Supergirl (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2015–2020, 77 h 6 min (Minutáž: 41–45 min)

Melissa Benoist, Chyler Leigh, Calista Flockhart, Jeremy Jordan, Laura Benanti, David Harewood, Dean Cain, Helen Slater, Faran Tahir, Mehcad Brooks, Owain Yeoman, Derek Mio, Preston James Hillier, Ben Begley, Jenna Dewan, Malina Weissman, Scott Michael Campbell, Zayne Emory, Glenn Morshower, Tyler Hoechlin, Robert Gant, Briana Venskus, Chriss Anglin, Peter Facinelli, Chris Vance, Eric Steinberg, Jay Jackson, Pilar Holland, Ron Bottitta, Frank Pacheco, Rey Valentin, Chris Browning, Brit Morgan, Levi Miller, Tristin Mays, Iddo Goldberg, Luke Macfarlane, Charles Halford, Peter Mackenzie, Aaron Lustig, Jennifer Cadena, Rey Hernandez, Christopher Showerman, Bryan Friday, Henry Czerny, Emma Caulfield Ford, Bruno Amato, Isaac Keys, Scott Alan Smith, Blake Jenner, Tawny Cypress, Frank Maharajh, Rebekah Salgado, Italia Ricci, Jeff Branson, Todd Sherry, Blake Berris, Ray Campbell, Laura Vandervoort, Julie Chen, Sara Gilbert, Sharon Osbourne, Aisha Tyler, Gary Kasper, Dan Warner, Eddie McClintock, Vincent Giovanni, Jaidan Jiron, Mackenzie Brooke Smith, Grant Gustin, Harriet Sansom Harris, Eve Torres, Lynda Carter, Ian Gomez, Chris Wood, Ric Sarabia, Andrea Brooks, Katie McGrath, Sachin Sahel, Frederick Schmidt, Darren E. Scott, Paul Lazenby, Rich Ting, Brenda Strong, Leif Havdale, Dichen Lachman, Sharon Leal, Jason Gray-Stanford, Nadine Crocker, Floriana Lima, Ian Casselberry, John DeSantis, Harrison MacDonald, Nikohl Boosheri, Victor Zinck Jr., Tristan Shire, Nickolas Baric, Carlos Valdes, Harley Quinn Smith, Curtis Lum, Peter Gadiot, Barry Nerling, Ben Sullivan, Ian Butcher, Jaylee Hamidi, John Barrowman, Darren Criss, Victor Garber, Jesse L. Martin, Teri Hatcher, Kevin Sorbo, Michael Rogers, Tamzin Merchant, Jason Diablo, Rahul Kohli, Claudia Doumit, Josh Hallem, David Hoflin, Mark Gibbon, Lonnie Chavis, Jessie Graff, William Mapother, Tara Macken, Mario Perez, Odette Annable, Erica Durance, Yael Grobglas, Carl Lumbly, Adrian Pasdar, Emma Tremblay, Carlos Bernard, René Ashton, Fred Henderson, Angela Moore, Dewshane Williams, Izabela Vidovic, David Lim, Hope Lauren, Chad Lowe, Anjali Jay, Sofia Vassilieva, Sage Brocklebank, Cameron Forbes, Alex Zahara, Olivia Nikkanen, David Chisum, Eliana Jones, Mik Byskov, Betty Buckley, Amy Jackson, Stephen Amell, Tom Cavanagh, Paul Herbert, Keiynan Lonsdale, Caity Lotz, Danielle Nicolet, Danielle Panabaker, Candice Patton, Dominic Purcell, Emily Bett Rickards, Luke Roessler, Patrick Sabongui, Kelly Konno, Drew Ray Tanner, Georgia Hacche, Dexter Bell, Alison Thornton, Vaughan Winmill, Marci T. House, Hayley Sales, Jesse Rath, Robert Zen Humpage, Christina Brucato, Jessica Parker Kennedy, Franz Drameh, Isabella Hofmann, William Katt, Sarah Douglas, Mittita Barber, Jason Burkart, Laurie Metcalf, Brooke Smith, Angela Zhou, Laurie Murdoch, Cynthia Stevenson, Nesta Cooper, Emily Haine, Tim Russ, Carrie Anne Fleming, Esmé Bianco, Michael Reilly Burke, Brenda Crichlow, Kerry Sandomirsky, Todd Thomson, Nicole Anthony, Judith Maxie, Daniel DiMaggio, Ella Thomas, Amanda Burke, Bradley White, Louriza Tronco, Winnie Hung, Gelsea Mae, Chris Jai Alex, Austin Obiajunwa, Sam Witwer, Rhona Mitra, Robert Baker, Tiya Sircar, Anthony Konechny, Vincent Gale, P.J. Prinsloo, Bruce Boxleitner, Fulvio Cecere, Keith Dallas, Kirby Morrow, Lissa Neptuno, Raf Rogers, Sarah Smyth, David Ajala, Elizabeth Tulloch, April Parker-Jones, Adam Levy, Michelle Krusiec, Shannon Chan-Kent, Kwesi Ameyaw, Jett Klyne, Jared Outten, Chris Violette, Jon Cryer, Sandy Sidhu, Steve Byers, Graham Verchere, Fraser Aitcheson, Lisa MacFadden, Taylor Hastings, Xander Berkeley, Michael Johnston, Jason Cermak, Jill Morrison, LaMonica Garrett, John Wesley Shipp, Jeremy Davies, Ruby Rose, Cardi Wong, Latonya Williams, Russell Wong, Donna Benedicto, Bethany Brown, Hamza Fouad, Kate Burton, Hannah James, Brennan Mejia, Lukas Gage, Garwin Sanford, Madison Smith, John Specogna, Jessica Meraz, Françoise Robertson, Stephi Chin-Salvo, Tawny West, Nikolai Witschl, Justin Chu Cary, Louis Ozawa Changchien, Jonathan Bennett, Azie Tesfai, William MacDonald, Amos Stern, Reese Alexander, Candus Churchill, Karin Konoval, Mark Krysko, Michael Adamthwaite, Emily Tennant, Ryan Hesp, Parveen Dosanjh, Willie Garson, Jesse Stretch, Marlon Kazadi, Desiree Zurowski, Nicole Maines, Kareem Malcolm, Khaira Ledeyo, Ryan S Williams, Terrell Tilford, James Kot, Jennifer Sommerfeld, Staz Nair, Phil LaMarr, Nitin Prasad, Justice Leak, Kamaia Fairburn, Anthony Bolognese, Julie Gonzalo, Kate Micucci, Kari Wahlgren, Sean Astin, Eric Gustafsson, Balinder Johal, Marc-Anthony Massiah, Sasha Rojen, Luisa D'Oliveira, Patricia Isaac, Paul Jarrett, Nick Sagar, Patti Allan, Paralee Cook, Steven Bauer, Lucy Loken, Duncan Fraser, Cara Buono, Mitch Pileggi, Jay Clift, Nick Sagar (a.z.), Brandon Routh, Katherine McNamara, Audrey Marie Anderson, Burt Ward, Robert Wuhl, Griffin Newman, Wil Wheaton, Alan Ritchson, Russell Tovey, Curran Walters, Stephanie Czajkowski, Meaghan Rath

Komentáře uživatele PKD k tomuto TV seriálu

• Supergirl (TV seriál) (2015)

Nechci tu být za ďáblova advokáta,ale tato roztomilá fantasmagorie nabrala od 2.s.300% koukatelnosti. Při zpětném pohledu (po shlédnutí celé 2.s.),se ukazuje 1.s.jako totálně nekoukatelná srágořina (krom pilotu),ze které bych si i já BIG fanoušek Kary Zor-El,vybral tak možná 4díly. Po vydloubnutí obou očí. Teď vážně. Můj pohled je v podstatě jednoduchý. Nechci být jako psychor a spol. a tvrdit,že jsem na něco expert,v tomto př. na Supergirl. Ale co ji čtu už 13let a po sehnání všeho s touto postavou od r.1959-teď,je jasné,že něco málo vím:-) a tento s.je tím pádem,pro mě osobně velmi důl. I když jsou chvíle (a je jich dost),kdybych se na to nejraději vy..... Jde o to,že tato verze se absolutně nechová jako Kara v comicsech 21.st.,ale spíše připomíná onu dnes již tak roztomile dementní/naivní verzi z 60tek. To je 1.věc mimo mísu. Ta 2.pro mě až fyzicky nepřekonatelná,je ta,že je bruneta. Nikdy! za celou její historii neměla jinou barvu,než blond. Jo,já ví,že je to zde drtivé většině lidí u prdele ale chtěl jsem to sem napsat. Ti mimoni ze Supergirl.tv jsou absolutně nekritičtí a milují ten seroš tak,až se mi z toho chce někdy zvracet. Jednou jsem tam napsal,že je Alex postava na ´´hovno´´,to jste měli vidět. Pokud by se dalo zabíjet komentáři,jsem už mrtvý:-) Banda fanatiků. No,zpět k tématu. Nejvíc mi ale vadí,že Melissa vypadá v tom kostýmu,zatraceně dobře. O to víc mě vytáčí ty vlasy. Pro mě je to prostě nějaká cizí ženská,která ukradla hadry pravé Kaře a jen tak náhodou má stejně superschopnosti:-))) To je jako udělat z Clarka blonďáka. To by bylo k zblití. Aspoň,že Superman se jim poved. Tomu nemůžu prakticky nic vytknout. Ale mnohem raději bych byl,aby si dali víc práce s ní.2metrového holohlavého basketbalistu(zřejmě ze Chicago Bulls)jako Jimmyho Olsena(to má být fór?),už nemá cenu komentovat vůbec. Když vezmu,že jsem na hraný seriál s ní,čekal těch 12let,tak výsledek je přinejlepším WTF? Co si ovšem zaslouží pochvalu,je hudba. Ost z 1.řady je moc fajn. Když vynechám rádoby romantické pasáže. V těch akčních,to nemá chybu. Suma sumárum-přebarvit na blond,vyhodit/pozabíjet (co nejbolestivějším způsobem) všechny postavy,krom Winna,Jona Johnse a Ally McBealové. Přepsat/upravit tuto verzi podle např.Kary z new52 či v.2004-2011. Víc interakcí s bratránkem. A vůbec to posunout víc do stylu Man of Steel. Pokud bude Kara v MofS 2 (spolu s Brainiacem),vykašlu se na tento podivný pamflet (pozn.už dávno se stalo),který dělá z mé nejoblíběnější comicsové postavy směšného šaška,úplně,páč ho již nebudu potřebovat. No,vlastně od doby,co začala vycházet (hodně dobře napsaná,příšerně kreslená) po onom debilním a nesmyslném zrušení,znovu,ho vlastně tak moc nepotřebuju.Pozn.,opět! zrušeno po 20.č. Ale jsem pořád trochu zvědavý,kam se to dál zdeformuje. Posl.věc.Naprostá a totální zhovadilost je ,že Kara (to je taky úlet,mimozemské jméno a ona ho na Zemi používá,jakoby nic. To tam kurňa nemohli dát nějaké její jméno,co používala za těch 58let existence? Třeba Linda,Claire etc.? Ale to je jen můj problém. Je v jakémsi týmu,hahaha,a neustále každou svou akci s někým konzultuje. Ona se snad i ptá,jestli může na záchod,nebo co. Její nesamostatnost je až úděsná. A když projeví trochu iniciativy,tak dostane vyhubováno. Comicsová Kara by téhle dala za takové chování,přes hubu. Když ji chtěl Superman něco důrazně poradit,dostal pěstí (a několikrát) a její v.2011,mu dokonce vykloubila sanici:-) Naprosto samostatná a nezávislá,často až tvrdohlavá. Tedy naprostý opak této. Jasný,spousta lidí to nezná,tudíž,waw,úspěch. Alespoň v US. To je aspoň koncept jak noha. Ti,co tohle vyplodili,zřejmě nečetli žádný její comics od r.1985. Těm hodnocením zde,se tím pádem vůbec nedivím. Ale ani těm kladným. Ono to má,něco do sebe. Jenže pro mě je tam někdy příliš mnoho kokotin,zbytečností a vaty,která jde snad záměrně proti tomu,jak byla vytvářena posledních 13let. Chceme Snyderovu (nebo Vaughnovu),Girl of Steel,to by byla jiná. P.s.pusťte si úchvatnou úvodní 5minutovku z Injustice 2. Tak má kurňa! vypadat seriál. https://www.youtube.com/watch?v=KrqxoNulfE0&t=346s P.s.po skončení s touto šaškárnou,je většina tohoto komentáře již bezpředmětná. Ale mazat to nebudu.:)(1.6.2017)

• Season 1 (série) (2015)

Celkově sračka na entou. Pokud vám ovšem není 10. Pro ty,kteří tuto DC postavu milují (a mají s ní veškeré comicsy od jejího vzniku v r.1959 do teď) a jsou na ní naladěni,je 1.s.doslova utrpením. Pokud najdou dost odvahy,ji shlédnout celou. Má rada? Pusťte si raději vynikající gamefilm Injustice 2! Tam máte Karu,jak má vypadat a jednat! A nepotřebuje k tomu ani žádnou zcela zbytečnou,nevlastní sestru. Už jen ten pojem sám o sobě,je absolutně debilní+zbytečný. Anebo ještě lépe,naučte se anglicky a sežeňte si její geniální období 1970-1979. Asi tak. Tak vysoké hodnocení mohou dát pouze jedinci,kteří o ní neví ani prd. Ale na druhou stranu,v této komerčně vyhulené době,to dává smysl. Taky bych to žral,pokud bych tuto postavu tak komplexně neznal. To ovšem nic nemění na tom,že je to zcela objektivně,jen a pouze líbivá vymývačka mozgů. Ostatně,jako celé to slavné CW universe. Smallville vrať se!!! Vše odpuštěno!!!(7.10.2017)

• Stronger Together (S01E02) (epizoda) (2015)

To je ale sračka. A 3.díl jakbysmet. Takovým zůsobem podělat mou nejoblíbenější DC postavu,to zkrátka není fér!!!(26.7.2017)

• How Does She Do It? (S01E05) (epizoda) (2015)

Jak to dělá?,ptá se tento díl. No,odpověď je jasná,nijak. Je to fraud,jak by řekli v anglicky mluvících zemích. My u nás,řekneme,podvodnice:)(16.10.2017)

• For the Girl Who Has Everything (S01E13) (epizoda) (2016)

Urážka Mooreova geniálního příběhu ve všech směrech. Pokud by tam nebyly ty úchvatné scény z Kryptonu (asi jediná věc,co se v tohle bordelu povedla),tak bych dal odpad. Zkrátka,typický cw tv shitverse. A kde je sakra...Mongul ?!(28.8.2018)

• Solitude (S01E15) (epizoda) (2016)

Ta těžce polystyrénová pevnost samoty (zlatý Smallville!!!),je fakt úlet. To jako,vážně? Už aby byl ten Krypton. Snad jediný DC seriál,na který se bude dát koukat a opakovaně,když je vám víc jak 10.(7.11.2017)

• Season 2 (série) (2016)

Když pominu fakt,že je to bruneta,tak je stále na skřípání zubů,že Melissa vypadá v těch šatičkách opravdu super. Bohužel...má v naprosté většině totalně debilně napsané dialogy atd.,takže je jedno,zda umí hrát (na tv poměry) či ne,protože z toho co dostává ve formě scénáře,by nevykouzli pořádný seriál,ani Stanislavskij a ostatní na tom nejsou o moc líp.(9.8.2018)

Tohle je to jediné,co jsem si nechal z tohoto výplodu,neb je v tomto 2díle,můj splněný sen,mít hranou Karu (v tomto s.sice blbě koncipovanou,ale i tak) a hraného Kala spolu. Snad se někdy dočkám filmové Kary s bratrancem. P.s.tento cw Superman/Clark je fajn. I jeho outfit.(9.8.2018)

Dost nechápu,proč to režíroval zrovna Kevin Smith. Není tam totiž absolutně nic,co by poukazovalo na jeho typický styl. Tohle mohl totiž režírovat kdokoli.(27.11.2017)

Ještě,že je Bradbury po smrti.(29.7.2017)

• Season 3 (série) (2017)

Proboha! Zastavte to někdo!!!!(14.1.2019)