Taková moderní rodinka

Ukázka z filmu 1
USA, (2009–2020), 91 h 3 min (Minutáž: 20–22 min)

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter (více)

Série(11) / Epizody(250)

Americký komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě.  Kdysi osvědčený rodinný model žena + muž + dvě až tři děti už je dávno minulostí a tento americký sitcom nám představuje moderní rodinu z počátku 21. století. Vlastně tři rodiny, které nicméně dohromady tvoří klan Pritchettových. Jeho patriarchou je šedesátník Jay (Ed O'Neill), který se znovu oženil s mnohem mladší vášnivou Glorií (Sofía Vergara). Ta si z předchozího manželství přivedla do rodiny jedenáctiletého syna Mannyho (Rico Rodriguez), jenž celé dny tráví sněním a psaním veršů, což se jeho novopečenému nevlastnímu otci zrovna nezamlouvá. Jay také těžko snáší, když si lidé myslí, že je Gloriin otec, nikoliv manžel. Jayova dospělá dcera Claire (Julie Bowen) a její muž chtějí mít otevřený a upřímný vztah se svými třemi dětmi, jenže to není žádný med, zvlášť když udeří puberta. A pak je tu Jayův syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson), který už pět let žije se svým partnerem Cameronem (Eric Stonestreet), a právě spolu adoptovali dítě z Vietnamu. Život, jak se zdá, není úhledný ani předvídatelný, ale právě překvapení, jež neustále přináší, z něj vyhánějí nudu. (ABC TV Network)

JAzzeURo

S finálním hodnocením jsem čekal na konec 2. série a musím podotknout, že se vyplatilo. Jen málo seriálů si udrží svou úroveň. Celkový koncept je značně ovlivněn televizní kulturou reality shows, avšak není to na škodu. Pohledy do kamery, když udělá někdo něco trapného jsou trochu podbízivé, ale k celkovému konceptu se hodí. Kdo se chce dobře zasmát nad rodinnou komedií, rozhodně mohu doporučit. ()

yce

Po prvních pár dílech sem si říkal ale jo příjemnej serial kterej se zas aspoň trošku liší od ostatních sitcomu. Tenhle serial ale nabíra vysoce na otáčkách každej další díl je lepší a lepší, navíc super obsazení herců, pravda Luka Dunpyho nějak nemusím místy mě příjde zbytečně trapnej mohli ho udělat hloupějšího decentnějším způsobem a vůbec by to neuškodilo. Musím říct ale že jsem si oblíbil po pár dílech všechny herce. Takže pokud už za sebou máte Himym, TBBT, Scrubs apod. za sebou tak určitě neváhejte vyplatí se to určitě zkouknout... ()

majorW

Nuda, vtipe vylez. A produkce nekde propila stativ. Pokud vas rozesmeje, kdyz si nekdo prdne, tak jste tady spravne. ()

GlaDOS

Ed O'Neill + jeho manželka, co by klidně mohla být jeho dcerou + velmi protivny děti. Nemám rád klasické americké stereotypy, nemám rád většinu postav, nemám rád podivnou kameru, vtipy abych v tom hledal lupou no a Ed O'Neill tu hraje asi tak desáté housle, i když má navíc. Jednu hvězdičku za přítomnost Eda a jednoho povedeného vtipu na díl. Víc si to nezaslouží a vážně nechápu, co na tom všichni mají. Když si chci odpočinout a vypnout, jsou na to daleko lepší seriály než toto jedno nafouklé nic. ()

RajmikCZ

Není právo soudit seriály po pilotním dílu, ale u tohodle jsem prostě musel. Věděl jsem už dopředu, že mě to pravděpodobně nebude bavit a tak. Herecké obsazení nesympatické až na Ed Oneila samozřejmně. ()

johnnyWOO

skvely oddychovy serial, vtipne dialogy, výborne obsadenie. Do Emmy som o Pritchetts toho vela nevedel, dnes uz mu ale patri cestne miesto na externom HDD. Pre mna jeden z najvtipnejsich serialov poslednych rokov. Najoblubenejsie postavy: Manny a Phil ()

EP2012

Nehorázně tupé, nudné, dementní. Ty Burrell je naprosto příšerný už svým vzhledem. Eda O´Neila je mi líto. Jsem nehorázně tupej, nudnej a dementní... Když jsem dal seriálu šanci, tak mě skutečně chyt. Omlouvám se , měním názor... Už nebudu dělat závěr po 2 epizodách. Ale Ty Burrell je fakt ,,ekl´´ :) ()

wamaku

Hysteričtí nesympatičtí herci, roztřesená kamera (proč?), prostoduchý jednoduchý naprosto "klišézní" humor. Děkuji, nechci. ()

sabotage22

Veľmi zábavný "realistický" seriál, ktorý zachytáva dianie v 3 častiach jednej rodiny... Veľkým pozitívom pre mňa je ca 20 minút na jednu epizódu, štýl natáčania, akoby šlo o dokument o rodine ale hlavne tam nie je po každej replike hodený umelý smiech - ten tam nie je vôbec. ()

Monkey_Bear

Absolutní pecka! První díl mě překvapil prvkem dokumentárního stylu, ale rychle jsem si zvykla a vlastně mě baví oční komunikace herců s divákem. Seriál doslova srší vtipem, některé scény jsem si musela přetáčet znovu (Luke suverénně procházející skleněnými dveřmi, ..) a pár záchvatů smíchu jsem dokonce nezvládla vsedě a musela vstanout a opřít se o rotoped (Mitchell snažící se zabít holuba, ..). Každý den se na tu partičku těším a zatím mě nezklamal jediný díl. Jeden z TOP seriálů současné doby, doporučuju všem, co se rádi smíchy lámou v pase!! ()

mmiri

Tohle mě prostě baví !!! Co víc k tomu dodat. Eric Stonestreet palec navrch ten hraje svou roli úplně nejlíp.... ()

BansheeKoli

Viděl jsem zatím jen pár dílů, ale musím říct, že mě to ničím nezaujalo. První věc co mě otravuje je střih a kamera, dále vtipy nejsou vtipné a celé ty zápletky mi přijdou dost nudné. Jeden z nejnudnějších seriálů co jsem za poslední dobu měl možnost shlédnout, ale někoho to může bavit, proč ne. Za mě jedna symbolická hvězda. ()

cendacarovny

Po pár dílech se na to kouká líp, první díly mě osobně moc neohromili, ale následně super seriál, který má co nabídnout a rozhodně nenudí. Hezký vymyšlené a zahrané charaktery postav. Mě osobně se nejvíc zamlouvá Many, Jay a samozřejmě Glorie. ()

SONNY07

Trvalo mi léta, než jsem si to oblíbil. Je to vlastm komorní záležitost. Propojení tří rodin. Kvalitní oddychovka, ne zcela banální. ()

DarkSikorski odpad!

Takže starej kořen obtahuje "mladou" mexikánku, pošahaná rodinka a párek tep... ehm homosxuálů... je fakt sranda jak řemen. To si raději pustím... no spíše vyhodím televizi z okna. ()

tehol

Když jsem to viděl poprvé, tak jsem nechápal, co se na tom někomu líbí (ten divný styl kamery atd). Když to vidím teď, tak nechápu, jak jsem mohl být takový kretén a neshlédavat to úžasným. Zatím po třech sezonách musím říct, že jsem snad ještě neviděl slabý díl, což je prostě... A já se tomu vlastně ani nedivím, všechny ty postavy jsou úžasné. Všechny. Není to jak v TBBT, kde se ostatní často dostávají do role přihrávaců Sheldonovi (a to mluvím i o těch prvních 3/4 řadách, dále už ten seriál téměř postrádal cokoli :( ) Pokud jde o ty dlouhotrvající sitcomy, tak podobnou kvalitu (a zajímavé postavy) jsem naposledy zaznamenával u HIMYM, tak doufám, že tady to vydrží déle. ()

Destheras

Vtipné a ze života. Klasický seriál popisující rodinné vztahy a jejich každodenní strasti. Smích nechybí ani u jedné epizody. Zkrátka důkaz, že i stereotypní seriály mohou být posunuty na vyšší úroveň zábavy. ()

Hugo_brunasi

Dokážu u toho posedět celej den. Myslím, že se v tom každý, alespoň místy, najde (případně zažil ve své rodině). A je fajn vidět O'Neilla v nedementní roli ()

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Zorro dostane novou verzi

Zorro dostane novou verzi

10.12.2020

Jen co filmař Robert Rodriguez (Alita: Bojový anděl, Sin City – město hříchu) sklidil chválu za svoji čerstvou epizodu seriálového Mandaloriana, oznámil tvůrce ještě spolu se svou sestrou… (více)

Nejlépe placené herečky roku 2020

Nejlépe placené herečky roku 2020

16.10.2020

Časopis Forbes každoročně sestavuje žebříček nejlépe placených herců a hereček roku, před pár týdny jsme tak řešili nejlépe placené herce, a nyní nastal čas podívat se taky na herečky. Následující… (více)

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard