The Flash (TV seriál)

• Kanada

The Flash

The Flash

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014–2019, 94 h 33 min (Minutáž: 41–44 min)

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Patrick Sabongui, Robbie Amell, John Wesley Shipp, Michelle Harrison, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Victor Garber, Clancy Brown, Melise, Emily Bett Rickards, Stephen Amell, Liam McIntyre, Fulvio Cecere, Greg Finley, Matt Letscher, Amanda Pays, Chad Rook, Andy Mientus, Paul Anthony, Steve Baran, Isabella Hofmann, Danielle Nicolet, Britne Oldford, Peyton List, Kelly Frye, Brandon Routh, Ciara Renée, Tom Butler, Katie Cassidy, Mark Hamill, Robert Knepper, David Ramsey, Paul Blackthorne, Peter Bryant, Lauren Lee Denham, William Sadler, Bre Blair, Jessie Fraser, Reese Alexander, Al Sapienza, Nicholas Gonzalez, Emily Kinney, Michael Benyaer, Anna Hopkins, Sarwan Badesha, Devon Graye, Philip Cabrita, Bruce Harwood, Alistair Abell, Casey Dubois, Fraser Aitcheson, Doug Jones, Robert Mann, Douglas Chapman, Chase Masterson, Kasey Kieler, Olivia Cheng, Jerry Trimble, Morena Baccarin, Anthony Carrigan, Micah Parker, Michael Reventar, Roger Howarth, Joey Aresco, Martin Novotny, Jana Mitsoula, Shantel VanSanten, Carolyn Adair, Yoshie Bancroft, Sarah Hayward, Peter New, Monice Peter, Jesse Reid, Neal McDonough, Lucas Wolf, Demord Dann, Osmond L. Bramble, Bill Dow, Chad Riley, Alex Barima, Cainan Wiebe, Everick Golding, Emanuel Fappas, Patrick Roccas, Michelle Choi-Lee, Jennifer Cheon, Tristan Shire, Jeremy Schuetze, Paul Belsito, Jason William Day, Adam Copeland, John Specogna, Jane Craven, Teddy Sears, Kett Turton, Vanessa Williams, Tony Todd, Michael Ironside, Franz Drameh, Demore Barnes, Jenna Berman, David Hayter, John Barrowman, Willa Holland, Casper Crump, Falk Hentschel, Keiynan Lonsdale, Aaron Douglas, Marco Grazzini, Teach Grant, Sean Owen Roberts, Michael Rowe, Tone Bell, Audrey Marie Anderson, Christopher Rosamond, Aaron Craven, Allison Paige, Violett Beane, Brandon Routh (a.z.), Kelly Frye (a.z.), Stephen Amell (a.z.), Michelle Harrison (a.z.), Candice Patton (a.z.), John Wesley Shipp (a.z.), Melissa Benoist (a.z.), Keiynan Lonsdale (a.z.), Caity Lotz (a.z.), Jason Mewes, Chris Webb, Rhys Williams, Roman Blomme, Nickolas Baric, Seth Whittaker, Katie Hayashida, Darla Taylor, Joey King, Tobin Bell, Grey Damon, Ashley Rickards, Susan Walters, Todd Lasance, Melissa Benoist, Greg Grunberg, Caity Lotz, Shaine Jones, David Hayter (a.z.), Allison Paige (a.z.), Fred Henderson, Andre Tricoteux, Vito D'Ambrosio, Matthew Robert Kelly, Isaiah Lehtinen, Devielle Johnson, Lisa MacFadden, Taylor St. Pierre, Donnelly Rhodes, Jerry Wasserman, Chantal Bui Viet, Jessica Camacho, Andrea Brooks, Bri Neal, Gigi Jackman, Stephen Huszar, Matthew Kevin Anderson, Michasha Armstrong, Kirby Morrow, Keith David, Arpad Balogh, Peter Flemming, Paul Jarrett, Sean Poague, Darren Criss, David Harewood, Jeremy Jordan, Chris Wood, Paul Moniz de Sa, David Dastmalchian, Haig Sutherland, Michael Karl Richards, Anne Dudek, Michael Smith, Logan Williams (herec, a.z.), Kim Engelbrecht, Neil Sandilands, Anja Savcic, Adam O'Neill, Ryan McDonell, Sugar Lyn Beard, Katee Sackhoff, Danny Trejo, Peter Chao, Henry Mah, Donna Pescow, Richard Brooks, Chyler Leigh, Juliana Harkavy, Russell Tovey, Frederick Schmidt, Hartley Sawyer, Paul Batten, Kendrick Sampson, Brendon Zub, Vaughan Winmill, Tom Felton, Lillian Doucet-Roche, Christina Brucato, Dominic Burgess, Jessica Parker Kennedy, Corinne Bohrer, Bill Goldberg, Derek Mears, Kendall Cross, Paul McGillion, Mark Sweatman, Bernadette Saquibal, Leonardo Nam, Max Adler, Oliver Rice, Kevin Smith, Arturo del Puerto, Miranda MacDougall, Ryan Alexander McDonald, Adil Zaidi, Kat Pasion, Liam Hughes, Austin Eckert, Theresa Wong, Anthony Shim, Andrew Gillingham, Ricky He, Daniel Cudmore, Chris Klein, Austin Obiajunwa, Chelsea Kurtz, Erin Cummings, Matty Finochio, Elizabeth Tulloch, Kiana Madeira, Jason McKinnon, Dee Jay Jackson, Kyle Secor, Phil LaMarr, Judith Maxie, Cassandra Ebner, Reina Hardesty, Julianne Christie, Natalie Gibson, Helenna Santos, LaMonica Garrett, Tyler Hoechlin, Ruby Rose, Paul Lazenby, Benita Ha, Ashley Ross, Jovanna Burke, Gabrielle Walsh, Charlene Amoia, Victoria Park, Islie Hirvonen, Karin Inghammar, Robert Picardo, Kimberly Williams-Paisley, Damion Poitier, Sasha Rojen, Dan Payne, Zibby Allen, Sarah Carter, Dalias Blake, Alex Désert, Caitlin Stryker, Anna Louise Sargeant, Troy James, Eric Schweig, Kathryn Gallagher, BD Wong, Garry Garneau, Catherine Lough Haggquist, Chris Shields, Evelyn Chew, Kareem Malcolm, Nadeen Lightbody, Linda Ko

Komentáře uživatele SNCIS k tomuto TV seriálu

Obsahuje spoilery: 1.Série: "V dětství jsem viděl, jak mou matku zabilo něco nemožného. Za její vraždu zavřeli mého otce. Pak jsem se díky nehodě - stal něčím nemožným. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají svou rychlost využívám k boji se zločinem a k nalezení lidí jako já. Jednoho dne najdu vraha mé matky a můj otec se dočká spravedlnosti. Jmenuju se Barry Allen. Jsem nejrychlejší člověk na světě...Jsem Flash!" První spin-off Arrowa. Flash není, tak temný jako Arrow! Je volnější a hodně zábavný, nicméně je tu šablona - 1 padouch = 1 epizoda, takže styl Smallville. To se mi moc nelíbí a i proto mám raději Arrowa než Flashe, ale postupem času (skoro v závěru série) má i Flash jednoho velkého nepřítele. Nejoblíbenější epizody v této série: Flash vs. Arrow, Rogue Time a finálová Fast Enough. Herci: Grant Gustin sympaťák, Tom Cavanagh má obličej padoucha a tvoří ho skvěle! Wentworth Miller také podává skvělý výkon a Candice Patton tu ztvárňuje - tu sexy holku co všichni chlapi chtějí, ale mně tam nesedí. Triky a efekty na TV ok, uvidíme jak se to bude vyvíjet. - 70%. 2.Série: Jmenuju se Barry Allen. Jsem nejrychlejší člověk na světě. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají s pomocí mých přátel ze STAR Labs bojuju se zločinem a hledám jiné metalidi jako já. Dopadl jsem muže, který mi zabil matku, ale zároveň jsem tím náš svět zpřístupnil novým hrozbám. A já jediný jsem dost rychlý na to, abych je zastavil... Jsem Flash! Rychlík Grant Gustin je zpátky! Herecké obsazení: Zůstalo takřka stejné... Je tu navíc 1 černoušek a sexy policistka. (http://nd02.jxs.cz/202/296/fb00a58b81_104795276_o2.jpg) Ta se zdrží, ale jen krátce. Příběh: Je tu cestování časem, skákání mezi zeměmi a celkově se to zabývá mnohovesmírem. Bonus je záporák Zoom (temný Flash), který je využít na maximum, neboť je v každé epizodě. Efekty: Žádný posun nezaznamenán. Druhá série mne trochu zklamala, protože nepřinesla nic nového, nic radikálního, nic z čeho bych se posadil na zadek. P.S: Kdyby tam nebyl Zoom, tak tu sou jen 3 hvězdy. - 70%. 3.Série: "Po porážce Zooma a záchraně mnohovesmíru jsem se vrátil v čase a vytvořil alternativní časovou osu, Flashpoint. Osu jsem obnovil, ale zjistil jsem, že některé věci se změnily. Do našeho světa jsem přivedl nové hrozby. A já jediný jsem dost rychlý na to, abych je zastavil. Jsem Flash." Rychlík Grant Gustin jako mučedník, neboť se celou sérii lituje. Příběh je o Flashpointu a záporákem je bůh rychlosti Savitar. Je tam pár nových postav, ale jinak se nic nezměnilo. Tom Cavanagh a jeho H.R mně pil krev. Tom je dobrý herec, neboť v každé sérii má jiný charakter. Nicméně ten co měl zde, se k němu nehodil. Efekty: Když to porovnám s 2 sérii Supergirl, tak má Flash otřesný vizuál. Nejhorší epizody byli s gorilou Groddem. No, a celkově to působilo poněkud zmateně. Finálové rozuzlení bylo promne směšné a působilo dětinsky. - 50%. 4.Série: "Jmenuju se Barry Allen a jsem nejrychlejší žijící člověk. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají s pomocí svých přátel ze STAR Labs bojuji se zločinem a hledám jiné metalidi jako já. Ztratil jsem se však v čase. Moji přátelé udělali vše, aby mě přivedli zpátky, kvůli čemuž náš svět musí čelit novým hrozbám. Jen já jsem dost rychlý na to, abych je zastavil. Jsem Flash." Clifford DeVoe alias Thinker: To je hlavní záporák této série. V prvních dílech ho hraje starší sympaťák, kterému věřím vysoké IQ. Po pár dílech začne měnit těla, takže ho hraje, kde kdo. Tím pádem si ho těžko oblíbíte. Je tu hafo epizod o ničem: Girls Night Out. Nejhoršího díl... Je o rozlučka se svobodou. Nová posila týmu: Plastic Man, což je takovej Stanley Ipkiss. To jeho natahování, ale tady působí hrozně směšně. Finale: Nejlepší v celé sérii, ač mi přišlo hledání dobrého já jako blbost. - 50%.(16.12.2017)

Obsahuje spoilery: "V dětství jsem viděl, jak mou matku zabilo něco nemožného. Za její vraždu zavřeli mého otce. Pak jsem se díky nehodě - stal něčím nemožným. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají svou rychlost využívám k boji se zločinem a k nalezení lidí jako já. Jednoho dne najdu vraha mé matky a můj otec se dočká spravedlnosti. Jmenuju se Barry Allen. Jsem nejrychlejší člověk na světě...Jsem Flash!" První spin-off Arrowa. Flash není, tak temný jako Arrow! Je volnější a hodně zábavný, nicméně je tu šablona - 1 padouch = 1 epizoda, takže styl Smallville. To se mi moc nelíbí a i proto mám raději Arrowa než Flashe, ale postupem času (skoro v závěru série) má i Flash jednoho velkého nepřítele. Nejoblíbenější epizody v této série: Flash vs. Arrow, Rogue Time a finálová Fast Enough. Herci: Grant Gustin sympaťák, Tom Cavanagh má obličej padoucha a tvoří ho skvěle! Wentworth Miller také podává skvělý výkon a Candice Patton tu ztvárňuje - tu sexy holku co všichni chlapi chtějí, ale mně tam nesedí. Triky a efekty na TV ok, uvidíme jak se to bude vyvíjet. - 70%.(16.12.2017)

Obsahuje spoilery: Jmenuju se Barry Allen. Jsem nejrychlejší člověk na světě. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají s pomocí mých přátel ze STAR Labs bojuju se zločinem a hledám jiné metalidi jako já. Dopadl jsem muže, který mi zabil matku, ale zároveň jsem tím náš svět zpřístupnil novým hrozbám. A já jediný jsem dost rychlý na to, abych je zastavil... Jsem Flash! Rychlík Grant Gustin je zpátky! Herecké obsazení: Zůstalo takřka stejné... Je tu navíc 1 černoušek a sexy policistka. (http://nd02.jxs.cz/202/296/fb00a58b81_104795276_o2.jpg) Ta se zdrží, ale jen krátce. Příběh: Je tu cestování časem, skákání mezi zeměmi a celkově se to zabývá mnohovesmírem. Bonus je záporák Zoom (temný Flash), který je využít na maximum, neboť je v každé epizodě. Efekty: Žádný posun nezaznamenán. Druhá série mne trochu zklamala, protože nepřinesla nic nového, nic radikálního, nic z čeho bych se posadil na zadek. P.S: Kdyby tam nebyl Zoom, tak tu sou jen 3 hvězdy. - 70%.(1.2.2018)

Obsahuje spoilery: "Po porážce Zooma a záchraně mnohovesmíru jsem se vrátil v čase a vytvořil alternativní časovou osu, Flashpoint. Osu jsem obnovil, ale zjistil jsem, že některé věci se změnily. Do našeho světa jsem přivedl nové hrozby. A já jediný jsem dost rychlý na to, abych je zastavil. Jsem Flash." Rychlík Grant Gustin jako mučedník, neboť se celou sérii lituje. Příběh je o Flashpointu a záporákem je bůh rychlosti Savitar. Je tam pár nových postav, ale jinak se nic nezměnilo. Tom Cavanagh a jeho H.R mně pil krev. Tom je dobrý herec, neboť v každé sérii má jiný charakter. Nicméně ten co měl zde, se k němu nehodil. Efekty: Když to porovnám s 2 sérii Supergirl, tak má Flash otřesný vizuál. Nejhorší epizody byli s gorilou Groddem. No, a celkově to působilo poněkud zmateně. Finálové rozuzlení bylo promne směšné a působilo dětinsky. - 50%.(22.2.2018)

Crossover Invasion Part 1: Zemi napadnou mimozemšťané, tak se sjednotí seriálová liga spravedlnosti (Arrow, Flash, Supergirl a legendy). Heat Wave: "Mimochodem, nebudu ti říkat Supergirl. Je to stupidní." Supergirl: "Můžeš mi říkat Karo." Heat Wave: "To taky nebude fungovat." Supergirl: "Co zakřičíš, když budeš potřebovat pomoct?" Heat Wave: "Sukně." Bylo to vtipné a akční! Spoiler: Ke konci je velká bitka, kde si dají členové ligy do nosu. - 90%.(9.2.2018)

"Když mluvíš, jsou to jen slova. Ale když zpíváš, otevřeš svou duši a necháš zářit toho, kým jsi doopravdy." Flash a Supergirl se ocitnou v muzikálovém světě. Toto je odpočinková, pohodová a legrační epizoda, kterou jsem si užil. Duet ústřední dvojky, otcové Joe a Stein, prostředí epizody, Mon-El... Všechno bylo perfektní. "Dobře, musíme najít toho, kdo tohle Kaře udělal a několikrát ho praštit, dokud nezvrátí tu magii, co na ni použil. A já ho musím praštit první." - 90%.(20.2.2018)

"Připomíná mi to Čelisti. Neukázali žraloka, protože neměli dost peněz, aby vypadal dobře." - 70%.(22.2.2018)

Obsahuje spoilery: "Jmenuju se Barry Allen a jsem nejrychlejší žijící člověk. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají s pomocí svých přátel ze STAR Labs bojuji se zločinem a hledám jiné metalidi jako já. Ztratil jsem se však v čase. Moji přátelé udělali vše, aby mě přivedli zpátky, kvůli čemuž náš svět musí čelit novým hrozbám. Jen já jsem dost rychlý na to, abych je zastavil. Jsem Flash." Clifford DeVoe alias Thinker: To je hlavní záporák této série. V prvních dílech ho hraje starší sympaťák, kterému věřím vysoké IQ. Po pár dílech začne měnit těla, takže ho hraje, kde kdo. Tím pádem si ho těžko oblíbíte. Je tu hafo epizod o ničem: Girls Night Out. Nejhoršího díl... Je o rozlučka se svobodou. Nová posila týmu: Plastic Man, což je takovej Stanley Ipkiss. To jeho natahování, ale tady působí hrozně směšně. Finale: Nejlepší v celé sérii, ač mi přišlo hledání dobrého já jako blbost. - 50%.(28.1.2019)

Obsahuje spoilery: Tentokrát přímý pohled na Zemi X... Liga v koncentráku, Supergirl na operačním stolku, Felicity jako McClane. Třetí část crossoveru - Krize na Zemi - X. Nelíbila se mi přítomnost gay páru! Alex Danversová: "To mě mrzí. Nevěděla jsem to." Sara Lanceová: "Jak bys taky mohla? Jediný, co o sobě víme, je to... Jak vypadáme nahý. Mimochodem nádherně." Lesbičky mi nevadí, ba naopak mi přijdou roztomilé a vzrušující. No, ale gay Snart - na mně byl moc. - 70%.(10.3.2018)

Obsahuje spoilery: "Cos to zase udělal, Barry?" Alternativní světy 1: Začne to tím, že Oliver Queen není Oliver Queen, ale Barry Allen. Kouká jako blázen a s ním aj my. Během epizody se moc nedozvíme, ale pobavíme se. "Jen jí řekni, jak moc ti na ní záleží. Že je tvůj hromosvod." - "Tak to jí teda neřeknu." Bouchnul jsem smíchy jako Oliver před tím, než dostal šípy do zad. "Tak na tohle jsem čekal čtyři roky. Tohle je k nezaplacení. Vydrž, vyfotím si tě." Potěšila písnička ze Smallville. Uzavřel to povedený souboj Superman, Supergirl, Arrow, Flash versus robotický Iron Man. The End: "Takže, co budeme dělat?" - "Navštívíme Gotham City." - 100%.(25.12.2018)