stylovka se nekoná... kua New Orleans!!! takhle to zazdít.. a ani ze seriove zapletky nejsem nadsenej.. nejspis bude pokna blbost(7.10.2014)

Okrem Kinga a forenzného týpka sa mi nepáčia hlavné postavy. Inak je to NCIS krimi-kvalita s príchuťou New Orleans. Možno keď si na postavy zvyknem, tak sa mi seriál ešte viac zapáči.(30.10.2014)

• eaglestar

Pan Bakulažán byl pro mne divný herec už od dob Quantového zhópnutí. Ale je to NCIS, tak jsem dal šanci. Po prvním dílu říkám: Nemate žadne šantséé. Otravné město plné hnusné hudby, extra černých bytostí, zatím až příliš studiové a hlavně tam všichni (krom toho klučíka, nebo lesbičky, nebo co to je) mluví jak banda dementů s temporomandibulárním problémem. Občas ještě vypustí z té huby nějakou hovadinu v místní hatmatilce a myslí si, že jsou kůl jak prase. Veskrze srajdovitý průměr..... jenže to už dneska je origo NCIS taky (zvlášt po tom šitu co předvedli v S12E01).(26.9.2014)

• Vxxx

Hodnotím po pilotním dílu. A dál koukat nebudu. Koukám až na MOC seriálů na to, abych koukala na něco takového :D Ain't nobody got time for that :D NCIS obecně jsem nikdy nesledovala tím stylem, kterým sleduji ostatní seriály. (Den odvysílání stáhnout, zkouknout okamžitě a uložit na horší časy). NCIS jen tak občas třeba v televizi. Ale NEW ORLEANS! To jsem chtěla udělat výjimku, jelikož považuji to město za krásně atmosferické s nádherným duchem... ale v tomhle seroši nic z toho neuvidíte. Ale snažili se, ne že ne. Například to, co mi dost vadí je sídlo NCIS. Pokud sem to z pilotu pochopila dobře, tak jde o jakýsi rodinný domek s verandu a se vším, což vůůbec nevypadá profesionálně. Absolutně přehnaná technologie (kterou jste v NCIS ještě nezažili) a samozřejmě vyšetřovatelé co vyhráli genetickou loterii... Kdepak :) Zůstanu o něčeho reálnějšího. Třeba The Originals... New Orleans a upíři.. neberte to :D 2*(25.9.2014)