The Flash (TV seriál)

• Kanada

The Flash

The Flash

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014–2019, 80 h 33 min (Minutáž: 43 min)

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Patrick Sabongui, Robbie Amell, John Wesley Shipp, Michelle Harrison, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Victor Garber, Clancy Brown, Melise, Emily Bett Rickards, Stephen Amell, Liam McIntyre, Fulvio Cecere, Greg Finley, Matt Letscher, Amanda Pays, Chad Rook, Andy Mientus, Paul Anthony, Steve Baran, Isabella Hofmann, Danielle Nicolet, Britne Oldford, Peyton List, Kelly Frye, Brandon Routh, Ciara Renée, Tom Butler, Katie Cassidy, Mark Hamill, Robert Knepper, David Ramsey, Paul Blackthorne, Peter Bryant, Lauren Lee Denham, William Sadler, Bre Blair, Jessie Fraser, Reese Alexander, Al Sapienza, Nicholas Gonzalez, Emily Kinney, Michael Benyaer, Anna Hopkins, Sarwan Badesha, Devon Graye, Philip Cabrita, Bruce Harwood, Alistair Abell, Casey Dubois, Fraser Aitcheson, Doug Jones, Robert Mann, Douglas Chapman, Chase Masterson, Kasey Kieler, Olivia Cheng, Jerry Trimble, Morena Baccarin, Anthony Carrigan, Micah Parker, Michael Reventar, Roger Howarth, Joey Aresco, Martin Novotny, Jana Mitsoula, Shantel VanSanten, Carolyn Adair, Yoshie Bancroft, Sarah Hayward, Peter New, Monice Peter, Jesse Reid, Neal McDonough, Lucas Wolf, Demord Dann, Osmond L. Bramble, Bill Dow, Chad Riley, Alex Barima, Cainan Wiebe, Everick Golding, Emanuel Fappas, Patrick Roccas, Michelle Choi-Lee, Jennifer Cheon, Tristan Shire, Jeremy Schuetze, Paul Belsito, Jason William Day, Adam Copeland, John Specogna, Jane Craven, Teddy Sears, Kett Turton, Vanessa Williams, Tony Todd, Michael Ironside, Franz Drameh, Demore Barnes, Jenna Berman, David Hayter, John Barrowman, Willa Holland, Casper Crump, Falk Hentschel, Keiynan Lonsdale, Aaron Douglas, Marco Grazzini, Teach Grant, Sean Owen Roberts, Michael Rowe, Tone Bell, Audrey Marie Anderson, Christopher Rosamond, Aaron Craven, Allison Paige, Violett Beane, Brandon Routh (a.z.), Kelly Frye (a.z.), Stephen Amell (a.z.), Michelle Harrison (a.z.), Candice Patton (a.z.), John Wesley Shipp (a.z.), Melissa Benoist (a.z.), Keiynan Lonsdale (a.z.), Caity Lotz (a.z.), Jason Mewes, Chris Webb, Rhys Williams, Roman Blomme, Nickolas Baric, Seth Whittaker, Katie Hayashida, Darla Taylor, Joey King, Tobin Bell, Grey Damon, Ashley Rickards, Susan Walters, Todd Lasance, Melissa Benoist, Greg Grunberg, Caity Lotz, Shaine Jones, David Hayter (a.z.), Allison Paige (a.z.), Fred Henderson, Andre Tricoteux, Vito D'Ambrosio, Matthew Robert Kelly, Isaiah Lehtinen, Devielle Johnson, Lisa MacFadden, Taylor St. Pierre, Donnelly Rhodes, Jerry Wasserman, Chantal Bui Viet, Jessica Camacho, Andrea Brooks, Bri Neal, Gigi Jackman, Stephen Huszar, Matthew Kevin Anderson, Michasha Armstrong, Kirby Morrow, Keith David, Arpad Balogh, Peter Flemming, Paul Jarrett, Sean Poague, Darren Criss, David Harewood, Jeremy Jordan, Chris Wood, Paul Moniz de Sa, David Dastmalchian, Haig Sutherland, Michael Karl Richards, Anne Dudek, Michael Smith, Logan Williams (herec, a.z.), Kim Engelbrecht, Neil Sandilands, Anja Savcic, Adam O'Neill, Ryan McDonell, Sugar Lyn Beard, Katee Sackhoff, Danny Trejo, Peter Chao, Henry Mah, Donna Pescow, Richard Brooks, Chyler Leigh, Juliana Harkavy, Russell Tovey, Frederick Schmidt, Hartley Sawyer, Paul Batten, Kendrick Sampson, Brendon Zub, Vaughan Winmill, Tom Felton, Lillian Doucet-Roche, Christina Brucato, Dominic Burgess, Jessica Parker Kennedy, Corinne Bohrer, Bill Goldberg, Derek Mears, Kendall Cross, Paul McGillion, Mark Sweatman, Bernadette Saquibal, Leonardo Nam, Max Adler, Oliver Rice, Kevin Smith, Arturo del Puerto, Miranda MacDougall, Ryan Alexander McDonald, Adil Zaidi, Kat Pasion, Liam Hughes, Austin Eckert, Theresa Wong, Anthony Shim, Andrew Gillingham, Ricky He, Daniel Cudmore, Chris Klein, Austin Obiajunwa, Chelsea Kurtz, Erin Cummings, Matty Finochio, Elizabeth Tulloch, Kiana Madeira, Jason McKinnon, Dee Jay Jackson, Kyle Secor, Phil LaMarr, Judith Maxie, Cassandra Ebner, Reina Hardesty, Julianne Christie, Natalie Gibson, Helenna Santos, LaMonica Garrett, Tyler Hoechlin, Ruby Rose, Paul Lazenby, Benita Ha, Ashley Ross, Jovanna Burke, Gabrielle Walsh, Charlene Amoia, Victoria Park, Islie Hirvonen, Karin Inghammar, Robert Picardo, Kimberly Williams-Paisley, Damion Poitier, Sasha Rojen, Dan Payne, Zibby Allen, Sarah Carter, Dalias Blake

Komentáře uživatele micle21 k tomuto TV seriálu

Návrat takový uzívaný, i když to marné nebylo. Na konci se všecko dá do šťastného konce a já jen doufám, že změní budoucnost tak, že zařve Wally, jelikož mi už přijde tak moc otravnej, že to ani neni možný.(29.1.2017)

Dobrý díl, ale ne skvělý díl. Bavil mě Cisco, HR (výjimečně jeho hláška, já to vim, ty, my, on, ona to ví dokonalá :D), Caitlin teda moc upozaděná (možná dobře), ale ta linka s Iris a Wallym mě nebavila a jak se Wally natřásal a fotil se sexy roztleskávačkami mě vyloženě otravovalo. Jinak Gypsy strašně sexy, snad se ještě objeví. A snad ta Iris snad fakt umře, jelikož už mi pomalu začíná vadit taky a to jsem se držel dlouho.(4.2.2017)

Takže příště Grodd. Celkem fajn epizoda. Julian + Caitlin? To jsem nečekal.(11.2.2017)

Asi miluju Jesse, s těma teniskama byla velice sexy..jinak to tedy musela být velice drahá epizoda, i když je samozřejmě třeba odvrátit zrak nad levnými na rychlo ukuchtěnými cgi triky. Nicméně by mě zajímalo, jak moc se inspirovali u Skull Island..(22.2.2017)

Luke Starkiller...hm, praví fandové SW vědí :) jinak ok díl, ale nemuseli by se pouštět do obřích bojů a cgi postav, na které seriálová produkce nemá, zvlášť u CW.(3.3.2017)

Tak konečně se něco dělo, jakmile se řeší hlavní linka, tak je to hned o stupeň lepší. Doufám, že Wally bude nějaký čas pryč. Savitar zatim baví, ale pořád si nedokážu představit, jestli v tom transformeřím obleku je člověk nebo jak to teda je. Nechám se překvapit. Nějaký vyloženě epic moment chyběl, tak si plné hodnocení ještě pošetřím.(12.3.2017)

Jeden velkej souhrn cameií z nichž mě samozřejmě nejvíce potěšil můj oblíbenec Snart, snad se brzy vrátí natrvalo do Legend. :) Jinak jsem doufal, že se alespoň na jeden blbej díl zbavíme Wallyho a místo toho přijdem o Jaye a Quick. Jestli prostě v týhle sérii neumře, tak fakt nevim.(22.3.2017)

Tyjo, mně se to líbilo úplně hodně moc. Muzikály jsem viděl jenom ty nejzásadnější z 21. století a bavily mě, takže to bude i tím. Nejlepší bylo, jak vždycky potakli nějakou známou postavu a byl to někdo jiný (hlavně Stein s Joem jako otcové :D Super). Wally mi tolik nevadil, jen v jedný scéně kdy měl zas radost jak puberťák, ale to je i tim, že tu byl fakt málo. A nejlepší hláška Kary : "To myslíš teoreticky?" "Ne, geologicky." :D(26.3.2017)

No, úroveň se hodně zvedla, ačkoliv jsem do poslední chvíle nevěděl, jestli dám 80% nebo plnej. S tou Caitlin na konci to bylo teda extra divný, kdyby se to stalo během tý operace, tak v poho, ale dát to takhle na cliffhanger bylo laciný, ale chápu, že se to tak dělá. Nicméně jsem si ani nevšiml, že chyběl H.R., ale víc sem si užíval, že Wally řekl asi jen 2 věty a byl upozaděnej, tak to má být. Tohle byl pro mě jeden z nejlepších dílů téhle série a nejvíc jsem si to užil co pamatuju, krom teda crossoverů. Jen tak dál.(1.4.2017)

Už jsem chtěl dát tři *, ale ke konci se to rozjelo a Futre Flash má skvělej oblek! Rád bych, aby ho Flash měl od příští řady, ten se vážně povedl. A konečně víme jak vypadá Savitarova...noha :D A jenom zmíním jednu nelogickou věc, ačkoliv se jich v každým díle najde spousty. Flash po sjednocení týmu jde po těch dvou a nevim jak si mohl myslet, že by je zastavil, když mu jedna přivodí pocit na blití a druhej halušky, musel vyloženě spolíhat na future flashe a to moc dobrej manévr teda nebyl. :D(29.4.2017)

Ok, opět mi Flash vyprášil kožich, bylo to super, i když přecejen trošku slabší plný počet. Future Flash! Já to věděl, neměl jsem se nechat lákat jinýma teoriema, jakmile jsem byl upozorněn na tu slovní hříčku "I am the FUTURE-Flash," mělo to být jasné..¨A Killer Frost je mnohem víc sexy než celkem zbytečná Caitlin, prosím nechat.. https://scontent.fprg1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/p960x960/18238902_1464927113558287_2570841984366322564_o.jpg?oh=21d0ae1316d942b0fdfbc476937eb201&oe=598327A2(7.5.2017)

Maximálně výplňkový díl. Byl jsem zprvu na průměru, řikal jsem si jak moc blbé to je, ale pak už se to zlepšilo a snad už to teď bude velkolepé Pokud si správně pamatuji, tak právě tyhle díly od 20 byly loni nejlepší, takže v tomhle ohledu rozhodně zklamání.(13.5.2017)

wow, prostě wow. To bylo boží. A navíc v celým díle Snart, takže mega pecka! A i toho King Sharka jsem po dlouhé době rád viděl..ale hlavně! Fakt se to stalo"(19.5.2017)

Že já čtu ty fanouškovský teorie..o hodně jsem se ochudil..ale jinak skvělý, srdceryvný finále..A ani moc ne cliffhanger..prostě konec..no né? :D(25.5.2017)

Poněkud temný úvod na to, jak říkali, že to bude sluníčkovější, ale takhle to já radši. Spíš mi vadilo, že Flashův návrat je klasický bullshit a jeho uzdravení klasická scénáristická klička, ale to se tak nějak od komiksového seroše čeká. Hlavní je, že jsem se nenudil a docela to odsýpalo. Jsem rád, že Flash dostal tenhle sytější kostým, který jsme si už mohli prohlédnout v minulé řadě, líbí se mi mnohem víc. Caitlin je zpět, to je dobře, ale jeden element přeci jen chybí. Juliana asi přežijeme, ale bez Welse to bude těžké. Že by nějaká čtvrtá verze?(12.10.2017)

Z Flashe Iron Man? Ten suit podobnej ze Spider-man Homecoming byl fakt moc, jsem rád, že to s tim nemyslí vážně..A jsem poslední, kdo si kdy stěžoval na Iris, ale v tomhle díly mě teda strašně štvala a doufam, že linka s manželskou poradnou nebude pokračovat.. a už druhý díl, kdy záporáka porazila důvěra v druhého nebo láska :D No zlepšit prosím!(19.10.2017)

Tak tohle mě docela bavilo, možná zatim nejvíc (což není takové terno, když dvojka byla hrůza). Jsem hodně rád, že se vrátil Harry a doufám, že zůstane dlouho. a Wally už mi přestal vadit, ale když zmizí a nahradí jej Harry, tak se zlobit nebudu. Spíš mě mrzí, že se nevrátila Jesse, fakt jsem se na ní těšil a podle mě tu skříňku na rozchody spáchali bez účasti té herečky.(26.10.2017)

Trejo už mě moc nebaví, záporák divnej..Prostě už to nemá ten drajv co dřív.(1.11.2017)

Feministickej díl bez Flashe a ještě si z toho dělaj srandu. To mě po*er. Ne, že by mě tohle samotný nějak vadilo (až na to, že je to tlačený hrozně na sílu), ale prostě to je celé nezáživné a mam pocit, že už se to do té euforie druhé půlky první série a druhé nevratí. PS : Cecile je hodně velká milfka.(11.11.2017)

Už jsem z toho asi celkově znuděný. Vtipné momenty to ale mělo. S Wellsema to bylo až na hranici parodie, ale některé hlášky se povedly. Nejvíc mě ale zaujal konec s DeVoem, poprvé co mě přesvědčil, když neměl ten hrnec na hlavě jako Thinker.(16.11.2017)

Konečně správně temnější díl. Snad se Thinker neukáže jako největší looser.. PS : Taky máte všichni radost jako tým Flash z návratu Wallyho? <3 (sarkasmus)(23.11.2017)

Čekal jsem od crossoverů více, ale hodně mě bavil Leo a Eobard..i když teda někdy bych chtěl vidět původního Wellse, o tom vlastně nevíme vůbec nic a jediný důvod, proč mu zůstal tenhle obličej je aby nemuseli shánět dalšího herce, co hrál Eobarda.(3.12.2017)

Poměrně překvapivý zvrat, ale jsem zvědav jak to "Dominic" utáhne. Bavil mě dost Harry a tentokrát i Cisco a Caitlin, jenom škoda, že se neukázala Gipsy.(28.12.2017)

Tak to mě bavilo moc. Velmi zručně natočené..ale jsem zvědav, jak dlouho nás čekají vězeňské díly.(19.1.2018)

Malinko přilepšuji, jelikož jsem se nenudil, ale po minulém dílu celkem sešup. Škoda, že se neukázal i Hamill, tak alespoň na fotce.(27.1.2018)

Já se dost dobře bavil. Zdejší humor mě opravdu dokázal rozesmát to tu CW tvorby není vůbec obvyklé.(5.2.2018)

Až na ty přepálené výjevy záporačky jsem se poměrně dobře bavil. Konečně je vyřešená linka s vězením a Ralph je fakt dobrej, snad zůstane na pevno a ne jako Julian.(12.2.2018)

Nevím jestli je to mnou nebo jen tímhle dílem, ale už mě nebaví ani Flash. Všecky CW jsou na jedno brdo a asi už nebudu pokračovat další řadou. Vlastně to asi neni horší než na začátku, jenom se to dokola opakuje..(8.3.2018)

Jesse! Zase jsem jí pod dlouhé době rád viděl. Jinak díl to byl teda jako pravidelně extra výplňkový a naprosto vycucaný z prstu (vim jaká je agitka teroristů, ale takovou kravinu by snad nikdo neudělal)..Ale byly tu už i horší díly, tak tentokrát přilepším.(15.3.2018)

To jsem zvědavej, jestli se Iris ještě někdy proběhne..Celkem dobrý díl, tentokrát jsem se nenudil, hezky to odsejpalo, DeVoe se řešil jen okrajově, takže pohoda. Snad už to zdárně doklepou do konce..A snad se zas objeví Jesse..Harry má něco za lubem..(23.3.2018)

Vtípky veskrze povedené, ale když už se objevil Trejo, mohla přijít i Gipsy..Když jsem viděl Barryho ve vzduchu, tak to byla sranda. A Ralph jako West taky pobavil. Málokdy tu tak dobře funguje humor. a pak samozřejmě Jay & Silent Bob..(20.4.2018)

By mě zajímalo, jestli si vůbec někdo mohl myslet, že by hlavního záporáka chytli už v 18. díle..navíc před dotažením svých plánů. To ne, teď je neporazitelenej čekám, jaká zas přijde Deus Ex Machina a vše se spraví. A taky se obávám, že Ralph je podobně jako Julian postava na jednu sérii.(25.4.2018)

Víc Snarta, ten byl fakt boží! Achjoo, doufám, že se i tak bude objevovat i příští rok. Neskutečně to oživil.(3.5.2018)

Přešlapujou na místě, ale pořád to jde, nenudí to a vyvstává jedna otázka..kdo je ta sličná dívka na konci? :D(13.5.2018)

• Harry and the Harrisons (S04E21) (epizoda) (2018)

kolosální ztráta času. Nejradši bych, aby se rada Wellsů a ta australská pipka Amunet už neobjevili.(17.5.2018)

Tak podle toho konce Thinkera už nikdo nikdá nezastaví..:D To zas bude bulls*it na konec..(18.5.2018)

To bylo finále k uzoufání. Ale Nora na konci je hrozně sexy a těšim se na ní příští rok.(25.5.2018)

Flash má sakra cool oblek, ale jinak mě nový díl celkem unavoval. Ještěže je Nora celkem sexy.(13.10.2018)

Neví, co je cikáda? :D Han střílel druhý. To mě dostalo.(20.10.2018)

Celkem to rychle uteklo, ale..Nový Wells a Cicada mě teda zatím nepřesvědčili. Čtvrtý stupeň, že mě to neudilo jako minule..(2.11.2018)

Jestli to takhle půjde dál, tak to ani nedokoukám. Cisco měl dovolenku?(10.11.2018)

Tentokrát mě to nenudilo jako obvykle..(10.12.2018)

To zas byla zápletka!(23.12.2018)

Tak tenhle díl mě po dlouhé době velmi bavil. Ačkoliv začátek byl velmi překombinovaný, Wells v nejrůznějších verzích mě potěšil. Nejlepší byl prostě Harry, kéž by se vrátil.(6.1.2019)

Za mě hodně slabý crossover. Bez legend to není ono, ačkoliv hlavní nápad pobavil, celkově mě díl extra nechytl.(11.12.2018)

Sice linka s Norou mě vůbec nebavila, ale jinak jsem se nenudil. Už se těšim až se vrátí Joe.(28.1.2019)

• Seeing Red (S05E11) (epizoda) (2019)

tak to byla fakt nuda..(5.2.2019)

• Memorabilia (S05E12) (epizoda) (2019)

Myslel jsem, že zvládnu ještě tuhle sérii, ale asi se k tomu nedokopu..(5.3.2019)