Reklama

Reklama

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans

(TV seriál)
  • USA NCIS: New Orleans
Krimi / Drama
USA, (2014–2021), 109 h 8 min (Minutáž: 40–44 min)

Tvůrci:

Gary Glasberg

Hrají:

Scott Bakula, Rob Kerkovich, CCH Pounder, Daryl Mitchell, Lucas Black, Vanessa Ferlito, Shalita Grant, Necar Zadegan, Zoe McLellan, (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(155)

Obsahy(1)

New Orleans je městem plným hudby, zábavy a dekadence – a rozhodně není bez zločinců! Kriminální drama NCIS: New Orleans sleduje případy lokální pobočky Námořní vyšetřovací služby, která se zabývá případy týkajícími se vojenského personálu. V čele týmu stojí zvláštní agent Dwayne Pride (Scott Bakula), neworleanský rodák, jehož pohání silná touha po spravedlnosti. Mezi jeho spolupracovníky patří nesmlouvavý a pracovitý agent Christopher LaSalle (Lucas Black) a agentka Meredith Brody (Zoe McLellan), charismatická a tvrdá vyšetřovatelka, která v New Orleans po přeložení hledá nový začátek. Pomáhat jim bude také výstřední, ale inteligentní soudní lékařka Loretta Wade (CCH Pounder). (AXN)

(více)

Recenze (21)

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Hodnotím po pilotním dílu. A dál koukat nebudu. Koukám až na MOC seriálů na to, abych koukala na něco takového :D Ain't nobody got time for that :D NCIS obecně jsem nikdy nesledovala tím stylem, kterým sleduji ostatní seriály. (Den odvysílání stáhnout, zkouknout okamžitě a uložit na horší časy). NCIS jen tak občas třeba v televizi. Ale NEW ORLEANS! To jsem chtěla udělat výjimku, jelikož považuji to město za krásně atmosferické s nádherným duchem... ale v tomhle seroši nic z toho neuvidíte. Ale snažili se, ne že ne. Například to, co mi dost vadí je sídlo NCIS. Pokud sem to z pilotu pochopila dobře, tak jde o jakýsi rodinný domek s verandu a se vším, což vůůbec nevypadá profesionálně. Absolutně přehnaná technologie (kterou jste v NCIS ještě nezažili) a samozřejmě vyšetřovatelé co vyhráli genetickou loterii... Kdepak :) Zůstanu o něčeho reálnějšího. Třeba The Originals... New Orleans a upíři.. neberte to :D 2* ()

Harak 

všechny recenze uživatele

Na tento seriál jsem se opravdu těšil, když ho zmínili v NCIS LA vše vypadalo naprosto v pořádku. Jenže... Zápletka je naprosto tupá, jde odhadnout po 10 minutách, přijde vám normální, že když najdete nohu, tak první co vás napadne je "Není to náhodou kamarád, co jsem ho týden neviděl?" Pak následuje absurdní počítačový software, focení miniaturním kompaktem v laboratoři, vyhledávání obličeje podle karikatury (nikoho nenapadlo tomu umělci říct, aby to nakreslil realističtěji), porovnávání složení černého tetování s modrým inkoustem u tatéra a pak tu máme divnou základnu NCIS, co vypadá jako rodinný dům, výslechovou místnost s dveřmi na zahradu, to, že NCIS vyšetřuje vraždu námořníka, dříve než zjistí, že to byl námořník už pak vypadá jen jako drobný nedostatek. Dávám jednu hvězdičku za to, že tam hraje Scott Bakula a tu druhou, že to má v názvu NCIS. ()

Reklama

Tempest 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně nejslabší ze všech námořních vyšetřovacích služeb a hodně slabý seriál i v porovnání s jinými krimi seriály. Čim se tu moc nešetří je americkým patosem ohledně vlajky, cti, státu a ostatně vším, co je s tím pejorativně spojováno. Čeho je jako šafránu, tak to jsou kvalitní krimi nebo akční scény, těch je skutečně sakra málo. Jednou začas shlédnu jeden díl, opětovně se přesvědčím, jaká je to blbost a nechám uležet, dokud na všech programech nejedou ještě větší ptákoviny. Lze doporučit jen fanatickému fanouškovi NCIS, který se rozhodne, na vlastní nebezpečí, shlédnout vše, co je s tímto fenoménem spojováno. ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

NCIS: New Orleans nabízelo možnost přijít do formátu NCIS s něčím novým a trochu ho osvěžit. O to se ostatně už pokusil spin-off NCIS: Los Angeles. Ten alespoň nabídnul pořádnou akci, když obsadil dva nabušené vyšetřovatele. Jenomže New Orleans chce bejt jako jeho zakladatel. Postavy jsou sympatičtější než v LA. a případy či formát se moc neliší právě od originálu. ALE? Od druhé série dostáváme i pořádnou akci! Je to jako kdyby originál znásilnil LA., čímž zplodil New Orleans. Od obou zmiňovaných má tedy New Orleans něco. Velící zvláštní agent Dwayne Cassius Pride a jeho tým opravdu stojí za 5*. - 100%. ()

eaglestar 

všechny recenze uživatele

Pan Bakulažán byl pro mne divný herec už od dob Quantového zhópnutí. Ale je to NCIS, tak jsem dal šanci. Po prvním dílu říkám: Nemate žadne šantséé. Otravné město plné hnusné hudby, extra černých bytostí, zatím až příliš studiové a hlavně tam všichni (krom toho klučíka, nebo lesbičky, nebo co to je) mluví jak banda dementů s temporomandibulárním problémem. Občas ještě vypustí z té huby nějakou hovadinu v místní hatmatilce a myslí si, že jsou kůl jak prase. Veskrze srajdovitý průměr..... jenže to už dneska je origo NCIS taky (zvlášt po tom šitu co předvedli v S12E01). ()

Galerie (1 410)

Zajímavosti (17)

  • Zoe McLellan si už zahrála v původním seriálu JAG (od r. 1995), jehož je NCIS: New Orleans spin-off. V seriálu hrála postavu Jennifer Coates. [Zdroj: action.nova.cz] (Duoscop)
  • Námorný poddôstojník (Petty Officer) Felix Armstrong (Morgan Roberts) sa na letisku preukáže preukazom, na ktorom je chybne uvedená hodnosť O-1 (na fotografii v krúžku). O-1 je skratka dôstojníckej hodnosti podporučíka (Ensign). Poddôstojník 1. triedy by na preukaze mal mať uvedenú hodnosť E-6. (koba)

Reklama

Reklama