Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál)

NCIS: New Orleans

NCIS: New Orleans

Krimi / Drama

USA, 2014 - 2018, 83 h 20 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Gary Glasberg

Gordon Lonsdale

Tree Adams

Scott Bakula, Lucas Black, Rob Kerkovich, CCH Pounder, Daryl Mitchell, Shalita Grant, Zoe McLellan, Vanessa Ferlito, Necar Zadegan, Steven Weber, Derek Webster, Shanley Caswell, Christopher Meyer, Martin Bats Bradford, Julian Acosta, Sharon Conley, Callie Thorne, Clayne Crawford, Rocky Carroll, Chelsea Field, Ivan Sergei, Dylan Walsh, Diane Neal, James McDaniel, David McCallum, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Dora Madison, Meredith Eaton, Erika Alexander, James Eckhouse, Cliff Simon, Karen Gonzalez, Jackie Tuttle, Jimmy Gonzales, Dacia Fernandez, Ross Britz, Christopher Matthew Cook, Vanessa Marano, Gabriel Olds, Mark Harmon, Lance Tafelski, Kyle Davis, Matt Riedy, David Burke, Tim DeZarn, Brea Grant, Aarti Mann, Justin Prentice, Torin White, Brett Zimmerman, Brandon Stacy, Roberto Aguire, Lance E. Nichols, Scott Gulino, Deneen Tyler, Nazeema Bartek, Andrea Vittoria Alvarado, Jessica Honsinger, Devin Posey, Will Koberg, Kim Collins, Jim Gleason, Preston James Hillier, Molly Conarro, Divine Prince Ty Emmecca, Jason Kirkpatrick, Kenneth Kynt Bryan, Skip Bolen, Sadarias Harrell, Sharon Landry, Juan Gaspard, Randal Gonzalez, Jacquelyn Twodat Jackson, John L. Armijo, Frank Duffy, Nicholas James, Alec Rayme, Evan Gamble, Ilan Srulovicz, Lily Holleman, Richard T. Jones, Ian Casselberry, Scott Michael Campbell, Grant Harvey, John Livingston, Philip Anthony-Rodriguez, Darri Ingolfsson, Emily Marie Palmer, Brett Lapeyrouse, Hunter Burke, Yohance Myles, Jon Cleary, Terry Dale Parks, Elliott Grey, Antonio Evan Romero, Chris Angerdina, Joe Massingill, Brian Oerly, James MacDonald, Charlene Amoia, Alexander DiPersia, James Moses Black, Kerry Cahill, Scott Klace, Said Faraj, Kamille McCuin, Hakim Callender, Richard Holden, Jaqueline Fleming, Blake Heron, Kate Beahan, Andrene Ward-Hammond, Lyle Brocato, Carlos Antonio, Chester Rushing, Mike Seal, Laura Allen, Matt Bushell, Brandon Fobbs, Hawn Tran, Shaquita Smith, Jannette Sepwa, Anthony Michael Frederick, David Tom, Maxwell Jenkins, Janee Michelle, Maurice Hall, A. Russell Andrews, Larry Clarke, John Newberg, Kelvin Harrison Jr., Amanda Clayton, Kelly Lind, Lindsay Musil, Peter Jaymes Jr., Carrie Lazar, Isaiah LaBorde, Bert Belasco, Cyd Strittmatter, Adam Aalderks, Marcus Lyle Brown, Kristina Emerson, Felisha Terrell, Greg Fallon, Cassie Hernandez, Geraldine Singer, Sylvia Grace Crim, Maren Morris, Jason Woods, Russell Richardson, Chelle Ramos, Yancey Arias, Patrick Brennan, Clare Carey, Derek Ray, Mitchell Fink, Matthew Jones, Chad Michael Collins, David Clayton Rogers, Ellen Wroe, Leslie Hope, Maria Soccor, Titus Makin Jr., Abbie Cobb, Matt Battaglia, Meg Steedle, Joe Egender, Donny Boaz, Nelson Lee, Camille Balsamo, Dustan Costine, Annie Potts, Jay Thomas, Alex Fernandez, Kirsten Nelson, Johnny Sneed, Jessica Tuck, Jason Gray-Stanford, Michael Grant Terry, Alexandra Metz, Christopher Berry, Christina Cox, Rick Peters, Erica Dasher, Brian Dietzen, Emily Wickersham, Cassidy Freeman, Tina Benko, Bryan Batt, Samrat Chakrabarti, Ilia Volok, Brian McNamara, Marlene Forte, Max Arciniega, Clint James, Lidia Porto, Lee Tergesen, Chris McKenna, David Starzyk, James DuMont, Chasty Ballesteros, Deanna Meske, Chris McGarry, Sean Patrick Thomas, Jackson Beals, Eugenie Bondurant, Lauren Alexandra, Samaire Armstrong, Jayson Warner Smith, Mike Mayhall, Jaynee-Lynne Kinchen, Oscar Gale, Amy Price-Francis, Lilli Birdsell, James Hiroyuki Liao, David Hoflin, Isabella Hofmann, Garikayi Mutambirwa, Melissa Farman, Matt Socia, Julie Ann Emery, Barry Shabaka Henley, Kathleen Munroe, Matthew Alan, Gary Basaraba, Silas Cooper, Kate Adair, Nicholas Lea, Jude Ciccolella, John Getz, Clark Freeman, Katie Savoy, Skipp Sudduth, Molly Hagan, Tom Schanley, Melanie Merkosky, Dave Davis, Kaitlyn Black, Toni Trucks, Stephanie Erb, Douglas M. Griffin, Mark Ashworth, Doris Morgado, Kwajalyn Brown, GiGi Erneta, Tom Arnold, Sprague Grayden, Brad James, Debbon Ayer, Demetrius Grosse, Wendie Malick, Nick Gracer, Patrick Kilpatrick, Anya Monzikova, Reggie Austin, Susan Santiago, Brianna Lynn Brown, Troy Winbush, John Posey, Jon-Michael Ecker, Ray Campbell, Judd Lormand, Meghan Ory, Wil Traval, Garrett Hines, Elton LeBlanc, Christine Woods, Debra Monk, Jim Beaver, James Black, Cliff Chamberlain, David Kallaway, Lawrence Kao, Sean Murray, Wilmer Valderrama, Nicole I. Butler, Mustafa Shakir, David Alan Basche, Stephanie Honoré, Michael Reilly Burke, Cedric Sanders, Michael Filipowich, Gil Darnell, Ed Quinn, John Hensley, Tom Degnan, Randy Vasquez, Candice Coke, Jeremy Ratchford, Wolé Parks, Jeff Chase, J. Downing, Sheryl Crow, Wilbur Fitzgerald, Montrel Miller, Maury Sterling, Arjay Smith, Essam Ferris, April Grace, Matt Servitto, Annika Marks, Gino Anthony Pesi, Dorian Brown, Chelsey Crisp, Joe Spano, Lauren Gros, Paige Turco, Rodney Rowland, Eyal Podell, Adam Rose, Melinda Page Hamilton, Adam Harrington, Wes Brown, Vanessa Cloke, Dean Stockwell, Cristine Rose, Jeff Kober, Angela Gots, Corbin Bernsen, B.D. Wong, Russell Wong, Anne Dudek, Ron Melendez, Jay Jablonski, Sabrina Gennarino, Stacy Keach, Yetide Badaki, Harold 'House' Moore, Rocky Marquette, Michael Papajohn, Gillian Alexy, Jon Eyez, Ashton Leigh, Luke Mably, Michael Welch, Phil Austin, Endre Hules, Ramon De Ocampo, Oliver Kieran-Jones, Michael Graziadei, Jim Klock, Gralen Bryant Banks, Colin Walker, Jef Ayres, Becky Ann Baker, Tim Guinee, Amanda Warren, Major Dodge, Tree Adams, Dendrie Taylor, Mackenzie Astin, Jaren Mitchell, Tawny Cypress, Jamie Bernadette, Will Brill, Brian Distance, Hans Obma, Jenna Kanell, Natan Cruz, Natalie Hall, Mike Pniewski, Eric Morris, Kelly Hu, Nina Lisandrello, Evan Parke, Will Peltz, Drago Sumonja, Dylan Kenin, Amy Rutberg, Ele Bardha, Kristen Hager, Tim Russ, Samantha Marie Ware, Robert Beitzel, Brent Henry, Ninja N. Devoe, Adam Fristoe, Elena Sanchez, Jason Bayle, Alex Livinalli, Bob McCracken, Shawn Parsons, Frankie Smith, Aidan Langford, Nicole Barré, Tyler Ritter, J.R. Ramirez, Melanie Nicholls-King, Brandon Rush, Greg Sproles, Michael King, Jon Bernthal, Toby Holguin, Kevin Jackson, Riann Steele, Lucy Walters, Roger Yuan, Dennis Oh, Morgan Roberts, Rebecca Luker, Andrew Stewart-Jones, John P. Fertitta, Deirdre Lovejoy, Jaclyn Betham, Carlos Gómez, John Cothran Jr., Doug Savant, Ellen Hollman, Lou Diamond Phillips, Victoria Gabrielle Platt, James Denton, Dawntavia Bullard, Lucy Faust, Chad Addison, Catherine Dee Holly, Alexander Biglane, Bill Martin Williams, Kiley Casciano, Annika Pampel, Tim Griffin, Ayman Samman, Reggie Lee, Sammy Sheik, Tom Proctor
  • ARI50

Jsem rád že se vždycky najde aspoň jeden herec či herečka aby jste měli důvod se dívat, protože ne každý díl je skvěle natočený a zaujme a tak hrajete na herce zda vás pobaví není to a v celku krátké takže chválím.(23.9.2018)

• eaglestar

Pan Bakulažán byl pro mne divný herec už od dob Quantového zhópnutí. Ale je to NCIS, tak jsem dal šanci. Po prvním dílu říkám: Nemate žadne šantséé. Otravné město plné hnusné hudby, extra černých bytostí, zatím až příliš studiové a hlavně tam všichni (krom toho klučíka, nebo lesbičky, nebo co to je) mluví jak banda dementů s temporomandibulárním problémem. Občas ještě vypustí z té huby nějakou hovadinu v místní hatmatilce a myslí si, že jsou kůl jak prase. Veskrze srajdovitý průměr..... jenže to už dneska je origo NCIS taky (zvlášt po tom šitu co předvedli v S12E01).(26.9.2014)

• Harak

Na tento seriál jsem se opravdu těšil, když ho zmínili v NCIS LA vše vypadalo naprosto v pořádku. Jenže... Zápletka je naprosto tupá, jde odhadnout po 10 minutách, přijde vám normální, že když najdete nohu, tak první co vás napadne je "Není to náhodou kamarád, co jsem ho týden neviděl?" Pak následuje absurdní počítačový software, focení miniaturním kompaktem v laboratoři, vyhledávání obličeje podle karikatury (nikoho nenapadlo tomu umělci říct, aby to nakreslil realističtěji), porovnávání složení černého tetování s modrým inkoustem u tatéra a pak tu máme divnou základnu NCIS, co vypadá jako rodinný dům, výslechovou místnost s dveřmi na zahradu, to, že NCIS vyšetřuje vraždu námořníka, dříve než zjistí, že to byl námořník už pak vypadá jen jako drobný nedostatek. Dávám jednu hvězdičku za to, že tam hraje Scott Bakula a tu druhou, že to má v názvu NCIS.(25.9.2014)

• Hornet.CZ

??% / Prozatím se hodnocení zdržím (viděny pouze dvě epizody 3 řady). Dle mého je New Orleans nepovedený projekt, který z větší části vykrádá původní seriál, postavy jsou až vysoce nesymptaické ale jednu vyjímku bych našel, Lorettu Wade, která se mi o proti zbytku seriálu připadá taková nejvíc realistická (hl. mluvou) a proto, že jsem představenkyni Loretty viděl již v hodně seriálech a několika filmech , kde většinou působí vysoce profesionálním dojmem a zde v orleans se jí to jako patoložce skvěle hodí. Co mě ale hodně vadí je řeč postav, které mluví velmi trhaným až nereálným způsobem, jako by při natáčení četli scénář který je zavěšen někde na kulise 2 metry od nich,.... Vzhledem k tomu, že toto není první případ, kde se s tímhle typem řeči setkávám tak v tom zas tak velkej problém nevidim ale problém je v tom, že v předchozích seriálech se toto nevyskytovalo a to už byli dva, ale počkat vždyť se oba předchozí stále vysílají, tudíž to dává smysl, hold se seriál musí spokojit s tím co zůstalo po prvních dvou a jako prozatím poslední to parádně odjebal, o proti LA se děj odehrává v nepříliš zajímavém New Orleans, což taky moc nepřidává, dále se dosti podobá původnímu NCIS akorát v o dost horší kvalitě a s o dost horšími postavami a jako poslední zde zmíním humor který jako by vypadl z originálu a je narozdíl od něj ještě horší a sušší. Ale abych tu jen nenadával, tak je zde mezi díly jistá časová linie, která může trvat i další díl což je zajímavá změna o proti LA a Original. Dále je tu opět jistá originalita dílů ale ta příliš velká není, ovšem dokáže zaůjmout a nejspíše se na pár epizod ještě kouknu. Zatím bych dal 2 hvězdy ale počkám s tím, dokud neuvidim ještě alespoň 3 díly.(10.8.2018)

• Vxxx

Hodnotím po pilotním dílu. A dál koukat nebudu. Koukám až na MOC seriálů na to, abych koukala na něco takového :D Ain't nobody got time for that :D NCIS obecně jsem nikdy nesledovala tím stylem, kterým sleduji ostatní seriály. (Den odvysílání stáhnout, zkouknout okamžitě a uložit na horší časy). NCIS jen tak občas třeba v televizi. Ale NEW ORLEANS! To jsem chtěla udělat výjimku, jelikož považuji to město za krásně atmosferické s nádherným duchem... ale v tomhle seroši nic z toho neuvidíte. Ale snažili se, ne že ne. Například to, co mi dost vadí je sídlo NCIS. Pokud sem to z pilotu pochopila dobře, tak jde o jakýsi rodinný domek s verandu a se vším, což vůůbec nevypadá profesionálně. Absolutně přehnaná technologie (kterou jste v NCIS ještě nezažili) a samozřejmě vyšetřovatelé co vyhráli genetickou loterii... Kdepak :) Zůstanu o něčeho reálnějšího. Třeba The Originals... New Orleans a upíři.. neberte to :D 2*(25.9.2014)

• - O hlavnú úlohu sa zaujímal Richard Gere, no producenti s jeho obsadením nesúhlasili. (koba)

• - Tým se poprvé objevil v seriálu Námořní vyšetřovací služba (od r. 2003), konkrétně v epizodách New Orleans I. (2014) a New Orleans II. (2014). (SNCIS)