poster

Zelenáč (TV seriál)

 • USA

  The Rookie

Krimi / Drama

USA, 2018–2019, 23 h 16 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Alexi Hawley

Hudba:

Jordan Gagne

Hrají:

Nathan Fillion, Richard T. Jones, Mercedes Mason, Andrea Alvear, Titus Makin Jr., Joe Williamson, Paxton Singleton, Ty Haile, Alyssa Diaz, Melissa O'Neil, Afton Williamson, Eric Winter, Julie Ann Emery, Kai Lennox, Mircea Monroe, Anthony Bonaventura, Patrick Sabongui, Ashleigh LaThrop, Danny Nucci, Skye P. Marshall, Madison Horcher, Jay Ali, Brittany Ross, Teya Patt, Sara Rue, Currie Graham, Anthony Azizi, Antwon Tanner, Mitchell Edwards, Harry Groener, Chase Kim, Shawn Christian, Joelle Carter, Ryan Michelle Bathe, Spence Moore II, Michael Chieffo, Mike Ostroski, Christopher Murray, Shalin Agarwal, Jonno Roberts, Christopher Meyer, Demetrius Grosse, David DeSantos, Shawn Ashmore, Zayne Emory, Rib Hillis, Michael Beach, Christopher James Baker, Isaac Keys, Niko Nicotera, Kathe Mazur, Jeremy Denzlinger, Madalyn Horcher, Alyson Reed, Eugene Byrd, Randy J. Goodwin, Michael Filipowich, Jayne Taini, Maggie Parto, Ramses Jimenez, Ian Gregg, Michael J. Sielaff, Brian Leckner, Lauren Stamile, Bailey Noble, Eve Brenner, Pooja Batra, Kevin Covais, Beau Garrett, Angel Parker, John Billingsley, Scott Beehner, Jose Pablo Cantillo, Antonio Jaramillo, Myndy Crist, Valeri Ross, Heather McComb, Kari Coleman, Sarah Oh, Mike Falkow, Brett Rickaby, Bertila Damas, Holley Fain, Sarah Shahi, Matthew Glave, Dohn Norwood, Kurt Yaeger, Sean Maher, Tamara Braun, Eddie Diaz, Michael Trucco, Dominic Burgess, Greg Cromer, Rocky Marquette, Jim Lau, Kurt Caceres, Marisol Ramirez, Joel McHale, Derek Graf, Charles Baker, Joseph C. Phillips, Caleb Castille, Robbie Kay, Evan Williams, Shelley Robertson, Troy Ruptash, Nicole Steinwedell, John Asher, Theo Forsett, Zachary Mooren, Tim Doiron, Valerie Cruz, Ramon De Ocampo, Presciliana Esparolini, Stephen Lang, Mauricio Mendoza, Jasper Cole, Craig Johnson, Nicole Bilderback, Brandi Cohen, Chet Grissom, Felicia Day, Shawn Michael Howard, Brittany Belt, Brian McGovern, Trenton Rostedt, Lashawn Williams, Andrew Friedman, Jenn Liu
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dalia
  *****

  Skvělý oddechový seriál, který kombinuje tu správnou dávku napětí a humoru. Jednotlivé epizody jsou rozmanité, mají opravdu spád, postavy jsou sympatické a mají mezi sebou nespornou chemii. Konečně seriál, který nezobrazuje jen "dirty cops", ale i ty sice chybující a určitě ne dokonalé, ale snažící se odvést svou práci co nejlépe. Nejen vzhledem k závěrečnému cliffhangeru doufám, že bude seriál obnoven pro 2. řadu.(28.4.2019)

 • janmatys
  *****

  Mé hodnocení je trochu ovlivněno přítomností Nathana Filliona, pro kterého mám slabost už od seriálu Castle, kde byl jeho výkon parádní - bez něj o hvězdu méně. Seriálu se dá bez problému věřit - samo až na to, že by (skoro) všichni US policisté byli tak féroví a neúplatní a vůbec všechno to super o čem víme, že je tomu přesně v tomto státě naopak - protože nejde o žádné šílené honičky a akce ve stylu za 15 minut 15 mrtvých, ale zkrátka o zaškolování nováčků a standardní výjezdy. Pochopitelně tu hraje velkou roli chemie mezi postavami a také humor, protože jinak by to v seriálu s Nathanem snad ani být nemohlo. Postavy jsou sympatické, akce je uvěřitelná, chemie funguje, rozmanitosti máme dost a Fillion opět "válí"! Druhá série už pomalu klepe na dveře...(11.6.2019)

 • Daydreamer
  ***

  Tři hvězdy jedině a pouze za Nathana Filliona. Vlastně jsem to celé sledoval jen kvůli němu. Tuhle kombinaci fikce s pohádkou bych jinak vidět rozhodně nemusel. Takřka všichni jsou zde vzornými policisty, dodržování předpisů a pravidel je rovněž vzorové(ano, ojediněle se nějaká vyjímka najde), divák je zaplaven mlíčňáky, zelenáči a podobnou havětí v míře vrchovatě otravné. Kromě Noalna a částečně i postavy Talii mě nikdo zvlášť nezaujal a vysloveně nesympatickou postavu představuje Tim Bradford...(25.4.2019)

 • Tony.cs
  *****

  Tenhle seriál je jako dalších padesát policejních seriálů okolo. Nový je jen v tom, že ukazuje práci těch "nejnižších" poldů. Akce slušná, ale žádnou kulervoucí záležitost nečekejte. Vztahová linka v prvních dílech mi dokonce dost vadila. The Rookie má ale dvě věci, které mě nutí koukat dál a které ho nad tu padesátku dalších prostě povyšují. První věc představují často nečekaná vyústění scénáře, prostě překvapivé zvraty. Druhou věc představuje úžasný Nathan Fillion. Jeho hraní je prostě super a tady mu to totálně sedlo.(18.7.2019)

 • Felisr
  ****

  Taková poněkud až moc slušná policejní agitka, přesto uvěřitelná. Na rozdíl třeba od "krimi" Whiskey Cavalier, kterým nevěřím ani zbla, je tohle slušně koukatelné, bez hluchých míst. A na Nathana Filliona, který se naštěstí od posledních dílů Castla zbavil své vyžranosti, je zase radost pohledět. Hraje jako vždy výborně, žádné přehánění ani karikatura, nic není neplánovaně směšné.(30.5.2019)