The Flash (TV seriál)

• Kanada

The Flash

The Flash

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014–2019, 94 h 33 min (Minutáž: 41–44 min)

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Patrick Sabongui, Robbie Amell, John Wesley Shipp, Michelle Harrison, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Victor Garber, Clancy Brown, Melise, Emily Bett Rickards, Stephen Amell, Liam McIntyre, Fulvio Cecere, Greg Finley, Matt Letscher, Amanda Pays, Chad Rook, Andy Mientus, Paul Anthony, Steve Baran, Isabella Hofmann, Danielle Nicolet, Britne Oldford, Peyton List, Kelly Frye, Brandon Routh, Ciara Renée, Tom Butler, Katie Cassidy, Mark Hamill, Robert Knepper, David Ramsey, Paul Blackthorne, Peter Bryant, Lauren Lee Denham, William Sadler, Bre Blair, Jessie Fraser, Reese Alexander, Al Sapienza, Nicholas Gonzalez, Emily Kinney, Michael Benyaer, Anna Hopkins, Sarwan Badesha, Devon Graye, Philip Cabrita, Bruce Harwood, Alistair Abell, Casey Dubois, Fraser Aitcheson, Doug Jones, Robert Mann, Douglas Chapman, Chase Masterson, Kasey Kieler, Olivia Cheng, Jerry Trimble, Morena Baccarin, Anthony Carrigan, Micah Parker, Michael Reventar, Roger Howarth, Joey Aresco, Martin Novotny, Jana Mitsoula, Shantel VanSanten, Carolyn Adair, Yoshie Bancroft, Sarah Hayward, Peter New, Monice Peter, Jesse Reid, Neal McDonough, Lucas Wolf, Demord Dann, Osmond L. Bramble, Bill Dow, Chad Riley, Alex Barima, Cainan Wiebe, Everick Golding, Emanuel Fappas, Patrick Roccas, Michelle Choi-Lee, Jennifer Cheon, Tristan Shire, Jeremy Schuetze, Paul Belsito, Jason William Day, Adam Copeland, John Specogna, Jane Craven, Teddy Sears, Kett Turton, Vanessa Williams, Tony Todd, Michael Ironside, Franz Drameh, Demore Barnes, Jenna Berman, David Hayter, John Barrowman, Willa Holland, Casper Crump, Falk Hentschel, Keiynan Lonsdale, Aaron Douglas, Marco Grazzini, Teach Grant, Sean Owen Roberts, Michael Rowe, Tone Bell, Audrey Marie Anderson, Christopher Rosamond, Aaron Craven, Allison Paige, Violett Beane, Brandon Routh (a.z.), Kelly Frye (a.z.), Stephen Amell (a.z.), Michelle Harrison (a.z.), Candice Patton (a.z.), John Wesley Shipp (a.z.), Melissa Benoist (a.z.), Keiynan Lonsdale (a.z.), Caity Lotz (a.z.), Jason Mewes, Chris Webb, Rhys Williams, Roman Blomme, Nickolas Baric, Seth Whittaker, Katie Hayashida, Darla Taylor, Joey King, Tobin Bell, Grey Damon, Ashley Rickards, Susan Walters, Todd Lasance, Melissa Benoist, Greg Grunberg, Caity Lotz, Shaine Jones, David Hayter (a.z.), Allison Paige (a.z.), Fred Henderson, Andre Tricoteux, Vito D'Ambrosio, Matthew Robert Kelly, Isaiah Lehtinen, Devielle Johnson, Lisa MacFadden, Taylor St. Pierre, Donnelly Rhodes, Jerry Wasserman, Chantal Bui Viet, Jessica Camacho, Andrea Brooks, Bri Neal, Gigi Jackman, Stephen Huszar, Matthew Kevin Anderson, Michasha Armstrong, Kirby Morrow, Keith David, Arpad Balogh, Peter Flemming, Paul Jarrett, Sean Poague, Darren Criss, David Harewood, Jeremy Jordan, Chris Wood, Paul Moniz de Sa, David Dastmalchian, Haig Sutherland, Michael Karl Richards, Anne Dudek, Michael Smith, Logan Williams (herec, a.z.), Kim Engelbrecht, Neil Sandilands, Anja Savcic, Adam O'Neill, Ryan McDonell, Sugar Lyn Beard, Katee Sackhoff, Danny Trejo, Peter Chao, Henry Mah, Donna Pescow, Richard Brooks, Chyler Leigh, Juliana Harkavy, Russell Tovey, Frederick Schmidt, Hartley Sawyer, Paul Batten, Kendrick Sampson, Brendon Zub, Vaughan Winmill, Tom Felton, Lillian Doucet-Roche, Christina Brucato, Dominic Burgess, Jessica Parker Kennedy, Corinne Bohrer, Bill Goldberg, Derek Mears, Kendall Cross, Paul McGillion, Mark Sweatman, Bernadette Saquibal, Leonardo Nam, Max Adler, Oliver Rice, Kevin Smith, Arturo del Puerto, Miranda MacDougall, Ryan Alexander McDonald, Adil Zaidi, Kat Pasion, Liam Hughes, Austin Eckert, Theresa Wong, Anthony Shim, Andrew Gillingham, Ricky He, Daniel Cudmore, Chris Klein, Austin Obiajunwa, Chelsea Kurtz, Erin Cummings, Matty Finochio, Elizabeth Tulloch, Kiana Madeira, Jason McKinnon, Dee Jay Jackson, Kyle Secor, Phil LaMarr, Judith Maxie, Cassandra Ebner, Reina Hardesty, Julianne Christie, Natalie Gibson, Helenna Santos, LaMonica Garrett, Tyler Hoechlin, Ruby Rose, Paul Lazenby, Benita Ha, Ashley Ross, Jovanna Burke, Gabrielle Walsh, Charlene Amoia, Victoria Park, Islie Hirvonen, Karin Inghammar, Robert Picardo, Kimberly Williams-Paisley, Damion Poitier, Sasha Rojen, Dan Payne, Zibby Allen, Sarah Carter, Dalias Blake, Alex Désert, Caitlin Stryker, Anna Louise Sargeant, Troy James, Eric Schweig, Kathryn Gallagher, BD Wong, Garry Garneau, Catherine Lough Haggquist, Chris Shields, Evelyn Chew, Kareem Malcolm, Nadeen Lightbody, Linda Ko, Sendhil Ramamurthy

Komentáře uživatele LachtanShows k tomuto TV seriálu

Ohromně dlouho jsem se po zimním midseason finale přemlouval, kdy se k Flashovi zase vrátím. Přeci jen se mi za první 4 série nestalo, že bych jakoukoli epizodu nesjel maximálně od týdne od jejího vypuštění do světa. Ale i skvělým seriálům po čase dochází dech. Sezónu se pokusím dokoukat, třeba přijde nějaký řádný plotwist s návrativším se Reverse Flashem.(6.5.2019)

Na to, že je epizoda v modrých číslech, mě bavila z předchozích cca čtyř téměř nejvíce. Doufám, že se Sherloque nenechá moc zaslepit a konečné prolomí Nořino otravné tajemství.(11.5.2019)

Po dlouhé odmlce skoro až luxusní epizoda. Tematika časové smyčky mě nikdy neomrzí a ten brilantní střih s ní skloubený vrátil Flashe do kvalit prvních tří sérií.(12.5.2019)

Věděl jsem, že sympaťák Chris z Prciček nemůže být úhlavním záporákem. A doufám, že ani jeho nástupce nebude větší hrozbou než příchozí Godspeed.(18.5.2019)

Rozuzlení, které jsme tak dlouho vyčkávali. Tom Cavanagh je pro mě oficiálně nejlepším hercem ve Flashově ansámblu.(18.5.2019)

Oblekem Godspeed válcuje veškeré dosavadní speedstery, ale chabou dějovou linkou se zas propadá na samé dno. Ba ne, nejhorším rychlíkem je pro mě definitivně Nora, sice se snaží, ale Parker Kennedy mi vůbec nesedí a za to její “Schway!” bych jí zadupal pod zem. Čtyři hvězdičky jen za skvělé emoce Granta Gustina a opět bezchybného Toma Cavannagha v obou jeho rolích.(19.5.2019)

Ta překombinovaná snaha se mermomocně semtam věnovat i vedlejším postavám už mi leze krkem a trapná ledová rodina je třešničkou na dortu. Ještě že je tam ten Thawne, jinak by byl seriál v hovnech.(23.5.2019)

Ta Nora už nemůže být otravnější. Rychle do finále a v 6. série jedeme snad od lepšího začátku.(23.5.2019)

Thawne zkrátka boduje. Zajímavý cliffhanger, který snad z finále udělá ten lepší díl posledních několika týdnů zpackané 5. sezóny.(24.5.2019)

Mně už prostě přišlo, že docházel dech. Grace Gibbonsová naprosto otřesná záporačka naprosto otřesně zahraná, ruku v ruce s tím jde i postava Nory včetně velmi špatně uvěřitelných hereckých emocí Jessicy Parker Kennedy. A fakt, že se znovu změnila časová osa, ale vše zůstalo přistaru oproti např. takovému Flashpointu, totálně zakopává někdejší scenáristickou rafinovanost. Jen Thawne a jeho hláška: “See you in next crisis!” mě posadila na zadek a už se nemůžu dočkat letošního crossoveru.(24.5.2019)

Po přiblblé čtvrté sérii a zpackané druhé polovině 5. řady jsem doufal, že se tvůrci poučí a pokusí se najet na tu úžasnou vlnu prvních tří sezón. Nad seriálem nezanevřu minimálně do Crisis on Infinite Earths, na kterou už nám napříč Arrowverse vycházejí první upoutávky. Věřím, že po tomhle obřím eventu se veškeré části univerza, které mají jet dál, uberou novým, lepším směrem.(12.10.2019)