Reklama

Reklama

Supergirl

(seriál)
Trailer 2
USA, (2015–2021), 89 h (Minutáž: 38–47 min)

Hrají:

Melissa Benoist, Chyler Leigh, Calista Flockhart, Jeremy Jordan, Laura Benanti, David Harewood, Dean Cain, Helen Slater, Faran Tahir, Mehcad Brooks (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(126)

Aby Kara Danvers odvrátila katastrofu, odhalí své schopnosti a pravou identitu: je sestřenicí Supermana, známou jako Supergirl a ochránkyní National City. (Netflix)

Recenze uživatele Hust3r k tomuto seriálu (6)

Welcome to Earth (2016) (S02E03) 

Odhalení na konci bylo hodně fajn, ale jinak mě tento díl příliš nebavil. Fascinace Lindou Carter dle mého rozhodně nebyla na místě, že je emzák jí jen umožňuje se objevovat častěji. Druhou hvězdu odebírám za nesnesitelného šéfa/nešéfa a absenci Cat, už teď mi chybí. ()

Survivors (2016) (S02E04) 

Nic extra teda. Seriál pokračuje ve vlažné tendenci. White Martians everywhere. ()

Crossfire (2016) (S02E05) 

James by to měl zabalit, přijde mi zoufale :D Kde je sakra Maxwell Lord, objeví se vůbec? :/ ()

Changing (2016) (S02E06) 

No Guardian teda dost ulítlej, jinak poměrně záživnej díl. Potěšily dvě hostovací postavy ztvárněné herci, které znám z jiných seriálů. :) ()

The Darkest Place (2016) (S02E07) 

Jeremiah by se měl stát hlavní postavou! Dost kvalitativně zvýšil podstatu seriálu, vidět Supermana opět v supermanském seriálu prostě je fajn. Celkově mě tenhle díl nijak nestrhl, ale tentokrát mě výjimečně bavil James a jeho Guardian. Štve mě, že zmizelo spoustu vedlejších postav, tak snad objeví v druhé půlce, jak tvůrci slíbili. ()

Medusa (2016) (S02E08) 

Souboj cyborg vs marťan hustej, ale na to, že jsem přeskočil pár dílů kvůli crossoveru nic moc až na ten konec, který má pokračování. Nu tenhle seriál pro feministky maj v Us hodně rádi. ()

Související novinky

Cage málem znovu hrál Supermana

Cage málem znovu hrál Supermana

08.12.2019

Chystaný speciál Crisis on Infinite Earths nabídne crossover mezi doposud největším počtem televizních superhrdinů od DC. Kromě stálých herců, co mají na stanici CW vlastní seriál, se pak dočkáme i… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama