Reklama

Reklama

Taková moderní rodinka

(seriál)
  • USA Modern Family (více)
Ukázka z filmu 6
USA, (2009–2020), 91 h 3 min (Minutáž: 20–22 min)

Hrají:

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(11) / Epizody(250)

Americký komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě.  Kdysi osvědčený rodinný model žena + muž + dvě až tři děti už je dávno minulostí a tento americký sitcom nám představuje moderní rodinu z počátku 21. století. Vlastně tři rodiny, které nicméně dohromady tvoří klan Pritchettových. Jeho patriarchou je šedesátník Jay (Ed O'Neill), který se znovu oženil s mnohem mladší vášnivou Glorií (Sofía Vergara). Ta si z předchozího manželství přivedla do rodiny jedenáctiletého syna Mannyho (Rico Rodriguez), jenž celé dny tráví sněním a psaním veršů, což se jeho novopečenému nevlastnímu otci zrovna nezamlouvá. Jay také těžko snáší, když si lidé myslí, že je Gloriin otec, nikoliv manžel. Jayova dospělá dcera Claire (Julie Bowen) a její muž chtějí mít otevřený a upřímný vztah se svými třemi dětmi, jenže to není žádný med, zvlášť když udeří puberta. A pak je tu Jayův syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson), který už pět let žije se svým partnerem Cameronem (Eric Stonestreet), a právě spolu adoptovali dítě z Vietnamu. Život, jak se zdá, není úhledný ani předvídatelný, ale právě překvapení, jež neustále přináší, z něj vyhánějí nudu. (ABC TV Network)

(více)

Videa (6)

Ukázka z filmu 6

Recenze (378)

Socrates 

všechny recenze uživatele

Po totálním odsouzení, kdy jsem viděl pár minut prvních epizod (počáteční díly jsou zahřívací), jsem tomu dal po nějaký době další šanci, časem jsem přivykl největšímu problému v podobě mihotavý kamery a najednou se toho nemůžu nabažit. Postava Camerona a Eric Stonestreet samotnej, stejně jako Burrellův Phil, jsou TOP! Od pátý řady už seriálu bohužel dochází dech. ___ (Ukázkovej díl např. S01E06.) ()

JimmyII 

všechny recenze uživatele

Tenhle sitcom mi sedl od prvních epizod. Zatímco u jiných se usmívám či se občas zasměju, u Modern Family se opravdu často řehtám jako málokdy. Přitom jde o humor velmi inteligentní, civilní a ze života. K tomu skvělí herci hrající dokonale napsané postavy, ve kterých se každý najde. Tohle nemá chybu, doufám, že to tak dlouho vydrží! ()

Reklama

TheJokerCZ 

všechny recenze uživatele

Tento seriál má nevěřitelné kouzlo, tedy mě určitě okouzlil. Nepamatuji si díl, ve kterém bych se nezasmál. Spíš si pamatuji ty díly, ve kterých jsem se nemohl přestat smát. Každá postava zde má své místo a kouzlo. Ale přesto je asi můj největší oblíbenec Phil. Po třech řadách jsem nadmíru spokojen a už se těším na tu čtvrtou, protože věřím, že si tento seriál určitě udrží svoji kvalitu i nadále. "Vždycky jsem chtěla dceru. Oblékat ji do krásných šatiček, česat ji, starat se o její nehty, dělat jí make-up. Nikdo to neví, ale první rok jeho života jsem z Mannyho dělala holčičku a všem jsem říkala, že je moje dcera. Ale jen párkrát. Nechtěla jsem ho traumatizovat. Když našel fotky, řekla jsem mu, že to je jeho sestra dvojče, která zemřela." // I v páté řadě si tento seriál drží laťku neskutečně vysoko a já se královsky bavím. 9/10 ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku sa mi to veľmi páčilo- originálny nápad (dokumentárny rozprávačský štýl, postavy vedia o kamere), postavičky boli zábavné, každá niečim výnimočná,... Na konci prvej série ale znižujem hodnotenie zo štyroch, na tri hviezdičky a to z jediného dôvodu: keď vyjde nový diel, už sa naň neteším a pozerám ho len z povinnosti. Humor sa vytráca hrozne rýchlo (zabávam sa sem tam už len na Mannym a Jayových hláškach...a to som myslel že najviac vtipov pôjde od otca klasickej rodiny), originálny štýl sa už okukal a poškuľovanie po kamere proste donekonečna nemôže vytvárať všetky vtipy. Rozhodne sa tu ale nájde hromada pozitívnych vecí, ja som sa ich už bohužiaľ prejedol. Do druhej série sa zatiaľ ani nechystám. Update: počas druhej série opäť zvyšujem na 4, znovu ma to chytilo. Je to možno aj tým, že som začal diely sledovať s titulkami, pretože som počas prvej série nie všetkému rozumel. ()

MATADOR 

všechny recenze uživatele

Pokud objevíte seriál, ve kterém se Vám líbí všechny postavy, ať už vedlejší, nebo hlavní. Musí to něco znamenat! Takovou moderní rodinku je objevil úplně náhodou a musím říci, že tohle je strašně geniální a vtipný seriál, který předčil všechna očekávání. Všechny postavy jsou úžasné, každá má nějakou vlastnost, kterou si na té dané postavě oblíbíte. Takový hezký seriál ze života. ()

Galerie (3 540)

Zajímavosti (63)

  • V 7. epizodě 3. řady se v roli Derlene objevila Jennifer Tilly, která je kromě příležitostné představitelky menších rolí tak známou pokerovou profesionálkou. (JardaBauer)
  • Lily má vlastní účet na twitteru (TheBabyLilyPad), který pro ni vytvořil Eric Stonerstreet (Cameron). (Maledict)
  • Plán, ktorý v tejto epizóde vymyslia Claire a Mitchell, je založený na filme Cudzinci vo vlaku (1951). (dwdb)

Související novinky

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (více)

Zorro dostane novou verzi

Zorro dostane novou verzi

10.12.2020

Jen co filmař Robert Rodriguez (Alita: Bojový anděl, Sin City – město hříchu) sklidil chválu za svoji čerstvou epizodu seriálového Mandaloriana, oznámil tvůrce ještě spolu se svou sestrou… (více)

Nejlépe placené herečky roku 2020

Nejlépe placené herečky roku 2020

16.10.2020

Časopis Forbes každoročně sestavuje žebříček nejlépe placených herců a hereček roku, před pár týdny jsme tak řešili nejlépe placené herce, a nyní nastal čas podívat se taky na herečky. Následující… (více)

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (více)

Reklama

Reklama